Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη και πάλι στο σπίτι του κώλου Γλώσσα
Για την Βερόνικα πήγα, την Βερόνικα ευτυχώς (αλλά και δυστυχώς βρήκα).
Στο σαλόνι η τσατσά έκανε την εισαγωγή και ανακοίνωσε το full πρόγραμμα της Βερόνικας.
Όταν άκουσα στο σαλόνι ότι ήταν στη βάρδια δεν περίμενα να την δω και μπήκα στο δωμάτιο.
Το κορίτσι ήρθε μετά από λίγο με ρώτησε αν θέλω ακάποτο ή όχι και με ενημέρωσε ότι λόγω ότι δεν έχει κάνει καλή προετοιμασία δεν κάνει σήμερα πρωκτικό. Πρώτη ήττα της ημέρας. Προς τιμήν της όμως μου είπε ότι εάν θέλω τόσο πολύ να την πάρω από πίσω μπορούμε να προσπαθήσουμε. Επειδή όμως είδα ότι αισθανόταν άσχημα και δεν ήταν η πρώτη ούτε η τελευταία φορά που βρισκόμασταν είπα να δώσω τόπο στην οργή και αρκέστηκα στο μουνάκι της. Πάντως το κορίτσι με αντάμειψε με το παραπάνω βγάζοντας καύλα, με τρέλανε στο deepthroat (ο ήχος να την ακους να πνίγεται όταν έχει τον πούτσο στο λαρύγγι είναι τρέλα) και στο 69.
Από στάσεις μία στη γωνία με τα πόδια ψηλά και πολλά γλωσσόφιλα και μία στα 4 όπου κρατούσε συνέχεια τα κωλομέρια της ανοιχτά μέχρι που ήρθε το τέλος.
Και πάνω στην καύλα και στο φόρτε μας .... τακ τακ τακ η πόρτα από την τσατσά. Τελείως ντεκαβλέ κατάσταση.
Αυτά για την ώρα. Το κορίτσι στο ύψος της, η τσατσά στα κατάβαθρα.
Καλά γαμήσια σε όλους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
analskipper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.603
Πόντοι:
2.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ISINAS, analjunkie, statusorama και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2017
Ρε παιδια βρηκατε κωλους εκει και τους ξεχειλωσατε...Χμμμ; ,θα σταματησουν να δινουν στο τελος Εμμμμ θα ειναι η επομενη μου επισκεψη σε αυτο το τσαρδι με σκοπο το ξεκωλιασμα νεανιδος...Μεγάλο χαμόγελο Ελπιζω να μαι τυχερος,τιποτα αλλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1