Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133428
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση κέντρο Αθήνα, με το γραφειο ολα κοπμπλέ εξάλλου το χω τιμήσει ουκ ολίγες φορές, τηλεφωνάκι και σκάει μύτη και το πιπίνι μες στη καύλα. Εχω κάνει το μπανάκι μου έχω πάρει και 5000mg L-arginine και είμαι ξάπλα στο κρεββάτι με τη πετσέτα.
Πέφτει η χαιρετούρα και τα καθέκαστα και τσουπ στην αγγαλιά μου το πιπινοειδές καυλέτο εκπνέοντας μια αύρα περίσσειας καύλας οπου μου δημιουργήθηκε καλο προαίσθημα για το τι μέλλει γενεσθαι. Χαμογελάκια και τσούπ χαμούρεμα, πιάνωντας μου το εργαλείο πάνω απ τη πετσέτα. Ωράια γεμάτα φιλιά το μωρο, μου χει πιάσει το πούτσο και γω με τη σειρά μου να τρίβω το αφράτο μουνάκι της το οποιο και εφερα στο στόμα μου σηκώνοντας τη απ το κωλί, γενικά αυτο το σε πιάνω και σε φέρνω οπου θέλω κι οπως θέλω έρχετε γάντι με το σωματότυπο της. Φοράω προφυλακτικό και ξεκίνημα πρώτου ημιχρόνου, απο πάνω το μωρο να στιφοργυρνάει τη μεσούλα της και γώ να χω πιάσει τα βυζάκια της απαλά και να ευχαριστιεμαι τη καλή εφαρμογή του μουνιού της, αλλάζουμε στάση και τη γυρνάω ανάσκελα εχωντας πιάσει τα ποδια της και να τα χω ανοίξει διάπλατα, ξεκινάω σφυροκόπηπα σε δυνατο ρυθμό, φτάνω τελική ευθεία και με 5 βαθιές δυνατές διεισδυσεις τερματίζωντας μέσα της αδειάζω τη πρώτη βολί με το μωρό να βογγάει αληθοφανές. Μπανάκι παίρνουμε μια ανάσα, ομως κοζάρωντας και μόνο το μωρό σου βάζει γρήγορα την ιδεά να μη χαραμίσεις ούτε λεπτό και να το φάς ολο μια χαψιά. Της το δίνω στο στόμα, γενικά στο δεύτερο γύρο έχω πάντα θέμα και αργώ να πάρω μπρος, μου πήρε κανα πεντάλεπτο να έρθω σε πλήρη στύση, απο κει και πέρα απόλαυσα ενα μέτριο προς καλό τσιμπούκι της μικρής, ισως λέω ισως μια αγγαρεία την έβγαλε, ντάξει δεν ειναι και ρομποτ οι κοπέλες οπότε.. Λοιπόν τη γυρνάω τη βάζω στα τέσσερα στην ακρη του κρεββατιού, τρελόοο στήσιμο που δε περιγράφετε με λόγια χωρίς υπερβολή τώρα, το μωρο ξέρει να το κουνάει και να σε προκαλει νατο φας, οπως και χωθηκα και άρχισα να τη γλύφω δαγκώνοντας ελαφρά τα κωλομαγουλάκια της.. Χάρμα μάγκες το 19χρονο, χωρίς πολλές gfe ζάχαρες αλλά σου αποπνέει να τη σκίσεις, χωρις πολλές υπερβολές όμως καθότι μικροκαμωμένη. Ξεκινάω να τη γαμάω στα τέσσερα και το μωρο να αναστενάζει δείχνωντας νατο ευχαριστιέται, βαθιές δυνατές διεισδύσεις τερματίζωντας βαθιά μεσα της και ανεβάζωντας σταδιακά ρυθμό, τη πιάνω απο αστραγάλους και ξεκινάω να δίνω, σκέφτηκα προς στιγμή να αλλάξω στάση αλλά το θέαμα ηταν ακρως ερεθιστικό οπότε το πήγα ετσι μέχρι τέλους, ωραίο πισωκολλητό με λιγα χαστουκάκια και ζουλήγματα στα πανέμορφα κωλομέρια της παίζωντας με γωνίες δυείσδυσης και ενναλαγής ρυθμού, βγάζω προφυλακτικό της λέω έλα, γυρνάει αστραπιαία και τον βάζει στο στόμα της, ξεκινάω τον παίζω και αυτή να χει τον μισο μέσα, οπου μου τον στραγγίζει καλά δινωντας της απαλά χαστουκάκια στο μάγουλο.. Λοιπον η μικρή αν και μικρή βγάζει αρκετή καύλα, που σε συνδυασμό με το νεανικό αδύνατο καυλιδερό κορμάκι της, το τουρλωτό κώλι της και της ωραιες ρωγίτσες της, οσες φορές και να τη γαμήσεις ένα συναίσθημα εξάρτησης θα το έχεις με τη πάρτυ της, αλλά ok ο κήπος του αγοραίου σε κάνει εύκολα να περιφέρεσαι.. Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.834
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Ντουνταράς, koukoskoukou και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού