Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πέρασμα από τις βίλλες να δω και εγώ την φημισμένη Μόνικα....την είδα και έφυγα για κανένα στανταράκι μου για να μην κλαίω τα λεφτά μου. Δεν βρήκα Αφροδίτη και Κάντυ. Η τελευταία ενώ ήξερα ότι δούλευε σήμερα είχε αργήσει πάνω από μισή ώρα να φανεί στο red light. Τι κάνω αναρωτιέμαι. Έχω και δουλειά και δεν έχω χρόνο για βόλτες. Πάω λοιπόν και ας κλαίω μετά. Μου αρέσουν αυτοί οι σωματότυποι σαν τις φωτοσοπαρισμένες της Μονικας, αλλά όχι αυτό που είδα μπροστά μου. Φυσικά η κοπέλα είναι πολύ όμορφη και γλυκιά....αλλά πρέπει να κάνει λίγο δίαιτα. Είναι 1,80 σίγουρα και με τα τακούνια φτάνει 1.90, φαινόμουν κοντός στα 1,85 που είμαι. Πρόσχαρη όταν μπήκε και ευγενική, λέω εγώ θα περάσουμε καλά (ο μαλάκας). Προκαταρκτικά λίγα φιλιά στο σώμα και πολύ παίξιμο με τα κανόνια της τα οποία σε αίσθηση δεν είναι καλά, τουλάχιστον έτσι τα ένιωσα εγώ. Στην όψη είναι τέλεια αλλά μετά δεν τρελάθηκα. Αφού ψιλοφτιάχτηκα, μου πιάνει τον πούτσο και φέρνει το στόμα κοντά της, λέω...ώπα θα πάρω δωράκι 50 δώσαμε, τον φτύνει για λίπανση και ξεκινάει το hand job. Ωραία παίξιμο αλλά αναρωτήθηκα μήπως μπήκα σε μασατζίδικο; Τον έπαιζε καλά, το κατέχει το αντικείμενο αλλά την σταματάω γιατί ήθελα πίπα και στην τελική ήρθα για να γαμίσω...βάζει σκουφί και παίρνει μια πίπα μέτρια, μόνο το κεφάλι μέσα, άντε και λίγο παρακάτω κάποιες φορές. Εκεί είναι που λέω άντε να τον βάλουμε να γαμίσουμε λίγο και τον πούλο μετά για δουλειά. Στο πισωκολλητό τον έχασα ανάμεσα στα κωλομάγουλα, αν και στήθηκε καλά και είχε συμμετοχή με ωραία κουνήματα, ένιωθα ότι αερογαμούσα....καλύτερα τελικά να τέλιωνα με μαλακία. Μαλακία έκανα όταν μπήκα, ας τέλειωνα με ΜΑΛΑΚΙΑ!!! Είμαι σίγουρος ότι αν θέλει μπορεί να σε "γαμίσει" και να σου βγάλει το μεδούλι, αλλά ήρθε για την αρπαχτή η ατσούμπαλη και εκτιμώ ότι δεν θα κάτσει πολύ. Στα προγράμματα η τσατσά μου είπε ότι ξεκινάει με απλό 50, πάει στα 70 με 69 και στα 100 ντουζάκι με την κοπέλα....γιατί δεν μπορώ να κάνω μόνος μου? Θέλω βοήθεια και θα το πληρώσω 100 ΕΥΡΩ???? Ίσως με 100 να κάνει παπάδες...γιατί το κατέχει το άθλημα. Αν θα ξαναπάω? Δεν έχω λεφτά....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, GAMEOVER και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Δεκεμβρίου, 2017
Xaxaxa...Αν θα ξαναπαω?Δεν εχω λεφτα...Μεγάλο χαμόγελο
02 Δεκεμβρίου, 2017
Οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι
02 Δεκεμβρίου, 2017
Το εκαψες το κοριτσι ακομη δεν ηρθε!
02 Δεκεμβρίου, 2017
Το απλο στα 50ε??? ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

Εκει στις βιλες δε γ@μιεστε λεω γω..Γαμήσου
02 Δεκεμβρίου, 2017
Μακρυα απ αυτην την Μονικα δηλαδη.Ασε και την παρουσιαζαν πριν ερθει στο thread του villa prive και Erotica ως την υπερμουναρα την γουαου.Και τα ειπα στο thread τους για τις μεταγραφες και καλα απ την αλυσιδα των βιλλων στην Αθηνα που ερχονται εδω για τις αρπαχτες. και γιατι δεν φερνουν εδω κατευθειαν φρεσκιες και καινουργιες που δεν εχουν δουλεψει πουθενα αλλου στην Ελλαδα αλλα τπτ τα ιδια και τα ιδια κσι σε αυτην παει 50 το απλο ?Μα καλα για ποσο μλκ μας περνανε ?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5