Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 149896
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αποφαση τελευταιας στιγμης να επισκεφτω τα παρακμιακα μπουρδελα της γλαυκου μιας και το στουντιο στο αιγιο πεφτει μακρια.
Τσαρκα και στα 3 σπιτια στο ένα ηταν η αλεξανδρα μια κοντουλα ξανθια στο δυο ηταν η παολα και στο τρια μια καινουργια ονοματι κατερινα πολύ αδυνατη καταλληλη για τους σκινακηδες.
Επελεξα την παλια και γνωριμη παολα μιας και την ξερω,από την άλλη οι άλλες δυο ηταν κατω του μετριου.Δινω τα 25 (αν και πολλα σε σχεση τιμης αποδοσης)και μπαινω στο δωματιο και περιμενω τη βουλγαρα παολα.Χρονος αναμονης 5 λεπτα και μπαινει φουριοζα με τον αερα της σιγουριας,γδυνεται και ξαπλωνει φαρδια πλατια στο κρεβατι.εντωμεταξι από την τελευταια φορα που την ειχα δει παιζει να εχει παρει μεχρι και 8 κιλα επιπλέον.Το ασχημο με αυτή τη κοπελα είναι ότι είναι πολύ παθητικια δε παιρνει ενεργο ρολο ουτε προκαταρκτικα κανει ουτε ναζια ουτε τιποτα.Σε προηγουμενη μου κριτικη την ειχα σχολιασει κομοδινο το οποιο ισχυει και τωρα με μονη διαφορα ότι η κοπελουδα παχυνε πολύ και μοιαζει με αγελαδα.
Αφου προκαταρκτικα δεν υπηρξαν μπηκα στο κυριως θεμα γοργα εγω,εβαλα καποτα και μπηκα ιεραποστολικα εδωσα ορισμένες σπρωξιες στην αγελαδα ενώ αυτή ηταν ακινητη και ανεκφραστη.ξενερωνω σ αυτή τη σταση και της λεω ανεβα εσυ πανω μου cοwgirl ανεβαινει και μου καθεται με ολο το βαρος της ενώ παλινδρομήσεις δεν υπηρχαν,της λεω κουνησου και αρχιζε και εκανε τεχνικα ανεβοκατεβάσματα,ειδα ότι δεν ρολαρε καθολου βγαζω τη καποτα και την επεξα χειροκίνητα για να τη χυσω στα πεσμενα της αγελαδινα μασταρια.
Μολις τελιωσα σκουπιστηκε ντυθηκε και εφυγε με ένα πεταχτο φιλι στον αερα.Το σιγουρο είναι ότι η παολα βαριεται τη δουλεια αυτή και δεν τιμαει καθολου το 25ευρω που με πολύ κοπο δινω.Συνολικος χρονος παραμονης στο δωματιο σχεδόν 8 λεπτα.
Φευγοντας από τον οικο συλλογιστηκα οτι πληρωσα να κανω σεξ με μια γυναικα και τελικα αισθανθηκα οτι το εκανα με μια αγελαδα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Fuckeros, makhswrx, dimmits και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού