Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική. Συνάντηση με Στέλλα και Σβετ σε Bill. Η επικοινωνία έγινε με την Στέλλα , και ήταν παιχνίδι. Μου εξήγησε ότι χρειαζόμουν από το τηλ και το ραντεβού κλείστηκε άμεσα.
Τα κορίτσια στην ώρα τους. Τοκ τοκ η πορτούλα και ανοίγοντας βλέπεις 2 γυναικάρες με άνεση και αυτοπεποίθηση σαν να τους ανήκει ο χώρος....
Αναλυτική περιγραφή εμφάνισης δεν βλέπω και ιδιαίτερο λόγο. Έχουν γραφτεί ήδη πολλά. Συνοπτικά , ωραία σώματα (δεδομένου της 4ης δεκαετίας της ηλικίας πάντα) , δέρμα πολύ απαλό , τα μάτια τρομερά και πρόσωπα ρωσικής σχολής όπως το λέτε εδώ μέσα , κωλάρες (όχι μινιόν για όσους είναι του είδους και αναρωτιούνται ) , . Έξτρα θα πω ότι τα νύχια ήταν τρομερά και στις 2 για τους φετιχιστές του είδους.
Καθαριότητα πολύ καλή. Μύριζαν όμορφα παντού , χρήση αντισηπτικού κτλ , μπάνιο 3 φορές στην ώρα. Πολλά Μπράβο.

Μπαίνει για μπάνιο πρώτα η Στέλλα και η Σβετ ήδη κάνει παιχνίδι με γλωσσόφιλα.
. Η Στέλλα με το που βγαίνει ανεβαίνει πάνω μου μου πετάει τα απίστευτα Βυζιά της στο πρόσωπο για γλύψιμο και με τα πόδια από πίσω παίζει τον πούτσο μου με ακρίβεια (Αυτό ήταν από τα πιο γαμάτα που μου έχουν κάνει). Βγαίνει και η Σβετ και στο λεπτό η μία γλωσσόφιλα και η άλλη Deep Throat.
Γλύψιμο όλη της περιοχής και από τις 2 , εναλλαγή στην πίπα , χάδια και φιλιά σε όλο το σώμα. Και η πρώτη κατάθεση αρκετά γρήγορα στο στόμα της Στέλλας.
Η εμπειρία ήταν τόσο έντονη που ούτε καν θυμάμαι τι τα έκανε...
Μπανάκι από όλους και επιστροφή στον αγώνα.
Για να μην μακρηγορώ στην ουσία , λεσβιακό μεταξύ τους πολύ καλό. Με τριψίματα , γλειψίματα , δάχτυλα , δονητή κτλ. Και στο αγώνα πύραυλοι , σπάσιμο μέσης τρομερό , φιλιά φουλ με γλώσσα , πίπα τρομερή και από τις δύο με deep throat , καραμέλωμα των πάντων , σέξι μέχρι τελικής πτώσης και οι δύο , και social πολύ καλό.
Στα του αγώνα δίνουν ρεσιτάλ. Κάνουν σαν λυσσασμένες , δεν κάνουν διάλειμμα , μηχανές του σεξ κανονικές. Και 2 ταυτόχρονα σε ένα δωμάτιο μου έπεσε πολύ.

Ήταν η πρώτη φορά με cg και δη με δύο ταυτόχρονα , οπότε δεν ξέρω πόσο αντικειμενικός κριτής είμαι. Αλλά η εμπειρία ήταν πολύ έντονη. Δεν πρόλαβα πραγματικά να πάρω ανάσα. Δεν κλέβαν τον χρόνο ούτε για πλάκα. Ίσα ίσα δεν σταμάτησαν καθόλου. Σίγουρα θα υπάρχει επανάληψη την επόμενη φορά που θα είμαι πρωτεύουσα για να πάρω μια καλύτερη γεύση....
Μπράβο κορίτσια.....
Τελικά Καλά περνάτε εκεί στην Αθήνα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
CTonDuty
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
316
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, iuakoya, Alexander81 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2017
ευχαριστώ αγόρι μου Ντροπή χαιρόμαστε πολύ που πέρασες καλά μαζί μας από την όλη την καρδιά μας
29 Νοεμβρίου, 2017
Πολύ καλή και κατατοπιστική η κριτική και περιγραφή σου φίλε!Σίγουρα είναι πολύ ενδιαφέρουσα η προοπτική Στέλλας και Σβετλανας !Και ατομικά πολύ καλές και από ότι φαίνεται και σαν δίδυμο ! Να είσαι καλά και τυχεροί όσοι έχουν την δυνατότητα συνάντησης με τα κορίτσια.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2