Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 554 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Ροξυ ειναι μια νεαρη Ρουμανα ιεροδουλη με ομορφο καυλιαρικο προσωπο , μελαμψο δερμα , κανονικο αναστημα , ισιο μακρυ μαλλι αλα Κλεοπατρα , ωραια μικρομεσαια φυσικα βυζακια , κορμι με πιασηματα και ωραια καλοσχηματισμενη κωλαρα.Δεν ειδα να εχει ιχνη κυτταριτιδας.Καπου εδω δυστυχως τελειωνουν ολα τα καλα! Αν και ειχα διαβασει δηλαδη οτι δεν εχει καλη αποδοση στο δωματιο , ο καυλιαρικος συνδιασμος του προσωπου της , των βυζιων της και της κωλαρας της , με ενα εκανε να φυτιλιασω ενα 20 ρικο! Ανακοινωθηκε κανονικο προγραμμα με σταση 69 και χωρις τελειωμα στο σωμα της.

Εδωσα λοιπον το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και μετα απο ενα δωματιο ηρθε η κοπελα σε μενα.Ηταν σκυθρωπη και δεν εδειχνε ιδιαιτερη ορεξη.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες σε κρυο κλιμα.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου.Μου ξεκαθαρισε οτι δεν βγαζει το μπλουζακι της! Πρωτο φαουλ! Απλως το σηκωσε λιγο να φαινονται τα βυζακια της.Της εγλυψα για λιγο τα ωραια της βυζακια.Μετα αυτη αμεσως μου εφαρμοσε το προφυλακτικο.Μηδεν λοιπον στα προκαταρκτικα.Κοιτουσε και τον καθρεπτη και εφτιαχνε το μαλλι της! ΕΛΕΟΣ!!! Μετα ξεκινησε το τρομπονι.Ηταν ξαπλωμενη μπροστα απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της μονοτονη,ρηχη και βαρετη.Δεν θελει λεει να την ακουμπανε με τα χερια στο προσωπο της! Δευτερο φαουλ.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το καθαρο και ξυρισμενο ωραιο μουνακι της.Δεν χορταινα να το γλυφω.Αυτη εδειξε να εχει χαλαρωσει και απολαμβανε.Εβγαζε και καποια χαμηλοφωνα επιφωνηματα.Σταματησα μονος μου μετα απο λιγο γιατι ξερω οτι στον συγκεκριμενο οικο τα χρονικα περιθωρια ειναι στενα.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Αυτη δεν εδειχνε καμια συμμετοχη.Δεν ηθελε να την γλυφω ουτε στον λαιμο! Τριτο φαουλ! Καλα για γλωσσοφιλα ουτε λογος! Με παροτρυνε να χυσω στο μουνακι της...χαχα...Σιγα μην της εκανα το χατηρι.Την ειχα βαρεθει και ηθελα να την τιμωρησω με ενα δυνατο ξεμουνιασμα στα τεσσερα.Την στηνω λοιπον στα τεσσερα.Αυτη ηταν χαμηλα και μπροστα.Την διορθωνω για να μην μπορει να ξεφυγει απο τις ορεξεις μου...χαχα...Την φερω κοντα μου κολλητα και φερνω το σωμα της ψηλα και της τον καρφωνω μεχρι την μητρα.Και ξεκιναω ενα δυνατο ξεμουνιασμα! Ειχα αντοχες! Αυτη αρχισε να βγαζει αληθινα δυνατα βογγητα! Τα πλατς πλουτς και τα βογγητα της ακουγονταν μεχρι το σαλονι!...χαχα...Την βαρουσα στα κωλομερια και εβλεπα τις εκφρασεις πονου του προσωπου στον καθρεπτη.Παντως πολυ καυλιαρικη η θεα της στα τεσσερα και το προσωπο της απο τον καθρεπτη.Μετα απο λιγο αυτη αρχισε να μου λεει οτι δεν αντεχει αλλο!!!....χαχα...Ετσι μωρη με μενα θα την ιδρωνεις την φανελα!!! Δεν θα κοροιδευεις τον κοσμο!!!....χαχα...Μετα απο καποια λεπτα δυνατου σφυροκοπηματος αρχισα να χυνω βαθια μεσα στη μουναρα της.Πηγε να τραβηχτει αλλα την κρατουσα μεχρι να βγαλω την τελευταια σταγονα σπερματος! Αυτη εβαλε το στρινγκακι της , πεταξε κατι μαλακιες οτι την πονεσα και εφυγε.

Συνοψιζοντας , η Ροξυ εχει ολο το καυλιαρικο πακετο σε επιπεδο εμφανισης.Θα γουσταρα δηλαδη να ειχα τετοια γκομενα εμφανισιακα.Κανει καυλιαρικο και επιθετικο σαλοναρισμα.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Καπου εκει τελειωνουν ομως ολα τα καλα.Μεσα στο δωματιο λιγα πραγματα.Κατω απο τον μεσο ορο δηλαδη.Προκαταρκτικα δεν κανει.Τα ρουχα της δεν τα βγαζει ολα.Φιλια στο σωμα δεν θελει.Δεν θελει να την ακουμπας με τα χερια στα μαλλια και το προσωπο της.Η πιπα της μονοτονη και μετριας διαρκειας.Με τα μπαλακια δεν ασχολειται καθολου.Με παροτρυνε απο την πρωτη σταση να χυσω.Τελειωτικο στα βυζακια της και γενικα στο σωμα της δεν κανει.Μονο στο προφυλακτικο λεει χυνεις! Μονο στο γλυφομουνι εδειχνε να χαλαρωνει.Και στο πισωκολητο εδειξε αληθινη συμμετοχη γιατι την ζορισα και ανεβασα τα γκαζια!...χαχα...Η τσατσα χτυπησε την πορτα και φωναξε την κοπελα στο 10 λεπτο! Ελεος! Νομιζω υπαρχουν πολυ καλυτερες επιλογες σε αποδοση στην συγκεκριμενη αλυσιδα αλλα και γενικα σε ολη την περιοχη της Φυλης.Παντως αμα ηταν εξυπνη και ειχε πιο καλη αποδοση στο δωματιο τοτε θα μαζευε πολυ μαρουλι! Με την συμπεριφορα της ομως δεν προκειται να κανει μονιμους πελατες.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρόξυ
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, doc_lin και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2017
Εφαγα φολα απο αυτη τη καριολα στη Φυλής
27 Νοεμβρίου, 2017
Τυπε, όπως λένε και οι παλιοί μύστες, οι πουτανες είναι που διαλέγουν ποιους θέλουν να κρατήσουν σαν σταθερούς πελάτες.
28 Νοεμβρίου, 2017
σωστη η κριτικη η κοπελα ειναι για λιγα μετρια πραματα
PW
pussy wagon
22 Ιανουαρίου, 2018
Αυτές διαλέγουν ποιον θέλουν για μόνιμο πελάτη ακομα να το καταλάβετε αυτό....εκει που θέλουν ειναι πουτανακια της υποταγής κανουν τα παντα εκει που δεν θέλουν δεν........οποτε τι περιμένεις ακριβώς......
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4