Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 92 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το...ΚΟΥΦΑΛΟΓΟ πάει σε μένα...

Για Άννα ακούω και διαβάζω τόσο καιρό και βγήκα χθες παγανιά μπας και την πετύχω... Κατά τις 16:00...
Μπαίνω μέσα και η τσατσά μου παρουσιάζει μια ξανθιά μιλφάρα και με όνομα.... Άννα.... ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΖΑΝΑ είπε αλλά στη μαλακία μου... ΑΝΝΑ άκουσα εγώ....
Και χωρίς πολλά πολλά απλά και μόνο που είχα διαβάσει καλές κριτικές (για την ΑΝΝΑ) πέρασα στο δωμάτιο παρόλο που δεν μου έκανε κλικ....

Κάνω το μπανάκι μου και μπαίνει μέσα.... την βλέπω πιο πολύ face to face και λέω ρε πούστη μου δεν μπορεί κάτι δε μου αρέσει.... λέω... μα καλά πως κάνουν έτσι οι συναγωνιστές... και αρχίζω τα κομπλιμέντα και καλά έτσι για τα αρχικά και πάνω εκεί τη ρωτάω για.... επιβεβαίωση πως την λένε.... και έρχεται η κεραμίδα... ΖΑΝΑ μου λέει.... πωωωωωωωωωωω λέω από μέσα μου.... να πω την αλήθεια σκέφτηκα (και το σκεφτόμουν σε όλη την συνεδρία) πως η τσατσά επίτηδες το είπε γιατί ξέρει πως με την Άννα ίσως γίνεται χαμός... ε και θα το πέταξε έτσι μπας και.... Και όμως.... όταν τελειώσαμε και έφυγε η μεγαλοκοπέλα ΖΑΝΑ και μπήκε ένας συναγωνιστής να του την παρουσιάσει το είπε ξεκάθαρα καθώς άκουγα έξω από το δωμάτιο.... Ζ - Α - Ν - Α!!! Το.... τι μούτζα μου έριξα δεν φαντάζεστε.... μα τόοοοσσοοοο ΚΟΥΦΑΛΟΓΟ ρε πούστη μου.... φφφφφφφφφφ

Για την Ζάνα δε θα πω πολλά.... εμφανισιακά την περιέγραψε σωστά ένα παιδί σε προηγούμενη κριτική θα χρησιμοποιήσω τα λόγια του "πρέπει να είναι γύρω στα 48-50, με ξανθό πλατινέ μαλλί μέχρι τους ώμους, βυζιά 1,5-2 άρια, ψιλοπεσμένα, με μεγάλη ρώγα, κοιλούμπα ψιλομεγάλη, λεπτά πόδια όμως και στενή λεκάνη"..... Η μεγαλοκοπέλα θετική ήταν δεν είχε μα μου σου του.... ξάπλωσα ήρθε από πάνω μου και μου έδωσε τα βυζιά της για πιπίλισμα, μετά κάτι απαλά γλειψιματάκια σε στήθος, μπούτια και περίνεο όπου εκεί κάπως έφτιαξα στύση... μετά στα 4, μετά μπρούμητα και γειά σας να τελειώνουμε...

Είχα ήδη ξενερώσει με τα.... αφτιά μου....

Τες πα.... αν δεν πάθεις δε θα μάθεις...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζάνα
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, Bonecrusher

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού