Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν αρχίζω με διευκρινίσεις...
Η βαθμολογία αντικατοπτρίζει ένα μέσο όρο των δύο κοριτσιών όσον αφορά στα σωματικά χαρακτηριστικά/πρόσωπα.
Σχετικά με την εμφάνιση δεν χρειάζεται να αναφέρω τίποτα περισσότερο, έχουν περισσότερες από 70 κριτικές η καθεμία και άπειρες φώτο.
Την Κατερίνα την ήξερα, την είχα συναντήσει αρκετές φορές πριν. Έχω γράψει ήδη πολλά καλά οπότε μην πλατιάσω...
Άννα. Δεν είχαμε ξανασυναντηθεί. ΚΑΛΟ παιδί, μα πολύ καλό !! ευγενική, ευχάριστη, ομιλητική (όσο-όπως πρέπει), καθαρή. Παράγοντες πολύ σημαντικοί για μια καλή συνάντηση για όποιον σέβεται τον εαυτό του.
Και τα δύο κορίτσια μαζί τα ειχα για μία ώρα και αυτό είναι που θα περιγράψω. Ήτοι το κόστος είναι 100/ώρα/κοπέλα. Και οι δύο μαζί 200/ώρα. Για να μην ρωτάτε πως βγαίνει το κόστος των 400σίων, ήμουν 2 ώρες με τη μία κοπέλα μόνο και άλλη 1 ώρα και με τις δύο μαζί.
Στα Σημαντικά που ενδιαφέρουν όλους.
Χημεία μεταξύ των κοριτσιών: Με μία λέξη ΑΨΟΓΗ. Στην αρχή τους όπως μου είπαν, αλλά πραγματικά νόμιζα ότι είχα ένα κανονικό bi ζευγάρι απέναντί μου.
Χημεία οι τρεις μας: Το π@υλί μου ρωτήστε. Αν το βρείτε βεβαια, είναι σε αγρανάπαυση...
Αγώνας. Γλύψιμο, πήδημα, γλύψιμο, πήδημα, γλύψιμο, πήδημα. ποιος/α να πρωτογλύψει ποιον/α (το ποιος να πρωτοπηδήσει το θεωρώ ευνόητοTongue !!).
Επιτέλους χόρτασε το μάτι μου ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΛΕΣΒΙΑΚΟ, με την Κατερίνα να χύνει από το πολύ αισθησιακό γλύψιμο της Άννας. Το άκουσα, το πίστεψα, αλλιώς ας την πάρουν στο εθνικό θέατρο...
Πίπα/ες εξαιρετικές - μπαλάκια μέσα - με Deep throat από το πιπινάκι. Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Ο. Σαφώς το Κατερινάκι κάθησε στα τέσσερα, είναι must, με τις βυζάρες της στον καθρέφτη να κουνιούνται, και τέλος πάντων εκτός των ανωτέρω έγιναν όλοι εκείνοι οι γνωστοί συνδυασμοί που όλοι σας γνωρίζετε. Ας μην τα επαναλαμβάνω.
Εντύπωση μεγάλη μου έκανε το γεγονός ότι υπήρχε μια μεγάλη άνεση στο τι και πως θα γίνει, σαν να το είχαμε ξανακάνει πολλές φορές. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα και πολύ πετυχημένα "συμπλέγματα", και μείωση τυχόν άγχους αλλά και αποφυγή σπατάλης χρόνου που όπως όλοι ξέρουμε "κοστίζει"...
Σόσιαλ εξαιρετικό. Ξέχασα ότι ήμουν με επαγγελματίες. ΣΠΑΝΙΟ. Έπρεπε να τις έχω κλείσει για δύο ώρες και τις δύο. Αλλά βλέπεις ήθελα να δω πρωτα τι παίζει. τέλος πάντων την επόμενη φορά. Γιατί θα υπάρξει.
Συμπέρασμα: ΔΥΟ κοπέλες, ΝΕΑ-πολύ ΝΕΑ, όμορφες, κορμάρες, καθαρές-ευγενικές-γελαστές, ΆΨΟΓΕΣ στο σεξ, Άννα - DEEP THROAT, cim, cob, cif και οι δύο, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ λεσβιακό. Στα 200 ευρώ η ώρα.
Νομίζω ότι είναι το καλύτερο ΔΩΡΟ Χριστουγέννων για όποιον θέλει να "κεράσει" τον εαυτό του !!!
ps
τα κορίτσια φιλιούνται υπέροχα. και μόνα τους και με εμένα πίσω τους...
ps2
χορταίνεις στήθος. μα χορταίνεις !! να τρίβονται μεταξύ τους και να χαζεύεις προτού μπεις ανάμεσα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
400€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vltepdr, kaavlas, alpula και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2017
ποιά Αννα ? Το πιπινακι ??
30 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι, άννα πιπινάκι !!
J
john100
05 Δεκεμβρίου, 2017
Φίλε Τζων χάλια πέρασες...
Καπέλο
28 Δεκεμβρίου, 2017
Παίζει να μου δώσεις το τηλ της με pm?
20 Μαρτίου, 2018
Καλημέρα John, μπορείς να μου δώσεις τα τηλ. Κατερίνα - Άννα γιατί πραγματικά θέλω κι εγω τέτοια εμπειρία!!!Χαμόγελο
20 Μαρτίου, 2018
400 eyro εισαι θυμα.....
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6