Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0

Επηρεασμένος από το κλίμα των ημερών (black Friday) θα γράψω δυο λόγια για το κορίτσι.
Σε οποιαδήποτε συναλλαγή η οποία εμπεριέχει αμοιβή σε χρήμα το θέμα για τον πληρωτή είναι να βρει την κατάλληλη στιγμή στην οποία θα καταφέρει να πάρει αυτό το οποίο επιθυμεί στην καλύτερη – χαμηλότερη τιμή.
Τις τελευταίες ημέρες παντού ακούς για προσφορές οι οποίες μερικές φορές όντως ίσως και να είναι αληθινές (δεν έχω ασχοληθεί και δεν μπορώ να έχω γνώμη) και αρκετοί να καταφέρουν να επωφεληθούν από αυτές.
Έτσι κι εγώ διαβάζοντας πριν από αρκετό καιρό (πάνω από ένα χρόνο) για μια κοπέλα αρκετά εμφανίσιμη με σχεδόν φουλ πρόγραμμα και τιμή 50 ευρώ σκέφτηκα ότι είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό. Από την άλλη το αντίτιμο ήταν δελεαστικότατο και λογικό ήταν να προχωρήσω στο επόμενο βήμα που ήταν η επικοινωνία για το κλείσιμο ενός ραντεβού.
Με δύο μηνύματα κλείστηκε η ώρα και το μέρος και την συμφωνημένη ώρα χτύπησε η πόρτα. Ανοίγοντας διαπίστωσα ότι τελικά μπορεί και να υπάρξουν και πραγματικές ευκαιρίες τις οποίες πρέπει να αρπάξεις στην στιγμή, η κοπέλα ήταν όντως όπως είχε περιγραφή από συναγωνιστές με πρόσωπο αρκετά συμπαθητικό, στήθος σιλικόνης με ρώγα που ίσως και να μην υπάρχει άλλη στο μέγεθος της, κορμί πάρα πολύ καλό και τέλος πίσω ¨όψη¨ που κο(ω)λάζει.
Την ώρα που φρεσκαριζόταν το κορίτσι (έχοντας στο μυαλό την παροιμία: κάποιο λάκκο έχει η φάβα) αναρωτιόμουν πως θα είναι επί του πρακτέου ως που και εδώ διαψεύστηκα πανηγυρικώς, και σε αυτόν τον τομέα η κορασίδα ήταν όπως άψογη (δεν λέει όχι σε κάτι εντός των λογικών ορίων και του πρωκτικού) και σίγουρα περνάς μία πολύ απολαυστική ώρα μιας και εκτός του σεξ είναι και ευχάριστος χαρακτήρας.
Αποτέλεσμα των παραπάνω ήταν η εντός 15μέρου επανάληψη συναντήσεως (στο ίδιο επίπεδο και αυτή) με την κοπέλα, όμως μετά ήρθε το…τέλος των προσφορώνΚεφάλι σε τοίχο!.
Επειδή είμαι ο τελευταίος που θα ειρωνευτεί κάποιον ο οποίος πήρε πχ ένα παντελόνι 120 ευρώ ενώ εγώ πήρα το ίδιο ακριβώς με 70 δεν θα ήθελα να αποτρέψω κάποιον στο να συναντήσει την κοπέλα, απλώς η αλήθεια είναι ότι μου φάνηκε ¨κάπως¨ (συν ότι με το ίδιο περίπου αντίτιμο υπάρχουν πολλές κοπέλες και ήθελα να δοκιμάσω και άλλες) έτσι δεν την ξαναείδα.
Συμπερασματικά η Μαρία είναι μια κοπέλα που στην τιμή που είχε ήταν ότι καλύτερο υπήρχε στον χώρο αλλά και με τα σημερινά δεδομένα αξίζει να την συναντήσει κάποιος γιατί πιστεύω ότι θα περάσει καλά και δεν θα κλάψει τα χρήματα και τον χρόνο που θα διαθέσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mr.madman
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
735
Πόντοι:
316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gari10, fouxter, anon. και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2017
50 ?
80 δεν το έχει πάει ?
Το ξαναπήγε στα 50 ? Αν είναι έτσι... ενδιαφέρον...
26 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε nick9x λάθος μου που δεν έγραψα ημερομηνία αλλά από τον τίτλο και το κείμενο νομίζω εννοείται ότι η συνάντηση έγινε ΠΡΙΝ την αύξηση της τιμής Καπέλο
26 Νοεμβρίου, 2017
Η τιμή είναι 80. Ο φίλος γράφει καθαρά για συνάντηση πριν από ένα χρόνο.
B
Badwolf035
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3