Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 239048
Γενική βαθμολογία
 
1.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
2.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
2.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
2.0
Χώρος
 
3.0
Μουσική
 
2.0
Ποιότητα ποτών
 
2.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λοιπόν το μαγαζί είχα καιρό να το επισκεφτώ και έκανα χθες το τόλμημα...Είχε ανοίξει,είχε κλείσει και μετά ξαναάνοιξε και πάλι υπό νέα διεύθυνση...Τι να το κάνεις όμως,το μαγαζί είναι για τα μπάζα...Κι όταν λέω για τα μπάζα το εννοώ...

Σπανίως γίνομαι κατηγορηματικός σε κριτικές και ενημερώσεις,αλλά προς αποφυγή πολλών από εδώ που ενημερώνονται για τις εξελίξεις σε μαγαζιά τέτοιου είδους πρέπει να γινόμαστε σαφής...!Και φυσικά ειλικρινείς ώστε όποιος από εδώ επισκεφτεί να γνωρίζει τι τον περιμένει...

Στην είσοδο του μαγαζιού είναι πάντα ένας κύριος για το καλωσόρισμα...Αυτός κάνει και τον παρκαδόρο!Στο ταμείο μία κοπέλα ξανθιά συμπαθητική,λογικά πρώην της δουλειάς...Είσοδος στα 10 ευρώ.Τώρα Παρασκευή και Σάββατο πιο παλιά το είχαν 15 δε ξέρω τώρα τι κάνουν,ικανούς τους έχω να ζητάνε και πέντε ευρώ plus για αυτό που παρουσιάζουν...

Προσωπικό σχετικά εξυπηρετικό,κάποιοι ευγενικοί κάποιοι σέρνονται...
Κοπέλες τώρα,μέτριες και κάτω του μετρίου....Οι περισσότερες είναι ότι έχει ξεμείνει από εδώ κι από εκεί από άλλα μαγαζιά του είδους...
Σταθερή η Βερόνικα με τις βυζάρες της,η Καρίνα η μελαχρινή,
Τζασμιλα αν θυμαμαι καλά μία μαυρούλα.
Ρεμπέκα,μελαχρινή
Εμανουέλα,μελαχρινή πρώην σινς αν και έλειπε δύο χρόνια.Κανά δύο ξανθιές ακόμη πρώην σινς,
και τώρα μία μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους που δεν ήταν με εσώρουχα αλλά με μία παντελόνα εφαρμοστή και ένα αποκαλυπτικό μπλουζάκι....Νομίζω την λένε Άννα...Το θέμα δεν είναι η εμφάνιση και το τι φόραγε αλλά η απαράδεκτη συμπεριφορά της προς εμένα....Ήρθε στο τραπέζι μου όπως οι άλλες που ανέφερα παραπάνω και γνωριστήκαμε...Της είπα πως θα καθίσω λίγο και να έρθει λίγο πιο μετά αρκετά ευγενικά όπως συνηθίζω.Μετά από περίπου δεκαπέντε λεπτά ήρθε στο τραπέζι μου ξανά.Με ρώτησε πάλι αν θέλω χορό και αφού της αρνήθηκα γύρισε και μου είπε "Δε θες πριν δε θες τώρα,είσαι μαλάκας!"
Το ότι με αποκάλεσε έτσι δεν με ενδιαφέρει καθόλου αλλά το να πληρώνεις για να σε βρίζουν δε νομίζω πως αξίζει σε κανέναν απο εμάς,όχι μόνο σε άτομα-μέλη που διαβάζουν εδώ αλλά κυριολεκτηκά σε ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!!

Μάυρο από εμένα στο μαγαζί τους και ΝΤΡΟΠΗ τους,που δεν ελέγχουν τις κοπέλες εκεί μέσα!
Αυτά τα νέα από εδώ,αν υπάρξουν νεότερα κάποια στιγμή θα ενημερώσω,προς το παρών με αυτή τη διεύθυνση εγώ προσωπικά δεν ξαναπατάω!
Δεκτά όλα σας τα σχόλια...!
Με εκτίμηση!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, geny24, Kerveras και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2017
όντως απαράδεκτη συμπεριφορά , αυτός ο εκνευρισμός ειναι συμπτώμα αναδουλειάς...σε κάθε περιπτωση απαραδεκτο
27 Νοεμβρίου, 2017
Δυστυχώς υπάρχουν και τέτοιες... παρ ολο που δεν μου έχει τύχει κάτι σε τέτοιο βαθμό... απαράδεκτη... πιστεύω να ενημέρωσες κάποιον υπευθυνο..
27 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άστα να πάει επειδή δεν έχει δουλειά σε λίγο καιρό θα μας δέρνουν κιόλας...Ρε ουστ ΜΑΥΡΟ να κλείσουν το μπάχαλο τους!!!!
28 Νοεμβρίου, 2017
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Και μετα παραπονιουντε οτι εχουν αναδουλειες. Εμενα μου εχει ξανασυμβει αυτο και αμεσως φωναζω τον σερβιτορο και τους την λεω στεγνα. Και μάλιστα την εβαλα να μου ζητησει και συγνωμη
28 Νοεμβρίου, 2017
ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός μαυρο στο μπουρδελο τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός
28 Νοεμβρίου, 2017
είχα πάει με έναν φίλο και το μαγαζί στισ 12 ήταν άδειο και ζητήσαμε να κάτσουμε στον καναπέ τελικά μας έβαλαν σε κάτι άβολες καρέκλες στριμωχτά με τραπέζια που ίσα ίσα χώραγες από τότε που κάναμε και παρατήρηση δεν ξαναπάτησα μαύρο
28 Νοεμβρίου, 2017
Και μετά μερικοί αναρωτιούνται γιατί στρεφόμαστε σε άλλα μαγαζιά και κλαίμε ακόμα και τα πεντάευρα που χαλάμε σε χαμαιτυπεία σαν αυτό εδώ...όταν πρέπει να σκάσεις 15 ευρώ είσοδο τα σκ για να έρχονται να σε βρίζουν προφανώς και θα κλαις ακόμα και το ένα ευρώ που άφησες...να είναι ευγενικές οι κοπέλες και να σου προσφέρουν όντως διασκέδαση να χαλάσεις και κάτι παραπάνω!!
28 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ενημερωσα ενα σερβιτορο και μου στραβωσε τα χειλια του σαν να μη ξερει τι να κανει....Μαυρο στο μπαχαλο τους!!!!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8