Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Χριστινα ειναι μια ξανθια προμιλφ Αλβανιδα με μετριο σε ομροφια τραχυ προσωπο , σγουρο μακρυ ξανθο μαλλι , ωραια μικρομεσαια στητα βυζακια , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα και σωμα με πιασηματα.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα και εκθειαζε την κοπελα.Δεν την ειχα ξαναδει και αποφασισα να την τιμησω.Εμφανισιακα ηταν πανω απο τον μεσο ορο της σαπιλας που υπαρχει στο Μεταξι.Μιλαω για τα 10 ευρω και οχι τα 15 που δεν δινω στο Μεταξι!

Εδωσα λοιπον το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμηλων τονων κοπελα.Φαινεται οτι ειναι υποτακτικης ψυχολογιας.Την ανεβασα να κατσει στα ποδια μου και της εγλυψα τα βυζακια μου.Αυτη δεν εκανε προκαταρκτικα.Αμεσως εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ρηχη και μονοτονη και βαρετη πιπα.Της ειπα να ανοιξει το στομα και της εκανα mouthfucking! Και παλι ομως δεν μπορει να τον παρει βαθια.Παντως ηταν υπακουη και δεν δυσανασχετησε οταν της γαμησα το στομα για λιγο.Η πιπα ειχε μετρια διαρκεια.

Την ξαπλωσα ανασκελα και της τον καρφωσα στο ξυρισμενο της μουνακι.Την γαμουσα δυνατα αλλα αυτη εδειχνε να αντεχει αλλα πρεπει να πονουσε γιατι ειχε εκφρασεις πονου στο προσωπο της.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Αυτη ομως τελειως επιπλο.Μετα την εστησα στα τεσσερα.Αυτη ομως δεν στηθηκε καλα.Την γαμησα για λιγη ωρα.Μου ηρθε και μια μυρωδια κωλιλας οποτε ξενερωσα και την ξαναεστησα στα τεσσερα.Μου λεει γιατι...χαχα...ολοι οι ελληνες λεει γαμανε πισωκολητο....χαχα....Την ξαναξαπλωνω σε ιεραποστολικο και ξεκιναω ενα δυνατο σφυροκοπημα με ολη μου την δυναμη! Αυτη πονουσε και εβγαζε καποια επιφωνηματα.Εγω εβλεπα το καυλιαρικο θεαμα απο τους δυο καθρεπτες.Απο τον πλαγιο και απο αυτον απεναντι μου.Εβλεπα τον εαυτο μου να την εχω καλυψει με τις πλαταρες μου και την σωματαρα μου και να την πηγαινω γαζωτη!!!...χαχα...Μετα απο μερικα λεπτα αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Χριστινα ειναι μια ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Δεν κανει προκαταρκτικα , η πιπα της μετρια και μετριας διαρκειας.Δεν κανει κατι το ιδιαιτερο στο δωματιο.Τυπικο γαμησι κανει.Απλως ειναι υποτακτικης ψυχολογιας και κανει οτι της πεις στο δωματιο.Μπαλακια ομως αρνηθηκε να γλυψει.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε και η τσατσα δεν μας ενοχλησε.Μου ελεγε ομως κατι μαλακιες.Οτι δεν παιρνει πακια!...Ελεος...Της ειπα οτι λεει μαλακιες.Φευγοντας την ειδα στο σαλονι να ψηνει εναν πακι να μπει στο δωματιο....ΕΛΕΟΣ!!!....Ελπιζω να σας βοηθησα!


Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, claimain και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2017
Όσο εμείς δεν γαμαμε πόρνες, άλλο τόσο αυτή δεν πάει με πακια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1