Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Νωρίτερα το μεσημέρι της ίδιας ημέρας, οι ορμόνες μου είχαν προκαλέσει τόσο έντονη στύση που ο καυλός μου πονούσε όντας εγκλωβισμένος στο jeans μου. Μη δυνάμενος να διακόψω την δουλειά, και αφήνοντας κατά μέρος τα ενδόμυχα ενοχικά μου σύνδρομα, κατέφυγα στην τουαλέτα για μια γρήγορη «χειρογλύκανη», που λένε και στην Κρήτη… Γλώσσα Τελικά το να παίζεις μια μαλακία δεν είναι κακό: Εκτός του γεγονότος ότι ηρεμείς, δεν κοστίζει και τίποτε. Γλώσσα Αρκεί βέβαια να μην γίνεσαι μαλάκας στο μυαλό – βλέπε και: «…ἰώμενον πᾶσαν νόσον καὶ πᾶσαν μαλακίαν τῶν ψυχῶν καὶ τῶν σωμάτων ἡμῶν…», κλπ. Γλώσσα

Όμως δυστυχώς -ή μάλλον ευτυχώς- η αυτοϊκανοποίηση δεν μου ήταν αρκετή… Γλώσσα Περνώντας η ώρα, οι ορμόνες μου συνέχιζαν να μου προκαλούν μια έντονη ανησυχία. Money Mouth Νωρίς το βραδάκι προσπάθησα να ηρεμήσω κάνοντας ένα ζεστό μπάνιο, αλλά τίποτε. Λύπη Η αδημονία επέστρεψε δριμύτερη. Money Mouth Η καταδρομική προς την αναζήτηση ενοικιαζόμενης σαρκικής ηδονής ήταν μάλλον μονόδρομος… Money Mouth

Έτσι και έγινε λοιπόν, χύστες. Κουλ Αφού έκανα μια εκτενή βόλτα πέριξ των οδών Φυλής και Φωκαίας, κατέληξα στο δεξί υπόγειο τούτου του οίκου όπου εργαζόταν η Κασσάνδρα, η οποία πιθανότατα δεν έχει καμία σχέση με την ομώνυμη περιοχή της Χαλκιδικής, όμως σίγουρα προσφέρει κουλούρι Θεσσαλονίκης… Γλώσσα

Η Κασσάνδρα είναι συνολικά μια μέτριας εμφάνισης ιερόδουλη, τουλάχιστον αυτό υποδεικνύει το πεσμένο στήθος της. Είναι μετρίου αναστήματος, περί το 1.65 με το ζόρι. Έχει στρογγυλό σχήμα προσώπου, σχετικά σαρκώδη χείλη, και μελαμψό δέρμα που την δείχνει νεότερη από όσο είναι. Εμφανίστηκε προκλητικά στο σαλόνι κρατώντας ένα τσιγάρο, και, γέρνοντας πλάι στον τοίχο, με μπόλικη προστυχιά στο πονηρό της χαμόγελο, ανακοίνωσε η ίδια τις υπηρεσίες της, οι οποίες περιελάμβαναν: Ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στα βυζιά, και ΚΩΛΑΡΑΚΙ… Έρωτας

Παρά τις πολύ πιο αξιόλογες εμφανισιακά παρουσίες που συνάντησα κατά την τσάρκα μου στην απογευματινή βάρδια, και παρά τις πρόσφατες αποκλειστικά κατά φύσιν συνευρέσεις μου με πολύ πιο νεαρά και εμφανίσιμα θήλεα, επέλεξα τελικώς να ξεκωλιάσω την Κασσάνδρα με την σκυλόφατσα και την τροφαντή, αφράτη κωλάρα της, που υποστηρίζεται από μια φαρδιά λεκάνη με καλές σεξολαβές. Κατσικογάμης Τελικά χύστες, ξανακύλισα στην πρωκτικομανία… Κεφάλι σε τοίχο! ( Φοβούμαι πως οι γιατροί στο «Βρωμοκαΐκειο» θα σηκώσουν τα χέρια ψηλά με την περίπτωσή μου… Γλώσσα )

Το δωμάτιο ήταν σχετικά καθαρό. Τα σεντόνια επίσης. Η κλίνη ήταν κτιστή, αλλά χαμηλή, γεγονός που δεν διευκόλυνε ιδιαίτερα για την στάση συνουσίας ( Κατσικογάμης ) που είχα στο μυαλό μου. Εμμμμ

Η Κασσάνδρα ήλθε μετά από λίγο, κρατώντας στα χέρια της ένα προφυλακτικό με γεύση μπανάνα, και ένα φιαλίδιο λιπαντικό. «Ώρα για (ban)anal sex», σκέφθηκα... Γλώσσα

Την πλησίασα και άρχισα να την φιλάω στο λαιμό (όπου διαπίστωσα ότι γαργαλιόταν), ενώ παράλληλα της χάιδευα την πλάτη. Της αφαίρεσα με δυσκολία τον στηθόδεσμο, ο οποίος ουσιαστικά τυλιγόταν σαν λάστιχο στο πάνω μέρος του γύρω από τον λαιμό της: Μεγάλη απάτη το συγκεκριμένο εσώρουχο, διότι έκανε στο σαλόνι τα βυζιά της να μοιάζουν στητά. Όμως μόλις το αφαίρεσα, φανερώθηκαν οι ατέλειες: Τα βυζιά της ήταν πεσμένα, και με ραγάδες τριγύρω από τις θηλές. Ξενέρωμα… Money Mouth

Για να μην κλάψω το εικοσάρικο, άρχισα να θωπεύω την αφράτη κωλάρα της, η οποία είχε κι αυτή ραγάδες, ήταν όμως καλοσχηματισμένη και φορούσε ένα string που την κολάκευε πολύ. Στην σκέψη και μόνο ότι το πέος μου θα καρφωνόταν στην κωλοτρυπίδα της, επανήλθα σύντομα σε ικανοποιητικά επίπεδα διέγερσης… Κουλ

Αφού επετεύχθη λοιπόν η στύση, η Κασσάνδρα, καθήμενη στα γόνατά της, έσκυψε μπροστά μου και μου φόρεσε το προφυλακτικό, με λάθος τρόπο όμως. Θυμός Στη συνέχεια πραγματοποίησε μια ικανοποιητική πεολειχία χωρίς χρήση χεριού, ενώ ταυτόχρονα με κρατούσε από τα πλάγια των μηρών. Ταυτόχρονα, εγώ έσκυψα από πάνω της, και, καθώς με πίπωνε βαθειά, χούφτωνα την κωλάρα της και της άνοιγα τα κωλομάγουλα, βλέποντας ταυτόχρονα από τον καθρέφτη την κωλοτρυπίδα της να ξεπροβάλλει ανάμεσα στην λεπτή λωρίδα υφάσματος του δαντελωτού μαύρου string που φορούσε. Ήταν πλέον ώρα να εισέλθω και στις άλλες σωματικές της κοιλότητες… Κουλ

Ξεκινήσαμε λοιπόν με τον κόλπο της. Ξάπλωσε ανάσκελα, έβαλε λιπαντικό, και μπήκα χωρίς δυσκολία. Η αίσθηση καλή, όμως δεν είχα ιδιαίτερο ενδιαφέρον για το μουνί της… Money Mouth Μετά από λίγο, της ζήτησα να γυρίσει στα τέσσερα. Της το ξαναέβαλα στο μουνί, και μετά από δύο-τρεις διεισδύσεις, πήγα «όπισθεν ολοταχώς», για την πολυπόθητη κωλοτρυπίδα της... Κατσικογάμης

Αφού έβαλε κι εκεί λιπαντικό, μπήκα μέσα της αργά-αργά και λίγο-λίγο, μέχρι να το πάρει όλο. Η κωλοτρυπίδα της ήταν σχετικά σφικτή, αλλά σίγουρα δουλεμένη. Αφού έμεινα για λίγη ώρα ακίνητος, θώπευα τους γλουτούς της τραβώντας απαλά τα κωλομάγουλα προς το πλάι ώστε να χαλαρώσει πιο εύκολα, και μετά από λίγο ξεκίνησα τις αργές παλινδρομικές κινήσεις. Η θέα αυτής της τροφαντής κωλάρας με έκανε να θέλω να την ξεσκίσω, όμως μου ζήτησε να κινηθώ σιγά, διότι αλλιώς θα πονούσε. Προσπάθησα να το τηρήσω, και συνέχισα με σχετικά ήπιους ρυθμούς. Ωστόσο, περνώντας η ώρα, οι παλινδρομήσεις μου είχαν πιο μεγάλο εύρος από ό,τι συνήθως. Κατσικογάμης Καθώς πλησίαζε το τέλος Γερο-μύστης επιτάχυνα περισσότερο ώσπου τελικά έχυσα βαθιά μέσα στην κωλάρα της Κατσικογάμης , ενώ η Κασσάνδρα έβγαλε μερικά βογγητά ελαφράς δυσφορίας προς το τέλος... :rolleye:

Αφού στράγγιξα για τα καλά, της έδωσα ένα φιλί στην πλάτη και τραβήχτηκα με ευκολία, μιας και της είχα ανοίξει για τα καλά την κωλοτρυπίδα της. Δεν εμφανίστηκε ίχνος μερέντας στο προφυλακτικό. Το σπέρμα μέσα στην καπότα ήταν μπόλικο, παρά την μεσημεριανή μαλακία. Γλώσσα Το είχα ανάγκη λοιπόν... Ναι!

Την ευχαρίστησα, και την αποχαιρέτισα με δύο φιλιά στα μάγουλα. Ντροπή

Συνολικά, θεωρώ ότι η Κασσάνδρα προσφέρει ένα υπομονετικό κωλογαμήσι, χωρίς όμως κάποια ιδιαίτερη ατμόσφαιρα. Για την εμφάνισή της, και παρά την αφράτη, καυλωτική κωλάρα της, παίρνει μόνο ένα 6/10, λόγω του πεσμένου στήθους της που το κρύβει επιμελώς φορώντας «πειραγμένο» σουτιέν στο σαλόνι. Ίσως αν την ξεκώλιαζα σε πιο γρήγορους ρυθμούς, όπως δηλαδή θα ήθελα, να ήταν καλύτερα για εμένα. Όμως, όταν επιτάχυνα, φάνηκε από τα βογγητά της ότι δεν θα το άντεχε, οπότε συγκρατήθηκα. Πάντως το κουλούρι της το έδωσε χωρίς υπεκφυγές. Για την υπομονή και την προσπάθεια που κατέβαλε, καθώς και για το σχετικά βαθύ τσιμπούκι, θα της δώσω συνολικά 7/10 για την συμμετοχή της.

Η υπηρεσία υποδοχής δεν μας ενόχλησε, αλλά επειδή στο σαλονάρισμα δεν ήταν παρούσα ώστε να παρουσιάσει την Κασσάνδρα, θα της βάλω ένα 6/10.

Ο χώρος ως συνολική εικόνα και συγκριτικά προς άλλους οίκους της οδού Φυλής, παίρνει το πολύ ένα 5/10, αλλά δίνω +1 για τους εύστοχα τοποθετημένους καθρέπτες, οπότε λίαν επιεικώς, σύνολο 6/10.

Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κασσάνδρα
Υπηρεσίες
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mela33, acapoeira, VAGGELIS VARVATOS και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού