Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η συνάντηση με την Αlexa έγινε στο γνωστό hotel δίπλα στην Πύλη Αξιού όταν έσκασε μύτη για πρώτη φορά στην πόλη μας.Οταν άνοιξε η πόρτα του δωματίου κ την αντίκρισα είπα από μέσα μου τι μουναρος είναι αυτός!Είναι όπως την περιγράφει ο Dream master στην κριτική του!Φορούσε άσπρα δαντέλωτα εσώρουχα!Μπαίνω στα ενδότερα του δωματίου κ η Αlexa έκατσε στο κρεβάτι.Αφου είπαμε δύο κουβέντες μου ζήτησε το δωράκι της.Ειχαμε συμφωνήσει 150€ μισάωρο.Πριν της δώσω τα λεφτά την ρώτησα αν θα παίξει cim η cif στα 150 κ τι μου απάντησε η καριόλα:Δεν φτάνει που σου κάνω την χάρη να έρθεις με 150 για μισάωρο θες κ cim η cif?Αυτά είναι extra +50.Anyway της αφήνω τα 150 στο κρεβάτι κ μπαίνω για ντους.Βγαινω από το μπάνιο κ πάω δίπλα της στο κρεβάτι.Αυτη αφήνει το κινητό από τα χέρια της κ σηκώνεται όρθια κ αρχίζουμε τα γλωσσοφιλα ενώ παράλληλα χούφτωνα τα κωλομέρια της.Την ξαπλώνω στο κρεβάτι κ αφού έβγαλα τα εσώρουχα της άρχισα να γλυφω τα 3άρια σιλικόνατα στητα βυζια της!Ήταν πολύ ωραία κ σε εμφάνιση αλλά κ σε αισθητική!Έκανε πολύ καλή δουλειά ο πλαστικός χειρουργός!Αφού χόρτασα βυζογλυψιμο ξεκινάω σπάτουλα στο ξυρισμένο μουνακι της.Παω να της βάλω δάκτυλο αλλά μου το τραβηξε!Πάω να της βάλω κωλοδαχτυλο αλλά ούτε για αστείο!Εκεί που την εγλυφα με σταματάει κ μου λέει ξάπλωσε να σε περιποίηθω εγώ.Ξεκιναει την πίπα αλλά χωρίς να κάνει deepthroat!Βεντούζαρε πιο πολύ στον πουτσοκεφαλο κ ούτε έκανε καραμπαλινγκ.Της λέω να τον βάλει όλο μέσα στο στόμα της κ μου απαντάει:"deepthroat is extra!!!Ρε την καριόλα λέω από μέσα μου τι αρπακτικο είναι αυτο!Της λέω να γλύψει τις μπάλες αλλά με έγραψε κανονικά!Την ανεβάζω στον πουτσο μου για cowgirl όπου είχε καλό ρυθμό κ γω της χούφτωνα τα υπέροχα βυζια της.Παω να της βάλω δάκτυλο στο στόμα αλλά γύρισε το κεφάλι της.Την γυρνάω σε reverse cowgirl κ αρχίζω το spanking!Χωρίς να την βαράω δυνατά στο τρίτο κωλοσκαμπιλο μου τραβάει τα χέρια κ μου λέει ότι ακουγόμαστε έξω!!!Ξενέρωσα εντελώς!Την γυρίζω σε normal position κ ξεκινάω σφυροκοποπημα έχοντας τα πόδια της στους ώμους μου.Τελος την γυρνάω για doggy style όπου κ εκεί στήθηκε καλά χωρίς να κλέβει!Λίγο πριν τελειώσω βγάζω την καποτα κ πάω να χυσω στην κωλαρα της κ η μαλακώ γυρνάει κ την χυνω πάνω στο μπούτι της.Δευτερη ξενερα!Της λέω αφού σου είπα ότι θα τελειώσω πάνω στα κωλομέρια σου κ εσύ μου είπες ok γιατί γύρισες τότε?Μου απαντάει ότι δεν κατάλαβε αυτό που της είπα!!!!!Η συνέδρια με την Αlexa ήταν τυπικη-διεκπαιρεωτικη κ δεν με ξετρέλανε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
topscorer
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
4.757
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, LanciaRallye037 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2017
Στα τσακίδια οι καριόλες ψηλομύτες που μας κάνουν και τη χάρη. Όσο μουνάρες και να είναι....Θυμός
27 Νοεμβρίου, 2017
Συμφωνώ mallias!
28 Νοεμβρίου, 2017
Πρέπει να έσωσες πολλά ευρα με την κριτική σου...
28 Νοεμβρίου, 2017
Αδερφέ, φταις πρώτα εσύ και μετά αυτή η κάρχια. Από την στιγμή που με το καλημέρα σου λέει ότι σου κάνει χάρη που την πηδάς με 150 το μισάωρο (!!!!), και δεν κάνει cim/cof, έπρεπε να φύγεις.
TG
The Godfather
28 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βladesinger έχεις δίκιο,αλλά ήθελα να την γαμησω γιατί ήταν μουναρος!Να την βάλω κ αυτή στο παλμαρε μου.
28 Νοεμβρίου, 2017
Τί τυπική διεκπαιρεωτική ρε μάστορα?
Εφιάλτης ήταν αυτός. Μου κόπηκαν οι καύλες και μονο που διάβασα την κριτική. Χαρά στο κουράγιο σου.
Τί τραβάτε κι εσείς ρε πούστη μου στη Σαλόνικα.
ΥΓ. 200 η μία ωρα, 150 η μισή ε? Μάλιστα.
10 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Top scorer καλημέρα. Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις αν Helga3 και η Alexa4 είναι το ίδιο πρόσωπο? Ευχαριστώ.
15 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η ίδια είναι, απλά τώρα έγινε ανεξάρτητη.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8