Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συναντηση εγινε την προηγουμενη βδομαδα σε γνωστο πορνοιδρυμα πισω από το Ωνασειο,την Ναντια την γνωρίζω από το 2013 και εχω τις καλυτερες εμπειριες μαζι της από την αρχη,ειναι γνωστη σε πολλους από εμας,θα την χαρακτηριζα εκτος από αριστη επαγγελματια και πραγματικη Κυρια και Γυναικα όλα με κεφαλαιο εννοείται,την Ολγα την γνωρισα το 2015 και μου εγινε και αυτή απαραιτητη,τελευταια συνεργάζονται οι δυο τους σε ντουέτα ,στα του αγωνα τωρα δεν μπορω να περιγραψω πολλα γιατι ακομη τρεμουνε τα ποδια μου και γιατι οι πολύ καλες στιγμες στην ζωη μας διαρκουνε το πολύ μια ωρα και κατι ψιλα ,το δωματιο με το μπαινουνε μεσα γεμιζει ομορφα χαμογελα και πληθωρικα κορμια,τωρα οτι γεμιζει το μικροσκοπικο δωματιο του λακομπα με κωλαρες μπουταρες και βυζαρες περιττο νατο αναφερω,με πλακωσανε και οι δυο κανα εικοσαλεπτο στην πιπα και κοντευα να χασω εντελως την μιλια μου και το φως μου,η συνεχεια ειχε ολοκληρωτικο τελειωμα στο προσωπο της ΟΛΓΑΣ,ο δευτερος γυρος ειχε πατοκορφο γλυψιμο στο κορμι τους και διαφορες στασεις με πρωκτικο μεσα δεν θυμαμαι ποσα προφυλακτικα αλλαξαμε,το τελειωμα το δευτερο ηρθε στο στομα της Ναντιας οπου δεν αφησε σταγονα να παει χαμενη ενώ εγω ενοιωθα ότι ειχε αδειασει ο νωτιαος μυελος από την σπονδυλικη στηλη μου.το συστημα δεν με αφηνει να βαλω μεγαλυτερη βαθμολογια στο θεμα επικοινωνιας,διαθεσης και συμμετοχηςοπου οι δυο τους παιρνουνε 10.
ΥΓ κοριταρες μου σας ευχαριστω και θα τα πουμε συντομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
2.487
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, muffer35 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού