Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Κατερινα ειναι Μιλφακι εκ Ρωσσια με υψος γυρω στο 1.60 και την ειχα βαλει αρκετο καιρο στοχο μιας και λατρης των μιλφ.
Μπαινει στο δωμάτιο ομολογω λιγο τσαμπουκαλεμενη και αμεσως σκεφτομαι τα λογια του προηγουμενου συναγωνιστη. Ωχ λεω απο μεσα μου δεν θα περασουμε καλα. Λύπη Εν παση περιπτωση μου φοραει σκουφο και αρχιζει 1 καλουτσικο μπορω να πω αισθησιακο τσιμπουκι. Αλλαγη 2-3 στασεων σε φαση ελα να ξεμπερδευουμε ωσπου ηρθε το τελος.
Ειχε σφιχτο μουνακι αλλα καθολου υγρο πραγμα που δυσκολευε αρκετα την διεισδυση με αποτελεσμα να μην το απολαυσω οσο θα ηθελα.
Μυριζε τουλαχιστον ομορφα και ειχε απαλο δερματακι σαν μωρου.
Αυτο το πραγμα με τις Ρωσσιδες ρε μαγκες να μην εχουν κυταρριτυδα και να εχουν ωραιο δερματακι ακομα και σε αυτην την ηλικια δεν μπορω να το καταλαβω. Χαμόγελο

Μιας και η Κατερινα ειναι στην εμφανιση ο ορισμος του μιλφ έπρεπε να την δοκιμασω εστω 1 φορα εξου και ο τιτλος.
Φυσικα και δεν θα ξαναπαω αφου είχε συμπεριφορα ξεπέτας μαζι με μια μικρη ξυνιλα.

Να συμπληρωσω πως δυσκολα βρισκεις στα στενα της περιοχης να παρκαρεις και να σημειωσω πως ο οικος ηταν απο τα καθαροτερα που εχω επισκευτει.

Καλη συνέχεια μαγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Bonecrusher, professorx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού