Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν ξερω τι κανετε εσεις οι Αθηναιοι αλλα τετοιο μωρο και να εχουν γραφτει μονο 2 κριτικες σιγουρα κατι δεν παει καλα γιατι η nika ειναι τρελο τουμπανο. Βρεθηκα λοιπον για δουλεια Αθηνα και ειπα να κλεισω με την νικα. Η αληθεια ειναι οτι στην φατσα περιμενα να συναντησο κατι που ισως δεν μου αρεσε γιατι οταν ειναι φωτοσοπαρισμενες οι φωτος γενικα δεν περιμενεις και πολλα. Για καλη μου τυχη ομως η νικα ειναι μια μουναρα με ολη την σημασια της λεξεως. Θα προσπαθησω να εξηγησω πως περασα εγω οχι πως περασε ο καθε τακης μακης κτλπ. Καποιοι με εχουν χαρακτηρισει υπερβολικο στα γραφομενα μου αλλα δεν ασχολουμε και θα γραψω τα πραματα οπως συνεβησαν σε μενα. Απο την αρχη παντως καταλαβα οτι η νικα με εκοψε μεχρι και οταν ξεντυθηκα κατευθειαν το ματι της επεσε να δει ποσο την εχω. Οποτε αρχιζω πως παιχτηκε η φαση. Ανοιγει δωματιο χειραψια με λενε ταδε κτλπ δινω τα λεφτα μου λεει ευχαριστω και μου λεει πανε για ντουζακι και σε περιμενω. Εδω να πω οτι ειχα παθει ζημια απο την εμφανιση της φορουσε και κατι ασπρα εσωρουχα οποτε μπαινω μεσα κανω μπανιο σαν βεγγος ενα πραμα αφου βιαζομουν να βγω να της ορμηξω. Κορμι γυμνασμενο. Με piercing στον αφαλο. Βυζια σιλικονατα αλλα με καλη αισθηση. Φιλια στην αρχη τσιγγουνευοταν καπως αλλα στη πορεια αφου ειχε αναψει και αυτη εδινε κανονικα οχι με πολυ γλωσσα ομως. Δεν με χαλουσε. Πιπα καλη και βαθεια αλλα στον 1ο γυρο μου εκανε πιπα με προφυλακτικο ειχα παθει ενα ψιλο ξενερωμα εκει οπως επισης βαζει τζελ στο μουνι. Πρωτη σταση στα 4 και μετα ιεραποστολικο να το παιρνει ολο μεσα και να μ πεταει κατι φρασεις στα ρωσσικα. Τελιωνο μ ξαναλεει κατι στα ρωσσικα την ρωταο τι λες μου λεει σουπερ αι λαικ γιου. Χαχα. Στο σοσιαλ τωρα καναμε λιγο μαθημα ελληνικων και ρωσσικων και μετα αρχισαμε βλεπαμε γιουτουμπ. Ωχ λεω θα μου φαει ολη την ωρα ετσι. Και καπου εκει ολα γιναν τελεια. 10 λεπτα πριν τελιωσει το ραντεβου με πιανει με δινει κατι γλωσσοφιλα παει κανει περιποιηση τις μπαλες με κανει ακαποτη πιπα τρελη της εκανα και καλο φαις φακ. Μετα την λεω θελω να σε γαμησο την βαζω ανεβαινει απο πανω μετα στα 4 μετα παλι πιπα κ καπου εκει τελιωσα. Να πω οτι εχω καμμια 7 χρονια να γαμησω 2ο γυρο. Τελικα αμα η αλλη την βλεπεις απλα και γκαυλωνεις πραγματικα ειναι ευκολα τα πραματα. Να πω και κατι για την φατσα της. Πρασινο ματι ωραια χαρακτηριστικα τσιμπουκοχειλα ισως εχει κανει και μποτοξ αλλα γενικα πολυ σουπερ το μικρο. Για μεγαλους σε ηλικια και μη καπως εμφανισιμους δεν θα την προτεινα παντως. Αυτα απο μενα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
GetYouBarbara
Ανώτατος
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
10.232
Πόντοι:
17.815
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BLADESINGER, azazel, ΦΑΚΙΡΗΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2017
Με τσιγγουνεμενα φιλια κ τσιμπουκι με σκούφο θες να μας πεις να παμε άφοβα;! Χμμμ; κ μη νομίζεις οτι σώθηκε η παρτίδα στο τελευταίο δεκάλεπτο όπως λες!
24 Νοεμβρίου, 2017
Χμμμ;η
Όλος ο προλογος τι κάνουν στην Αθήνα κλπ. Πφφφ. Ξεκολλα ρε φίλε.
Άλλο μισό για το αν θα πεις την δικιά σου εμπειρία ή όχι.
Μα... Εσύ βάζεις κριτική τη δικιά σου εμπειρία θα ακούσουμε.
Αμάν ρε καρνταση
24 Νοεμβρίου, 2017
Ρε γιατρέ υαλουρονικο έβαλε το μποτοξ είναι για άλλη δουλειά...Εμμμμ
25 Νοεμβρίου, 2017
Αυτο το "Για μεγαλους σε ηλικια και μη καπως εμφανισιμους δεν θα την προτεινα παντως" ηταν για να μας πεις οτι εισαι νεος και ωραιος?
25 Νοεμβρίου, 2017
Με λίγα λόγια και απλά σύμφωνα με την κριτική σου

1) έκανες μαθημα ελληνικων και ρωσσικων
2) εμπλούτισες το λεξιλόγιο σου ¨αι λαικ γιου¨
3) βάζει τζελ
4) πίπα με σκουφί
5) "Ωχ λεω θα μου φαει ολη την ωρα ετσι"
6) "ισως εχει κανει και μποτοξ"
τα παραπάνω 6 δεν νομίζω κολλάνε και πολύ Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! με το συνολικό βαθμό 9 που έβαλες.
Δύο πράγματα είναι σίγουρα:
Α) αν σε είχα βαθμολογητή στις πανελλήνιες τότε θα είχα αριστεύσει
Β) η αλήθεια να λέγεται ότι είσαι "λίγο" large με την αξιολόγηση

ΥΓ: Καλά γαμήσια και πάντα να παίζεις και 2ο ημιχρόνιο!!!!!!
25 Νοεμβρίου, 2017
@azazel "Botox can be injected into the top lip to create the illusion of a fuller lip". @pilofori περασα καλα ρε φιλε? ναι. θα ξαναπηγαινα με τον μουναρο? ναι. την σκεφτομαι ακομα την μουναρα? ναι. το τι θα κανεις εσυ και ο οποιοδηποτε αλλος δεν μου πεφτει λογος. κριτικη εγραψα, δεν εβαλα σε κανεναν να παει με το ζορι. @yanakis ναι ρε φιλε μου εκανε εντυπωση που κανενας δεν εγραψε γιατι απο οσο μου ειπε η κοπελα εχει αρκετη δουλεια. @alex71 ναι ειμαι. @teo_k δες το οπως θες Καπέλο
25 Νοεμβρίου, 2017
επισης κατι που μου την εσπασε πραγματικα. @pilofori εισαι μελος στο σαιτ ρε φιλε απο το 06. και μου εχεις γραψει ολο και ολο 2 κριτικες για μπουρδελοκοριτσα. Που να πας ρε καραμητρο στην ΝΙΚΑ? που μου κανεις και μαθηματα αν σωθηκε η παρτιδα. και δεν ηταν 10 λεπτο ηταν παραπανω αφου γραφω οτι με κρατησε παραπανω. καλα για τους υπολοιπους με τις 2 και τις 1 κριτικες δεν σχολιαζω καν. υποδειξεις του κωλου να πουμε εχει καταντησει το σαιτ. σε λιγο θα φοβομαστε να γραφουμε κριτικη οι λιγοι που εχουμε μεινει που γραφουμε μην μας την πεσετε εσεις που δεν γραφετε κριτικες. αι στο διαολο να πουμε. Κεφάλι σε τοίχο! θα συνεχισω να γραφω οπως γραφω και σε οποιον αρεσει Γαμήσου
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7