Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριν μερικά βράδια (ενδεικτική η ημερομηνία) στο 11 της Τροφωνίου όπου είχα να μπω από τότε που δούλευε η μεγάβυζη Τζούλια με το όνομα Λάουρα τότε, βλέπω στο ισόγειο το σφιχτό πιπινάκι Νίνα άριστο κορμάκι και βυζάκι, απλό συν κωλαράκι ανακοινώθηκε, στα υπόψη, και μετά ανηφορίζω τα τριζάτα σκαλιά για τον όροφο.
Τα σπιτάκια της Τροφωνίου είναι πολύ καλτίλα περίπτωση, μικροί χώροι, αρχαιοπρεπή έπιπλα, μπλέ κόκκινα φωτιστικά, νομίζεις ότι θα πεταχτεί κάπου η Τίνα Σπάθη από τα 70ς
Βγαίνει ένα θηρίο ψηλή σαραντάρα με τεράστια βυζιά και τεράστιο κώλο, Κλεοπάτρα, ελεύθερο στοματικό και ισπανικό μου ανακοίνωσε, στον αυτόματο της παρέδωσα το μπλέ παράβολο.
Στο δωμάτιο όρμησα κατευθείαν, μιλάμε από τα καλύτερα βυζιά του Λεκανοπεδίου, τεράστια αλλά όχι πεσμένα, λαστιχωτά και με ρόγα σφιχτή. Οι βυζούκλες αυτές σετάρουν με απίθανο κώλο ολυμπιακών διαστάσεων αλλά λείο σφιχτό και χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας, δύσκολο να βρείς και βυζί και κώλο τέτοιου επιπέδου μαζί.
Η κοπέλα μιλάει άριστα ελληνικά αλλά απ τον κώλο και μόνο είπα αποκλείεται να είναι ελληνίδα, είναι άλλα τα γονίδια.
Ασχολήθηκα με βυζιά και κώλο αρκετή ώρα ενώ η κοπέλλα χάιδευε απαλά και έγλυφε στήθος και λαιμό χωρίς να δείχνει βιασύνη. Μετά πέρασε προφυλακτικό (εγώ το ζήτησα) για την πίπα που ήταν τίμια και βαθιά όμως κάπως μονότονη και πιό δυνατή από τα γούστα μου. Τη γύρισα 69 χωρίς γλύψιμο και χάιδευα μουνί και κωλοτρυπίδα χωρίς να βάλω δάχτυλα.
Στον αγώνα ούτε διανοήθηκα ο όγκος αυτός να έρθει από πάνω, την έβαλα ιεραποστολικό που όμως δεν άνοιγε καλά και πισωκολλητό όλα τα λεφτά για την κωλάρα της στήθηκε καλά και κοπάναγα αρκετή ώρα ενώ αυτή έβγαζε σιγανές κραυγούλες φτιαχτές αλλά όχι ενοχλητικές.
Όταν ήταν να χύσω τη ρώτησα αν μπορούσα στο στόμα, απάντησε όχι χωρίς προφυλακτικό, οκ αφού δεν είχε ανακοινωθεί, για σώμα βυζιά δε ρώτησα γιατί δεν το κάνω, έτσι έχυσα στο προφυλακτικό στη μουνάρα της.
Μετά κουβεντούλα, το κλασικό σόσιαλ ψηστήρι να με πιάσει πελάτη, φιλάκι και χαιρετισμός και από την τσατσά η οποία δεν ενόχλησε καθόλου παρά το ότι πέρασα κατά πολύ το δεκάλεπτο, βέβαια δεν υπήρχε και άλλος πελάτης.
Συνοψίζοντας η Κλεοπάτρα είναι μιά πόρνη ευγενική με καλή συμπεριφορά, που δε βιάζεται, από υπηρεσίες μέτρια πράγματα, βοήθησα κι εγώ που για λόγους ασφαλείας έμεινα στα πολύ απλά, όμως διαθέτει απίθανο ζευγάρι βυζιών και κωλομεριών που οπωσδήποτε πρέπει να δοκιμάσουν οι κωλο-βυζο-λάγνοι τουλάχιστο για μία φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 27, 2017
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
4.159
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, amjik, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού