Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 12 10
Call-Girls 16774
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Βίκη είναι λίγο πάνω από τα 30 και πρέπει να έχει γίνει πρόσφατα μαμά καθώς μερικά σημάδια επάνω της που θα αναφέρω αργότερα το μαρτυρούν. Αυτό έχει και τα καλά του και τα κακά του. Για να είμαι ειλικρινής έχει ένα πολύ καλό. Διψάει για πήδημα. Η πρώτη φορά που τη συνάντησα ήταν την πρώτη μέρα του προηγούμενου της τουρ και όπως ήταν φρεσκαδούρα και αγάμητη με έκανε και είπα τον Δεσπότη Παναγιώτη.

Αξιοπρεπής υποδοχή με όμορφα εσώρουχα, κάλτσες και ψηλά τακούνια. Στο πρόσωπο είναι ακριβώς ότι βλέπετε στις φωτό στα γόνατα και στα τέσσερα πάνω στο κρεβάτι. Γλυκούλα αλλά μέχρι εκεί. Αν είχε επιλέξει και άλλο στυλ χτενίσματος θα την κολάκευε περισσότερο. Σώμα σφικτό σε γενικές γραμμές με ωραίο στητό κώλο. Στήθος 2-3 λίγο χαλαρό με ίχνη ραγάδων και κοιλιά επίσης με ίχνη ραγάδων που μαρτυρούν αυτό που προ ανέφερα.

Η αγωνιστική παρουσία της είναι πολύ καλή. Συμμετέχει ενεργά και έχει πολύ όρεξη σαν να της έχει λείψει το πήδημα πολύ καιρό. Η πίπα της είναι καλή, όχι πολύ βαθιά αλλά το παλεύει για deep, στήνεται όμορφα στα τέσσερα με σπάσιμο μέσης, στο ιεραποστολικό έχει την τάση να κλείνει κάπως τα πόδια και να τα ακουμπάει στους ώμους. Στο ανέβασμα ρυθμού που το επιδιώκει και από μόνη της, βογκάει και βαριανασαίνει ψελλίζοντας ντα ντα. Στο γλύψιμο μετά από κανένα πεντάλεπτο παίρνει μπρός και ανοίγουν οι βρύσες. Στη στάση cow girl τον άρπαξε και τον έβαζε στον κώλο της αργά αργά και όταν πήγαινα να μπω γρηγορότερα το έκοβε κάνοντας "σσσσσσσσ" εννοώντας προφανώς πιο σιγά. Την γύρισα κι εγώ στο ιεραποστολικό για να έχω εγώ τον έλεγχο και της τον κάρφωσα χωρίς πολλά μα και μου και έγινε πανηγύρι.

Και τις 2 φορές που την συνάντησα πέρασα καλά. Δεν είναι από τα αξέχαστα γαμήσια αλλά τιμάει τα φράγκα που παίρνει και ευχαριστιέται το γαμήσι γιατί της είχε λείψει προφανώς. Θεωρώ πως προσωπικά με τις 2 φορές που την είδα δύσκολα θα ξαναπήγαινα, τουλάχιστον στο ίδιο τουρ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
busterd
Τιμημένος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
6.540
Πόντοι:
10.617
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, xlm, chris1955 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού