Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απιστευτη κωλοφαρδια προχτες το απόγευμα, αφου στην απογευματικη μου τσαρκα πετυχα στο Μεγ. Αλεξανδρου-28 αριστερα τη γνωστη Νικη (καυλουσκα) πρωην Βικτωρια. Ναι!Ναι! Μηνες τωρα την εψαχνα, αλλα οι εμφανισεις της είναι πολύ αραιες, οποτε θελει πολύ τυχη για να την πετυχεις σε βάρδια.
Το σωμα της παραμενει πολύ σφιχτο και καυλωτικο, με μικρα στηθη, αλλα σχεδόν τελειο κωλαρακι, το οποιο όμως στο Μεταξι δεν δινει. Με το που μπηκε, αμεσως ξαπλωσε πανω μου και αρχισε τα φιλια στο λαιμο, και μετα από λιγο αρχισαμε παθιασμένα γλωσσοφιλα. Ευτυχως η αναπνοη της ηταν καθαρη, και ηδη με τα γλωσσοφιλα ειχα αρχισει να καυλωνω, ενώ συχρωνως της χουφτωνα το φανταστικο κωλαρακι της. Συνεχισε τα φιλια σε στηθος και κοιλια, και μετα τον πηρε σχεδόν ολοκληρο στο στομα της Ναι! Το τσιμπουκι της παραμενει σε πολύ καλα επίπεδα, και καταφερνε σχεδόν deepthroat, ενώ δε δυσανασχετουσε όταν της πιεζα το κεφαλι και την μπουκωνα τερμα Προσκύνημα
Εκανε μικρα διαλειματα για καραμελωμα στις μπαλες, και μετα παλι σχεδόν ολο το καυλι μεσα στο στομα. Τη σταματησα για να την γαμησω και λιγο, και αφου μου περασε καποτα, την εστησα στα 4, για να την γαμαω με θεα το απιστευτο κωλαρακι της ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης Μακαρι να εδινε και κωλο, αλλα και παλι είναι πολύ καυλα να την εχεις στα 4. Δεν ηθελα να σταματήσω το γαμησι, και κάθε φορε που ενιωθα το τελος να πλησιαζει, κατεβαζα ρυθμους και προσπαθουσα να το καθηστερησω.Γερο-μύστης Δεν αντεξα όμως πολύ, και μετα από λιγο εβγαλα την καποτα, της τον εδωσα στο στομα, και αυτή μου ρουφηξε μεχρι και την τελευταια σταγονα. Τα εφτυσε, με χαιρετησε με 1 φιλακι στο μαγουλο και αποχωρησε. Καπέλο
Οι υπηρεσίες της παραμενουν σε πολύ καλο επιπεδο, συμετεχει στο γαμησι, και η πιπα της είναι παρα πολύ καλη. Το δωματιο κατω του μετριου, ενώ η τσατσα ενοχλησε κλασικα στα 10 λεπτα, διχως όμως η πιπέτα η Νικη να αφησει να επηρεαστεί το εργο της ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Ελπιζω να την ξαναπετυχω συντομα Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2017
με ενα 5ευρω δινει κ κωλαρακι. δοκιμασμενη συνταγη με επιτυχια
23 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα ακολουθησω τη συμβουλη σου συναγωνιστη. Παντως η κωλοτρυπιδα της μου φανηκε πολύ στενη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2