Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370745
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Φτάσαμε με την Τ στο μαγαζί 23.45 είμασταν το τρίτο ζευγάρι μιας και ο κόσμος ερχετε κατά τις 12.
Κάτσαμε στο μπαρ Όπως πάντα.
Η βραδιά όπως κάθε Παρασκευή είχε το easy Meat όπου με την είσοδο του ζευγαριού στο μαγαζί περνούσε ένα χαρτάκι με νούμερο και μετά γινετε η κλήρωση ανά 2 νούμερα όπου το μαγαζί κερνάει σφηνάκια τα ζευγάρια ώστε να ξεκινήσει ήσουν μια γνωριμία.
Η κλήρωση έγινε 1.00 όπου όμως το ζευγάρι που μας έτυχε δεν μας άρεσε.
Είπαμε το σφηνάκι και είπαμε να πάμε επάνω κατά τις 1 και κάτι.
Ενα ζευγάρι πίσω μας με τον άντρα γύρω στα 42 εμφάνιση και και ίδιο η κοπέλα όπου είχαμε γνωριστεί είχαν ανέβει επάνω και είχαν λίγο ξεκινήσει το παιχνίδι.
Με το που μας είδαν μας τράβηξαν να παιξουμε έτσι για ζέσταμα. Βέβαια δεν είπαμε όχι γιατί πάρα την ηλικία ήταν καλοί και τελικά περάσαμε καλά με πλήρη ανταλλαγή αλλά και πολύ παιχνίδι μεταξύ των κοριτσιών. Την ώρα του παιχνιδιού στο μεγάλο κρεβάτι δίπλα μας είχε ξεκινήσει ένα νέο ζευγάρι πολύ ωραίο με την κοπέλα λίγο κοντούλα μελαχρινή μακριά μαλλί με απίστευτο ποπό και το αγόρι μελαχρινό με μουσάκι αδύνατος και αυτός.
Ήρθαν δίπλα μας και όταν είπα να έρθουν να παιξουμε μαζί μας είπαν σας θέλουμε μόνους σε άλλο δωμάτιο. Αφού είχαμε σχεδόν τελειώσει με τους άλλους πήραμε τα ρούχα στο χέρι και μεταφέρθηκαμε στο διπλανό μέσα μέσα αριστερό δωμάτιο μου 4αδα.
Το παιχνίδι ξεκίνησε η σε μεταξύ των γυναικών όπου και έπαιξε πολύ γλύψιμο φτιάχνοντας πραγματικά η μία την άλλη για τη ανταλλαγή μας.η κοπελα την ξεκολησαν από την δικιά μου ανεβάζοντας τη όρθια επάνω στον ενα κρεβάτι και συνεχίζοντας ένα τέλειο γλυφομουνι όπου δεν ήθελε να κατέβει. Ο δικός της είχε ήδη αναλάβει την Τ με πολύ γλύψιμο και παίξιμο βάζοντας τα δάκτυλα του μέσα κάνοντας την να βγάζει απίστευτη φωνή καυλας.εγώ κατέβασα τότε την κοπέλα και στήνοντας την στα 4 έφαγε ένα δυνατό σφηροκοπημα φίλον τα την Τ σαν να της λέει "πως μας ξεσκιζουν έτσι ".
Μετά από λίγη ώρα ήρθε το τέλος μου και έσκυψα να γλύψει την κοπέλα όπου και εχυσε σχεδόν με την γλώσσα μου να μπαίνει στο στενό ροζ ωραίο μουνακι της.
Το ίδιο έκανε και ο φίλος με την Τ όπου είχε αποθημενο όμως να δώσει τα υγρά της στην κοπέλα καβαλωντας της και Τριβωντας τα υγρά μουνακια τους δεν άρχισαν να πλημμυρίσει ο κόσμος.
Κατεβήκαμε κάτω για το επόμενο ποτάκι και για μια ανάσα.
Εκεί είχε έρθει ένα φιλικό ζευγάρι όπου έπαιζε κάτω στο doctor room μεταξύ τους.
Η Τ ήθελε να γνωρίσει την κοπέλα στο κρεβάτι και έτσι τους άφησα να παίξουν λίγο μόνες και εγώ ήπια ένα ποτάκι στο μπαρ δίπλα τους. Κάποια στιγμή που μπήκα είδα να πηδιουνται καλά και συνέχισα το ποτό μου αφήνοντας τες σε ησυχία.
Κάποια στιγμή ανέβηκαν 2 κοπέλες στον στυλό για show πελάτισσες όπου έκαναν ωραίο αισθησιακό χορό. Η μία Ρωσίδα 182, εγώ μου έριχνε ένα κεφάλι 40+ και κορμί όπως τις ξέρετε αδύνατη ποπό τέλειο και στήθος τούμπανο στητο.
Αφου τελείωσε η Τ το ποτό είχε τελειώσει το show και αφού ανεβήκαμε επάνω και δεν είχε τίποτα είπα στην Τ πάμε να της μιλήσουμε.
Πήγα και της λέω ωραίο χώρο έκανες μας καυλωσες. Και. Μου λέει και εμένα με καυλώνει η κοπέλα σου θέλω να την γλύψω. Με ρωτάει αν θέλει. Και της λέω πάμε επάνω να δούμε πια θα γλύψει πιο καλά την άλλη.
Και εδώ ξεκινάει η παράταση λόγο του ότι η ώρα ήταν 3.40 και εμείς έπρεπε να φύγουμε αλλά δεν.....
Ανέβηκαμε επάνω και πήγαμε στο μεγάλο κρεβάτι να έχουμε χώρο. Στην αρχή αφήσαμε τα κορίτσια κανένα 5 λεπτό να χαϊδεύουν ταινία και να είναι γυμνές στο κρεβάτι φιλοντας η μία την άλλη. Μετά σιγά σιγά γδύθηκα εγώ και ο δικός της 50+ ο ποιος πολύ εμφανίσιμος και σοβαρός κύριος και πλησιάσαμε χαιδευοντας τα κορίτσια.ενω η Τ εγλυφε την Ρωσίδα ο δικός της τη; έδωσε μια ωραία πιπα τότε πλησίασα και εγώ και έτσι βρέθηκε με 2 στο στόμα. Ο δικός μιας και η Τ είχε τουρλωσει το κωλαράκι της της έβαλε τα δάκτυλακια μέσα της σκίζοντας την μουναρα της και κάνοντας την να χυσεις μια φορά και να ρουφάει με ποιο πολύ μανία το Μουνι της Ρωσίδας. Μετά από λίγο έγινε η ανταλλαγή και ανέλαβα την Ρωσίδα όπου στην αρχή ήθελε μόνο τα δάκτυλα μου για να χύνει. Αλλά μετά δεν άντεξε και αφού είδε τον δικό της να ξεκολιαζει τη μουναρα της Τ μου ζήλεψε και ήθελε την πουτσαρα μου στο Μουνι της ώστε να χυνουνε και οι δύο μαζί.πραγματικα τέτοιο χυσιμο από το Ρωσίδακι και την Τ δεν είχα ξαναδεί. Εγώ δεν άντεξα πάλι να μπαίνωβγαινω μέσα της και να με κάνει μούσκεμα από την μέση και κατω τελειώνοντας και εγώ με την σειρά μου. Το ίδιοΝτροπή έγινε και με την δικιά μου. Αφού τελειώσαμε και είμασταν όρθιοι τράβηξα τη Τ από τα χέρια της Ρωσίδας που είχε τρελαθεί και δεν την άφηνε. Ντύθηκα με χαιρετηθηκαμε και φύγαμε 04.30.
Συγνώμη για την πλημμύρα που αφήσαμε.
ΝτροπήΝτροπήΝτροπή
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
20
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, nikos708, stelios13 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού