Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα τις πολύ καλες κριτικες εμπειρων πορνο-ρεπορτερ για τη Νατασσα, πηγα χτες στην πρωινη βάρδια για να την τιμησω κι εγω (δυστυχως δεν ειχε black-Friday στα μπουρδελαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!). Εμφανησιακα είναι μια Ρωσιδα γυναικα γυρω στα 45 με πολύ καλο σωμα για την ηλικια της, μετριο προσωπο, μικρα βυζια, και μελαχρινο μαλι μεχρι τους ωμους. Ελληνικα δε μιλαει, αλλα συνενοησαι ανετα στα Αγγλικα.
Στο δωματιο η γυναικα είναι δυναμιτης. Γλωσσοφιλα μεχρι τις αμυγδαλες, φιλια σε λαιμο και στηθος,και παθος που ξεχειλιζει. Ενώ γλωσοφιλιαζομασταν με παθος, ετριβε το μουνι της πανω στο καυλι μου, και γενικα της αρεσε να τριβει το σωμα της πανω στο δικο μου. Το τσιμπουκι της είναι παρα πολύ καλο, όχι τελιως deepthroat, αλλα πολύ αισθησιακο στην αρχη, και πιο γρηγορο μετα. Ναι!Ναι! Το καραμελωμα στις μπαλες ηταν ιδανικο, και ασχοληθηκε μαζι τους για αρκετη ωρα, ενώ την ειδα που ετριβε και το προσωπο της πανω στα σαλιωμένα μου αρχιδια ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Γενικα η συμπεριφορα της ηταν πολύ καυλωτικη, και συναγωνίζεται ανετα τη μελαχρινη σγουρομαλα Μαρια που δουλευε σε αυτό τον οικο τα απογεύματα. Η μονη διαφορα είναι ότι αυτή βγαζει λιγο λιγοτερα επιφωνήματα και βογγητα από τη Μαρια.
Την εβαλα να με καβαλικεψει, κι εκει τα εδωσε όλα, ενώ συνεχεια επιζητουσε βαθια γλωσσοφιλα. Κουνιοταν πολύ ωραια πανω μου, κι ενώ ηθελα κι άλλο, δυστυχως με ειχε καυλωσει τοσο πολύ, που αναγκάστηκα να την σταματήσω για να της τα δωσω στο στομα Γερο-μύστης .Μου τον ρουφηξε βαθεια, και δεν αφησε ουτε στάλα! Σηκωθηκε, τα εφτυσε, κι όταν της εδωσα 1 τελευταιο φιλι στο κωλομαγουλο τη στιγμη που στεκοταν διπλα μου για να ντυθεί, αυτή με ευχαριστησε !!!ΚαπέλοΚαπέλο
Γενικα ηταν παρα πολύ καλη, φοβερη περιποιηση, πολύ παθος, πολύ ωραιο τσιμπουκι, και στο γαμησι τα δινει όλα. Είναι σιγουρα VFM προταση για τους milf-άκηδες Ναι!Ναι!

- η τσατσα δεν ενοχλησε πριν το 10-λεπτο, και το δωματιο ηταν σχετικα καθαρο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού