Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 139 10
Στριπτιτζάδικα 197478
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχοντας κάνει πολλές επισκέψεις στο φανταστικό αυτό στριπο-ίδρυμα της Λεωφ. Αθηνών 250 (ίσως το περισσότερο αναγνωρίσιμο στο είδος του, ιδιαίτερα για τα ξεχωριστά ερότικ σόου και το υψηλό value for money), θα προσπαθήσω να τολμήσω μια κατάταξη επικινδυνότητας των κοριτσιών του... Μεγάλο χαμόγελο

...αναγνωρίζω βέβαια ότι όλες οι κοπέλες είναι επαγγελματίες και όπως σε όλους τους επαγγελματίες, σκοπός τους είναι - και πρέπει να είναι - η μεγιστοποίηση του κέρδους, τόσο προς όφελός τους όσο και προς όφελος του εργοδότη τους, ιδιαίτερα στο συγκεκριμένο μαγαζί που το αξίζει πραγματικά. Έρωτας

Η παρακάτω κατάταξη δεν γίνεται με βάση την εξωτερική εμφάνιση των κοριτσιών, το χαρακτήρα τους ή τις υπηρεσίες τους, αλλά μόνο μέ βάση την ευκολία με την οποία μπορούν να αποσπάσουν χρήματα από τους πελάτες, ιδιαίτερα αν αυτά είναι πολλά και τους περισσεύουν (ακόμη και σήμερα υπάρχουν τέτοιοι πελάτες) και καλά κάνουν κατά τη γνώμη μου...

...αυτές οι κοπέλες που έχουν τον τρόπο να μας "γδύνουν" ευκολότερα είναι και οι περισσότερο επικίνδυνες και συνάμα οι περισσότερο επαγγελματίες.

Κατά τη γνώμη μου και χωρίς να θέλω να αδικήσω κάποια κοπέλα, η κατάταξη επικινδυνότητας έχει ως εξής:

1. Εβίτα. (Πολύ υψηλός κίνδυνος)
2. Πάολα
3. Μαρί
4. Σόνια. (Υψηλός κίνδυνος)
5. Τατιάνα
6. Βικτώρια
7. Αλέξια. (Μεσαίος κίνδυνος)
8. Νταϊάνα
9. Λάουρα
10. Καρίνα
11. Τζιοβανίνα (Χαμηλός κίνδυνος)
12. Ροξάνα
13. Μάιρα
14. Σοφία. (Πολύ χαμηλός κίνδυνος)
15. Νικόλ
16. Χριστίνα
17. Άννα
18. Μάγια

Υπάρχουν και λίγες ακόμη για τις οποίες δεν έχω προσωπική άποψη, οπότε δεν τις συμπεριέλαβα στη κατάταξη, όπως και 2 τελείως καινούργιες, οι οποίες "λογικά" θα είναι σχετικά χαμηλού ή πολύ χαμηλού κινδύνου...

Βεβαίως, πολύ γρήγορα μπορεί να έλθουν τα κάτω πάνω, αν και το αντίστροφο το βλέπω μάλλον απίθανο...

Θα ήθελα επίσης να σημειώσω ότι όλες οι κοπέλες είναι ιδιαίτερα ευγενικές και καθόλου πιεστικές με τους πελάτες και αξίζουν συγχαρητήρια στο μαγαζί για αυτό!!! Ναι!

Αυτές που έχουν τον τρόπο τους στο να κερδίζουν με ευκολία τα χρήματα των πελατών είναι περισσότερο "επικίνδυνες" για την τσέπη μας από κάποιες άλλες, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι αξίζουν περισσότερο από τις υπόλοιπες λιγότερο "επικίνδυνες" κοπέλες, ούτε φυσικά ότι αξίζουν λιγότερο ή ότι είναι ανήθικο αυτό που κάνουν. Απεναντίας, εγώ τις απολαμβάνω ως περισσότερο επαγγελματίες και μπράβο τους!!! Ναι!

Χαλάλι τα χρήματα (λίγα ή πολλά) που ξοδεύουμε σε τέτοια μαγαζιά φίλοι μου...οι γιατροί να μην μας τα παίρνουν μόνο. Καπέλο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2017
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, 22pap, zoo@34 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2017
Η Σοφία φίλε μου είναι πολύ επικίνδυνη για αγαπούληδες...εγώ προσωπικά εύκολα την παντρευόμουν αν μου το ζήταγε, δεν έχω δει πιο όμορφη κοπέλα Έρωτας
28 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πράγματι η Σοφία είναι πολύ όμορφη, αλλά για μένα είναι ελάχιστα "επικίνδυνη"...δεν το έχει να σε "γδύσει" και ίσως γιαυτό τη θέλουν οι αγαπούληδες φίλε μου... Αυτές που λέω εγώ "επικίνδυνες" μπορούν να "γδύσουν" τον οποιοδήποτε, όχι μόνο τον αγαπούλη Καπέλο
(Updated: 30 Νοεμβρίου, 2017) 28 Νοεμβρίου, 2017
TOP OF THE TOP κριτική !!!!! Τα σέβη μου Γιάννο...
28 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι ναι καταλαβαίνω και συμφωνώ απόλυτα Σπασίκλας
28 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΈρωταςΓλώσσαΗ παολα σε γδέρνει..
29 Νοεμβρίου, 2017
Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα
Η Εβιτα πάντως να ξέρεις είναι διαχειρίσιμη, ανάλογα πως θα της συμπεριφερθείς, είναι γαμώ τα ατομα και δεν κοιτάει να σε γδύσει, βέβαια μπορεί να μην ισχύει για όλους το ίδιο αλλά με εμένα αυτό παίζει.
29 Νοεμβρίου, 2017
Επίσης να συμπληρώσω για την Τατιανα παροτι δεν εχω εμπειρία μαζί της την έχω δει σε διπλανό τραπέζι να ξερογλύφει το κοκαλάκι από κάτι Γερο-μύστης Γερο-μύστης Γερο-μύστης
29 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε Rokko η Εβίτα έχει τα περισσότερα ποτά στο μαγαζί...κάθεται με ορισμένους και την κερνούν για ώρες...το να μπορείς να πείσεις τον πελάτη να σε κερνάει ποτά το ένα μετά το άλλο για να κάθεσαι απλά μαζί του, είναι μεγάλη υπόθεση...και αυτό την κάνει επαγγελματία στην στριποτέχνη Ναι!
29 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολλές με γδύνουν εμένα συναγωνιστή zoo Ναι!
09 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θέλει προσοχή ⚠ μην παρασύρεστε δεν χρειάζεται να πηγαίνετέ με πολλά λεφτά
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2