Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Διάθεση και κυρίως χρήμα για άλλα πειράματα στυλ Ραίσας δεν υπήρχαν οπότε κατευθύνθηκα στα στανταράκια μου.
Πρώτα λοιπόν στην Λιοσίων στο 73 αλλά έλειπε η Κλεοπάτρα (χρωστάω μια κριτική και γι'αυτήν) οπότε πήγα χαμηλά στην Κωνσταντινουπόλεως για τη Μαριλένα.
Για όσους δεν την ξέρουν η Μαριλένα είναι καστανό μωρό δεν έχει κορμί μοντέλας αλλά έχει ωραίες καμπύλες.
Μου βγήκε πάλι μισόξινη στο σαλόνι αλλά δεν μάσησα όπως πήγα να την πατήσω την άλλη φορά.
Δωμάτιο και μετά από λίγο να και η μικρή.Της λύνω το σουτιέν και αρχίζω πιπίλημα και ρούφηγμα στους βύζους της.
Φιλιά σε αυτιά,λαιμό και όλα τα καυλωτικά,ωραίο φτιάξιμο χαμηλά με το χεράκι της,όλα σε χαλαρό τέμπο.
Την φέρνω σε 69 στήνεται καλά και αρχίζω και παίζω με τα παχιά χείλη της.
Κινείται ωραία σαν να θέλει να το νιώσει καλύτερα.
Στο μεταξύ μου'χει περάσει προφυλακτικό με το στόμα της αλλά από την όλη φάση είναι ρηχή και γενικά αποσυντονισμένη στο τσιμπούκι.
Σταματάω για λίγο εγώ και τότε μόνο φτιάχνει και το πάει βαθιά για τα καλά.
Για να προλάβω και τα υπόλοιπα την κόβω και την βάζω στα τέσσερα.
Καλό στήσιμο έχει επάνω της ωραίο πιάσιμο,αρχίζω σιγά ανεβάζω ταχύτητα ενώ αυτή μου κάνει παιχνίδι κοιτάζοντας απ'τον καθρέφτη.
Κάποια στιγμή που την πιέζω βλέπω στο πρόσωπό της σαν να πονάει και με φτιάχνει ακόμη περισσότερο.
Δεν σταματάω τις ρίχνω κιόλας και μερικά χαστούκια στον αφράτο κώλο της και νιώθοντας να φτάνω φρενάρω,κόβω και βγάζω το προφυλακτικό.
Μου τον κουνάει εγώ τον παίζω και στο λεπτό αρχίζω να την λούζω!
Σκούπισμα,πλύσιμο,προσπαθεί να μαζέψει μέσα στο σουτιέν της τους βύζους της (ενώ εγώ τους βλέπω και τους λιγουρεύομαι ξανά!) φιλί και έξοδος.
Γλυκιά χειμώδης κοπέλα η Μαριλένα δεν κάνει παπάδες στο δωμάτιο αλλά χαλαρά και ήρεμα καταλαβαίνει αυτό που θέλεις και σου δίνει αυτό που μπορεί για να φύγεις ικανοποιημένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαριλένα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
206
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, Bonecrusher

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού