Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερινή επίσκεψη στον οίκο. Η Μπάρμπορα ήταν στο σαλόνι και αυτοπαρουσιαζόταν σε έναν πελάτη. Την κοπέλα την πήδηξα αρχικά περίπου το 2007 όταν δούλευε στο Φυλής 71 όροφος. Τα τελευταία 5 χρόνια την επισκέπτομαι μία φορά τον χρόνο γιατί είναι ένα μιλφάκι που όταν θέλει και είναι στις καλές της "γαμιέται δίχως αύριο". Με το που με βλέπει αρχίζει να μου λέει που ήσουν τον τελευταίο καιρό και τα σχετικά. Της είπα θα περάσω σε δωμάτιο για τα περαιτέρω.
Μετά από 5 λεπτά εισέρχεται στο δωμάτιο και αρχίζει το μπλά μπλά, καταλαβαίνοντας που το πάει της πιάνω τα τριάρια βυζιά της και αρχίζω μια ισπανική για αρχή. Σταματάει το μπλά μπλά και την ισπανική και αρχίζει την δουλειά γλύφοντας με σαν παγωτό από πάνω έως κάτω στον πούτσο μου. Ξεκινάει ένα υγρό και βαθύ τρομπόνι και γλύφει και τα αρχίδια. Έχω γίνει πύραυλος, μου βάζει καπότα και παίρνοντας στάση πισωκολλητού βυθίζει τον πούτσο μου στον κώλο της για ένα 5-λεπτο της γαμάω τον κώλο και εκείνη φωνάζει να την γαμώ δυνατότερα. Την γυρίζω ιεραποστολικά και της τον ξαναχώνω στον κώλο της, μετά από ένα ακόμη πεντάλεπτο βγάζω την καπότα και της τον δίνω στο στόμα όπου τα ήπιε και κατόπιν τα έφτυσε στον νιπτήρα. Φεύγοντας μου είπε να την ξαναδώ σύντομα.

Η γυναίκα γαμιέται τόσο σκληρά που νομίζεις ότι βρίσκεσαι σε τσόντα και είναι μιλφάκι με τα όλα του. Λίγο στο πρόσωπο χάνει, αλλά τα βυζιά της είναι ζουμερά και ο κώλος της έχει ωραία αίσθηση. Την συνιστώ ανεπιφύλακτα γαι δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
6.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Giorgaras Kalamatianos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού