Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161456
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μετα απο ενα περασμα σε ενα αγαπημενο μου κωλομπαρο...ειπα ας παω καπου να τον δωσω!Μεγάλο χαμόγελο
Τελικα κατεληξα στην Μαρια απο την Ουκρανια. Τσουβαλακι λιγο χωρις να ξεφευγει απο τα επιτρεπτα ορια. Κοντουλα, με μεγαλο στηθος, φατσουλα μετρια κ ασπρη κωλαρα ψιλοσφιχτη!Γλώσσα
Στο δωματιο περασα με το 30αρι κ μου προσφεραν πετσετα για ντουζακι!Καπέλο
Ερχεται μετα απο λιγο το μωρο...το μονο που ανταλλαξαμε ηταν τα ονοματα. Δεν ειχε τπτ στο μενου της(τσαχπινια,πουτανια,διαθεση) για να περασει ο αλλος καλα. Εγλειφα τα βυζια της κ νομιζα πως εγλειφα τον τοιχο.Θυμός
Καταλαβα πως τα πεταξα τα 30€ και την αφησα για πιπα...απο τις χειροτερες πιπες! Δεν ενιωθα τπτ...κοιτουσα να δω αν ξεκινησε κιολας. Η αεροπιπα στο μεγαλειο της!Κεφάλι σε τοίχο!
Καλα που ημουν γκαβλωμενος απο το κωλομπαρακι μου, γιατι δουλεια δεν θα γινοταν!Μεγάλο χαμόγελο
Την εστησα ιεραποστολικα οπου εχει μεγαλα μουνοχειλακια...κομοδινο ηταν. Δεν γκαβλωνε με τπτ! Για να τελειωσω την εβαλα σε cowgirl...την εσφιξα δυνατα την καριολα απο την μεση κ τα μουτρα μου τα εχωσα στα βυζομπαλα της! Εδωσα εντονο τεμπο για να αδειασω το φορτιο!Ναι!

Καλα που μας ειπε κ ενα γεια στο τελος!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.322
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, jimiadis, azazel και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2017
Aγαπητε mpouxo ετσι ειναι οπως τα περιγραφεις.Προσωπικα ομως με καυλωνει πολυ η παρουσια της και δεν με πολυνοιαζει αν γουσταρει η οχι.Κανω το κεφι μου και θα συνεχιζω να την γαμαω οσο μου τον κανει τσιμεντο.Θελω να σε ευχαριστησω κιολας γιατι την βρηκα στο godiva διαβαζοντας στο site δικη σου ενημερωση.Νασαι καλα.Ειναι μικρουλα μπορει εξελιχθει.
01 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστω κι εγω για τα καλα σου λογια προς εμενα! Δεν νομιζω να εξελιχθει κ να εξελιχθει πια δεν με νοιαζει!Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2