Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
τυποι καλησπερα τι ηταν και αυτο που βιωσα τι τυπισσα ειναι η συγκεκριμενη...τι ειναι αυτα που κανει...τι ορεξη...πω πω πω πω πω πω πω.
Αρχιζω λοιπον,παρκαρω σχεδον απο εξω,μπαινω-χωρις κοσμο μεσα- και βγαινει η τσατσα,μου παρουσιαζει την λιντα-δεν κανει κατι ιδιαιτερο στο σαλονι αλλα εχοντας παει στοχευμενα διαβαζοντας διαφορες κριτικεςΜατάκι- δινω το παραβολο και προχωραω στο δωματιο,ξεντυνομαι περιμενω 5 λεπτα και ερχεται.αφου πεφτουν οι απαραιτητες χαιρετουρες και την ενημερωνω οτι ερχομαι πρωτη φορα-θα υπαρξουν σιγουρα επομενεςΓλώσσα-γυρναει και μου λεει οτι εχει απιστευτες καυλες,πεταει την πετσετα και με γραπωνει σαν αρπαχτικο ε απο εκει και περα δεν [s]θυμαμαι τιποτα[/s] χαχα θα θελατεΓαμήσου.
ξεκιναει μια πιπα αλλο πραγμα ποτε να τον χανω ποτε να τον βλεπω ποτε να μου τον δαγκωνει ποτε να μου τον ρουφαει ποτε να μου τον φτυνει ποτε το ενα ποτε το αλλο τι ηταν αυτο και τι στησιμο να εχω επαφη με τα παντα και εκει ξαφνικα που την πασπατευω μου κανει μια με το χερι της και χτυπαει τον κωλο της και με κοιταει με στυλ εεεε σου ειπα εχω καυλες και παιρνω μπροστα και αρχιζω τα χτυπηματα τα δαχτυλα παντου και και και....και εννοειτε ολοι την ωρα αυτη το καυλι εκει μεσα στο στομα πω πω πω πω.Επειδη ειχα φτασει απο τις καυλες στα ορια μου της κανω νοημα να την γαμισω και μου στηνετε στα 4ρα με προσωπο στον καθρεφτη και γινετε της πουτανας εγω να γαμαω να βαραω σαν λυσσασμενος και αυτη να με βριζει να βογγα να συμμετεχει λες και ειναι γκομεν σου και την γαμας μιλαμε για μαχη να πιστονιαζω αβερτα και εκει χαμπαρι το ατι να μου ζηταει κι αλλο μετα απο λιγο της λεω για αλλαγη και πριν προλλαβω να κατσω για να ερθει απο πανω μου τον ρουφαει με τετοια μαεστρια που εχασα το φως μου παραλιγο να ερθει το τελος αλλα οχι κρατιεμαι και της λεω ελα απο επανω.ανεβαινει και τον χωνει μεσα της και οπως ειναι με πλατη στον καθρεφτη γυρναει και μου λεει κοιτα σαν πορνοσταρ ειμαστε και σαν πορνοσταρ θα γαμηθουμε και ξεκιναει ενα κουνημα αλλο πραγμα πανω κατω περα δωθε με λυσσα και χωρις αυριο τι ηταν αυτο και να σου και παλι τα βρισιδια,τα βογγητα,τα χτυπηματα και εκει καπου ο χριστιανος δεν αντεξα και παρεδωσα πνευμα.μιλαμε ισως απο τα 2-3 καλυτερα γαμισια με πουτανα αφου μπορω μονο να την συγκρινω με το αλλο αλογο την σονια απο στουντιο 12.
Τυποι πραγματικα ο ορισμος του vfm οτι και να πω η κοπελα τα τιμαει τα χρηματα που ζηταει και το καταευχαριστιεται να ναι καλα και στο επανιδεινΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
υγ1οι τσατσαδες και οι δυο φοβερες και με χιουμορ αφου μαλλον ακουσαν το τι εγινε στο δωματιο και καθως εφευγα ειχαμε και τα αναλογαΜεγάλο χαμόγελο
αυτα μεχρι τη επομενη φορα να ειμαστε καλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2017
Όνομα κοπέλας
Λίντα
jumaru
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
129
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giatioxi, numpas, nikos708 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού