Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Sex Studio 28452
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα από απανοτες φολες από τα γνωστα τσαρδια,αποφασισα να ταξιδεψω στο αιγιο για να επισκευτω το εν λογω στουντιο.
Φτανοντας στο χωρο του στουντιο παρκαρα στο ιδιωτικο παρκινγκ του και εκανα εφοδο.
Μπαινοντας στον χωρο αντικρισα την τσατσα, μου λεει καλως τον και μου αρχιζει το ποιημα ενώ εγω ως πρωταρης στο εν λογω οίκημα περιεργαζόμουνα τον χωρο ο οποιος μου θυμιζει κλασικο στουντιο επαρχιας.Η διακοσμηση του χωρου φερνει λιγο σε old FASHION αν και εμενα μου αρεσε το ολο κλιμα του χωρου.
Τελιωνοντας το ποιημα η τσατσα περι τιμων και προγραμμάτων μου ειπε πως η κοπελα είναι μεσα με πελατη και να περιμενω να τελειωσει.Επειτα από 5 λεπτα εμφανιστηκε η κοπελα και μου εκανε το κλικ για να περασω,πληρωσα τα παραβολα και μπηκα στο δωματιο.
Η διακοσμηση του δωματιου εδενε αρμονικα με τον χωρο της υποδοχης,ειχε ένα στρογγυλο κρεβατι και γενικα ηταν καθαρο το δωματιο.
Μετα από 5 λεπτα αναμονη μπαινει η κοπελα στη δωματιο και ηρθε και εκατσε διπλα μου στο κρεβατι.Η καρολινα μπορει να δηλωνει ότι είναι 29 χρονων η πραγματικη της ηλικια είναι μεταξυ 37-40 χρονων με λιγα λογια είναι mature.Εχει υψος περιπου 1,70 και ζυγιζει πανω από 75 κιλα,εχει στηθος 4αρι με 5αρι ελαφρως πεσμενο με ικανοποιητικη ρωγαρα όμως.Επισης άλλο ένα ατου που εχει είναι τα οπισθια της με λιγα λογια εχει κωλαρα και μπουταρες.
Η ρωσιδα αφου εκατσε διπλα μου στο κρεβατι και μιλούσαμε ταυτόχρονα με το χερι της με χαιδευε σε διαφορα σημεια στο σωμα ενώ το βλεμα της εβγαζε μια εντονη σεξουαλικη διψα.Οι ρωσιδες γενικα είναι η του υψους η του βαθους και η καρολινα φαινοταν να ηταν του υψους.
Αφου με χαιδευε για κανα τριλεπτο με μια αποτομη κινηση μου βγαζει το εσωρουχο και αρχιζει λυσασμενα το ακαποτο τρομπονι.Μαστορισα στη πιπα βεντουζωνε ρουφουσε και σαλιωνε ταυτόχρονα ενώ ανα διαστήματα εγλυφε τους ορχεις και παλινδρομουσε το πεος με τη χερουκλα της.Τη σταματησα και της λεω στησου στα τέσσερα γιατι θα χυσω και μου λεει χυσε και θα ξαναχυσεις μετα,εκει εμεινα δεν καταλαβα τη ειπε,στημενη στα 4 και με τρεις δυνατες ψωλιες εχυσα τα υγρα.
Επειδή αυτή τη mature γυναικα δεν την χορτασα της ειπα να παμε και για δευτερο γυρο πληρωνοντας επιπλέον.Αυτη δεχτηκε και της προτεινα να παρει αυτή τα ηνια.
Με ξαπλωνει ανασκελα μου σηκωνει τα ποδια και μου χωνει δαχτυλο στον κωλο ενώ ταυτόχρονα μου μιλουσε με αυτή τη βαρια ρωσικη προφορα ότι με το δαχτυλο θα καυλωσω γρηγορα ενώ εγω εβλεπα τις χορταστικες ημιπεσμενες βυζαρες της να κουνιουνται πανω κατω,ταυτοχρονα μου χωνει τη πατουσαρα της στο στομα και εγω εγλυφα μανιωδώς.Σε χρονο ντε τε καυλωσα και με το ένα χερι μου βαζε δαχτυλο με το άλλο μου την επαιζε,σε μια φαση σταματάει μου χωνει τις βυζαρες στα μουτρα και στη συνεχεια με στηνει στα 4 παλι μου χωσε δαχτυλο και μετα με γυρναει μπρούμυτα και με καβαλαει σε σταση cowgirl.Mε τη δυναμη που καλπαζε πανω μου δεν περιγράφεται με γραπωσε με τα χερια της και κοπανιοταν πανω στο πουτσο μου με λυσσα αφου οποιος θα μας εβλεπε και θα ελεγε παει τον κακομοιρη τον διελυσε.Σε μια φαση τη σταματαω γιατι δεν αντεχα από την ενταση και αυτή μου χωσε παλι δαχτυλο με το πουτσο να σταει σταγονες και αυτή να γλυφει.Το τελος ηρθε ιεραποστολικα με οση εναπομειναντη δυναμη ειχα εχυσα κατά συρροην ενώ ο πουτσος μου ειχε γινει κατακόκκινος από το ξεσκισμα.Η κοπελα σηκωθηκε ντυθηκε και με χαιρετησε εγκαρδια.
Συνολικος χρονος παραμονης της με τα δυο τελιωματα γυρω στα 35 λεπτα.
Φευγοντας από το στουντιο καταλαβα ότι η καρολινα είναι μια ωριμη γυναικα η οποια κανει τη δουλεια της επαγγελματικα και κοιτα να ικανοποιησει τον πελατη όπως εμενα που καταφερε και με ξετιναξε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2017
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Fuckeros, Al Petsiklan και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2017
Και γιατι της έβαλες 9 στη "συμμετοχή - διάθεση - υπηρεσίες"; Από αυτά που γράφεις, βγαίνει ότι 20 παίρνει με άριστα το 10!
30 Νοεμβρίου, 2017
αν ερθει η στεφανια τυπε εκει θα δεις 10αρι και το τι κανει.
G
gavelos
02 Δεκεμβρίου, 2017
Πρόσεξε το δάχτυλο τύπε γιατι σε βλέπω να καταλήγεις σαν τον λιλά
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3