Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 163 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μόλις η κόπωση απο τις κοινωνικές υποχρεώσεις άρχισε να υποχωρεί , έσπευσα να μετατρέψω την δυσφορία μου σε μια στάλα ηδονισμού ...κάθησα στην καφετέρια για λιγο και μετα έσυρα το σαρκίο μου στοχευμένα επι τις διδύμου στοχευοντας σε κάτι ώριμο με εκσεσημασμένες μαστικές καμπυλότητες ...τις οποίες φαινοτυπικές προτιμησεις μου ικανοποιούσε η Αλίνα...στο σαλόνι είχε σουτιέν το οποιο συγκρατούσε τις πληθωρικές καμπυλοτητες της ...στο δωμάτιο ήρθε χωρίς αυτό ...επιδωθηκαμε σε τρυφερές προκαταρκτικές εκατέρωθεν χειλεοσαρκικές επαφές ...έκανα κίνηση για απαλή μαστολειχία και κείνη τρυφερά μου έπιανε το όσχεο και χαιδευε το πέος μου ...στη συνέχεια την ξαπλωσα στην κλίνη και άρχισα να λείχω το αιδοίο της και κείνη το ανταπέδωσε με προφυλαγμένη πεολειχία ...είχε ευχαριστηση διάθεση η οποια ήταν ικανή να με χαλαρώσει , αλλά η φάση στο μπουρδέλο με αγχώνει πυροδοτώντας το συμπαθητικό με αποτέλεσμα αφου εισχώρησα το πεοεντέριο μέσα στον κόλπο της και το παρατριψα 5-6 φορές , εξέκρινα το υγρό , εκχυοντας παράλληλα μια ποσότητα ευφοριστικών οπιοειδών ικανών να μου προκαλέσουν μια άμβλυνση της κεφαλαλγίας μου και μια αμυδρά αίσθηση ικανοποιησης ...
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339, analjunkie και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2017
Με πιο απλά λόγια ήταν μια επιτυχής συνεύρεση τύπε μου... Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1