Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 162 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Λαρα ειναι στον χωρο αρκετο καιρο και οι περισσοτεροι την γνωριζετε. Εμφανιση, ωραιο προσωπο (γλυκο) και για μενα το μεγαλο της ατου τα φυσικα λαχταριστα βυζια της τα οποια οταν της τα γλυφεις το μωρο γινεται μουσκεμα. Ενα ακομα θετικο το πεταχτο σφριγηλο κωλαρακι της που ειναι μουρλια. Και προσωπικα ενα πολυ θετικο οι υπηρεσιες της που εμενα με αφηνουν παντα με ενα χαμογελο.

Παρασκευη λοιπον σημερα και πηγαινα να δω την εισαγωγη απο τας Αθηνας μονικα Σερβα. Αφου περιμενα και τελικα την ειδα, εφαγα μια ξενερα και την εκανα για το στανταρακι μου πλεον την Λαρα!

Με το που φτανω στο ιδρυμα τσουπ σκαει απεξω και με τον οδηγο η Λαρα. Ανεβαινει ακολουθαω και εγω και τσουπ μπαινει και ενας ακομα μαζι μου μεσα. Η τσατσα ειχε πολυ καλο χιουμορ. διαλογος τωρα. Κατσε αγορινα μου και εσυ στον καναπε, τι φοβασαι μην σε βιασουμε? αυτα τα εκανα στα νιατα μου τωρα δεν τα κανω πια. Σπασίκλας Βγαινει το μωρο απο μεσα, ευδιαθετο! Ωραια ειμαστε λεω εγω απο μεσα μου. Παιρνω το προγραμμα των 70ευρω και αναμενω στο δωματιο. Να σημειωσο εδω οτι η τσατσα με ενημερωσε οτι ετοιμαζεται καινουριο δωματιο με κελια, μαστιγια κτλπ. Μπορει να εκανε και χαβαλε δεν ξερω.

Περιμενω λοιπον στο δωματιο ερχεται το μωρο με ρεστα γιατι ειχα δωσει 100 ευρω και της λες με την μια, πωωωω πρωτη φορα που θα με πληρωσεις εσυ για να σε γαμησω. Χαχαχαχαχαχα. Αρχιζω την φιλαω στο λαιμο, αναβει και αυτη και τσουπ ερχονται τα πρωτα γλωσσοφιλα. Η πουτσα εμενα καγκελο οποτε με το που την παιρνει ματι η Λαρα αρχιζει την δουλεια. Η πιπα της εχει βελτιωθει αρκετα, προσπαθει και για deep αλλα δεν το πολυ εχει αλλα μονο που προσπαθει και την βλεπω να πνιγεται λιγο με αναβει ακομα παραπανω. Της λεω ελα 69, αρχιζω γλυφω κωλοτρυπιδι, μουνι, τα παντα ολα, την γαμουσα και με την γλωσσα μου στον κωλο σε καποια φαση αλλα νταξει για κωλοδαχτυλο και τετοια δεν παιζει με την Λαρα. Μου λεει ελα παμε στον καναπε λεω οτι θες μωρο μου και εκει που στα ορθια την χουφτωνα κτλπ την γυριζω και την ριχνω στο κρεβατι, την αρχιζω ενα τρελο γλυψιμο στα βυζια και αυτη να σπαρταραει, εντωμεταξυ να πουτσοτριβομαι στο μουνακι της και να γουσταρει. Βαζουμε προφυλακτικο γιατι ειμαστε καλα παιδια και αρχιζουμε ενα αργο στην αρχη γαμησι, μετα ανεβαζω ρυθμους και αρχιζει να ουρλιαζει η μικρη. Τελιωμα μετα απο γρηγορους και δυνατους ρυθμους (σταση ιεραποστολικο με τα ποδια της στα πλαγια). Λιγο σοσιαλ και γεια σας. Ανανεωθηκα. Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Λάρα
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.501
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GAMALILEOS, al pacino, mpouxos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού