Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199392
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μολις γυρισα απο Φαιη. Δεν πηγαινα για αυτην, αλλα η Ντορινα ειχε παει να την δει οποτε για να δω τη Ντορινα πηγα κατω. Με το που ειδα την Φαιη η αποφαση ηταν μονοδρομος...
Ειχα χρονια να περασω μαζι της. Ειναι ψηλη, με ομορφο προσωπο, βυζαρες και επιπεδη κοιλια.
Μπηκε μεσα πριν τελειωσω το μπανιο μου και εβαλε το στραπ. Μου εκανε εντυπωση που απο μονη της εβαλε την καποτα με το στομα αντι να την βαλει με τα χερια. Δεν το εκανε μπροστα μου για να με καυλωσει και καλα, οποτε ή το εκανε για προπονηση ή το γουσταρει τοσο...
Αρχισαμε με εμενα να της γλυφω τις βυζαρες, ημουν πρωτος πελατης οποτε το εκανα χωρις ενοχες οτι μπορει να γλυφω σαλια/χυσια καποιου αλλου. Ωραιες, στητες, φυσικες, μεγαλες βυζαρες. Ειχε ανατριχιασει και οι ρωγες ηταν καγκελο. Εγλυψα ποδαρες, γαμησα γαμπες, εχωσα τη μουρη μου μεσα στην κωλαρα της. Της ειπα να κατσει στην ακρη του κρεβατιου ωστε να συνεχισω να γλυφω ποδια κι αυτη να με δαχτυλιασει. Εκατσε λιγο ετσι και μετα εκανε ενα βαθυ καθισμα μπροστα μου και με δαχτυλιαζε. Υστερα απο λιγο της ζητησα να ανεβουμε στο κρεβατι και να συνεχισει με δαχτυλο. Εκει της ειπα να μου γλυψει τα αρχιδια, κατι που εκανε πολυ προσποιητα και ασχημα. Αερογλυψιμο τελειως. Με δαχτυλιαζε πολυ ωραια ομως και ειχε ανοιξει ο κωλος μου. Το καταλαβε η επαγγελματιας και μου ζητησε να με γαμησει την ωρα που και εγω αισθανθηκα οτι ηταν η καταλληλη. Οπως κι εκανε, μπηκε πολυ καλα και αρχισε να με πηδαει κρατωντας με απο τα ποδια και τοπποθετωντας το σωμα μου σε διαφορες στασεις. Επιανα τα βυζια της, την κοιλια της, τα ποδια της. Γαμουσε πολυ ωραια και υστερα απο λιγη ωρα εχυσα με αυτην απο πανω μου.
Πηγα να μιλησω λιγο αλλα αυτη εκανε ενα 0-100 που θα ζηλευε και μια Bugatti κι εξαφανιστηκε.
Γενικα η Φαιη ειναι μια επαγγελματιας με τα καλα και τα κακα που αυτο εχει. Ξερει τι να κανει, πως και ποτε. Αλλα, ειναι και ψυχρη οταν θελει και την παιρνει. Ειναι βεβαια και μουναρα. Επισης να προσθεσω οτι ηταν σε εγρηγορση και εκανε αναλογες κινησεις ωστε να αποφυγει ακομα και το να πλησιασω κοντα στο προσωπο της, για φιλια ουτε λογος.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φαίη
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, mad_max, sapiosexual και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2017
Το έχω διαπιστώσει ότι κάτι έχει αλλάξει, αλλά περίμενα μήπως και ήταν μεμονωμένο.
Δεν ήταν έτσι παλιά. Έδινε και φιλιά και ήταν πιο φιλική.
Άλλαξε συμπεριφορά ή κουράστηκε. Τι να πω. Και η Μαρκέλλα κάνει κάτι τέτοια (όχι πάντα)
29 Νοεμβρίου, 2017
Το έχω αναφέρει κ άλλη φορά, πως κ στο παρελθόν που την έλεγαν top σε υπηρεσίες, είχα μια από τις άσχημες εμπειρίες μαζί της στην πορνοκαριερα μου. Μια φορά πήγα μαζί της και από τότε μακριά και αγαπημένοι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2