Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινή επισκεψη πριν λιγες μερες, στη σχιστοματα Μαρια. Η κορασιδα είναι γυρω στα 30, παχουλουλα με σεξυ καμπύλες, βυζαρες και αφρατη κωλαρα. Εχει μακρι μελαχρινο μαλι, και το σαλοναρισμα της είναι γεματο ναζι και καυλα, αφου κατευθείαν αρχιζει να ψαχουλευει τον πουτσο του υποψηφιου πελατη, τριβεται πανω σου, και κολαει τις βυζαρες της πανω στο σωμα σου - πραγματικα πολύ δυσκολα να αντισταθείς σε τετοιο σαλοναρισμα ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Μια φορα θυμαμαι στον προιγουμενο οικο που δουλευε, στο ιασωνος -36, επιασε τα χερια μου και τα εβαλε πανω στα βυζια της, ενώ συγχρόνως εβαλε το χερι της μεσα από τη φορμα που φορουσα, και αρχισε να μου χαιδευει τον πουτσο!Ναι!Ναι!
Με το που μπηκε στο δωματιο, αρχισαμε το χαμουρεμα. Η κοπελα είναι μεσα στην καυλα και το ναζι,και κανει πολύ ωραια γλωσσοφιλα. Ρουφουσα τις βυζαρες της και χουφτωνα την κωλαρα της οσο πιο πολύ μπορουσα.Προσκύνημα Μου περασε καποτα (δυστυχως δεν κανει ακα τσιμπουκι όπως εκανε παλια, μεγαλο μειον αυτό), και αρχισε την φοβερη λαρυγγωτη της πιπα!! ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα Είναι από τις 2-3 πιο βαθειες πιπες που μου εχουν παρει ποτε. Βασικα, δεν γινεται πιο βαθεια πιπα, αφου τον εξαφανιζε ολοκληρο μεσα στη στοματαρα της, και συγχρόνως η μυτη της χωνοταν στην κοιλια μου Προσκύνημα Εκανε πολύ ωραιο καραμελωμα, κι εκει που οι καυλες ειχαν χτυπησει κοκκινο, ακούγεται το χτυπημα της μαλακισμενης της τσατσας! Μιλαμε, δεν ειχαν περασει πανω από 5-6 λεπτα! Η Μαρια βεβαια συνεχισε το τσιμπουκικο της εργο, αλλα το πολύ μετα από 2 λεπτα η τσατσα ξαναχτυπησε και ειπε στη Μαρια να τελιωνει!! Ξενερωσα απίστευτα, και αν η Μαρια δε με ειχε κανει τοσο τούρμπο, θα ειχα χασει την στυση μου. Αμεσως την γυρισα ανασκελα, και αρχισα να την πιστωνιαζω με δυναμη, ενώ αυτή μουγηριζε από καυλα. Κατσικογάμης Κι ενώ ημουν ετοιμος να χυσω, η τσατσα ηρθε για 3η φορα στο 10-λεπτο ΜαλακίαΜαλακία Η Μαρια μου ειπε ότι πρεπει να τελιωσω για να μην την πρηζει η τσατσα, και αρχισα να βαραω μαλακια ενώ αυτή μου εγλυφε τα αρχιδια.

Τι να πω, ισως η χειροτερη τσατσα που εχω συναντησει. Κριμα γιατι η Μαρια είναι μεσα στην καυλα, κανει την πιο βαθεια πιπα (εστω και με καποτα), και θελει να ευχαριστισει τον πελατη, αλλα αμα η τσατσα χτυπάει στο 5-λεπτο, και μετα κάθε 2 λεπτα επανέρχεται, η φαση γινεται σκατα - μελάτα! Αν δεν αλλαξει η τσατσα, δε νομιζω να ξαναπαω ΘυμόςΘυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2017
επρεπε να βγεις με την τσαπου εξω συναγωνιστη και να της ριξεις τα καντηλια τηςΘυμός10 λεπτα δεν ειναι;τι χτυπας μωρη βρωμα;αντε γιατι πολυ θαρρος πηραν μερικεςΘυμόςΘυμός
01 Δεκεμβρίου, 2017
Παρόμοια εμπειρία έχω κι εγώ όσες φορές έχω πάει,τουλάχιστον την έγραφε στην καραμουνάρα της η οποία λύσσαγε για γλείψιμο και πούτσα!Πράγματι πολλές τσατσάδες είναι για πολλές κλωτσιές...Θυμός
29 Μαρτίου, 2018
και ποιες αλλες εχεις δοκιμασει με τοσο βαθυ τσιμπουκι φιλε μου!??
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3