Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 6 10
Call-Girls 23589
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα καλησπέρα όπως έλεγε και ο Θεοδωράκης στους πρωταγωνιστές, πριν πολύ καιρό κανα χρόνο πίσω δεν θυμάμαι ακριβώς είχα μπανίσει ενα καυλάκι με τουρλωτό κωλαράκι που το έλεγαν Stefi, ήθελα να το συνάντησω αλλά τελικά δεν πρόλαβα. Πριν λίγες μέρες την είδα να μοστράρει την κωλάρα της ξανά στο Athens Diva και είπα οτι αυτή τη φορά δεν θα μου γλυτώσει. Τηλέφωνο και μετά απο μερικές ώρες τσουπ βρίσκομαι οπίσω απο το Ωνάσειο μετά απο λίγη ακούω τακούνια να πλησιάζουν προς το δωμάτιο μου και καταλαβαίνω οτι ειναι για μενα χτυπάει η πόρτα ανοίγω και βλέπω ενα γλυκό κοριτσάκι να μπαίνει μέσα.
Συνεσταλμένο και ντροπαλό που στην αρχη σε κάνει να νοιώθεις αμήχανα αλλά με δυο κουβέντες παραπάνω καταλαβαίνεις οτι έτσι είναι, ενα μικρό υπάκουο καυλακι που ειναι διατεθειμένο να κάνει οτι του ζητήσεις αρκεί να το ζητησεις (για να μην παρεξηγηθώ δεν μιλάω για βίτσια και ακραίες καταστάσεις!!). Το νέο λουκ με μακρύ μαλλί τρέσα της πάει, βυζάκι 1,5-2 πολύ ωραίο στην όψη και στην αφή άκρως σφριγηλό αφού πρόκειται και για πιπίνι 21ετών αλλά η αποκάλυψη είναι το λαχταριστό τουρλωτο κωλί της που σε προκαλεί να το σκίσεις. Ξεκινάμε με πιπούλα όπου τον παίρνει σχεδόν όλο στο στόμα μέχρι πνίξιμο, μετά η συνέχεια δόθηκε στα 4 όπου ήθελα απεγνωσμένα να φάω την καυτή πίσω τρυπούλα. Λίγο σαλάκι και ολομέτωπη επίθεση , το μωρό ξέρει να στήνεται στα 4 όσο καλύτερα γίνεται για να τον τρώει όλο μεσα, λίγο σφυροκόπημα ετσι και δεν άντεξα την γύρισα και της τα έδωσα στο στομα όπου τα κατάπιε με μεγάλη ευχαρίστηση.
Ένα διάλλειμα για τα απαραίτητα ντουζάκια και αγκαλίτσες για να πούμε δυο κουβεντούλες και να την κάνω να νοιώσει λίγο άνετα λόγω του οτι είχε καιρό να βγει στο επάγγελμα και φαινόταν λίγο αγχωμένη. Με δική μου προτροπή ξεκινήσαμε τον δεύτερο γύρο που αφού τον πήρε ξανα στο στόμα για το απαραίτητο σάλιωμα, την έβαλα κάτω με τα πόδια της στον ώμο μου και την κάρφωσα πρώτα για λίγο στο μουνάκι για να δοκιμάσω και αυτή την τρύπα που ήταν εξίσου στενή, υγρή και καυλωτική, μετά απο λίγο έτσι όπως ήταν το βγάζω και τον καρφώνω στην αλλή τρυπούλα και την έσκιζα με δύναμη και έβλεπα τις καυλωτικές εκφράσεις του προσώπου της , δεν ειχα όμως σκόπο να τελειώσω έτσι και την γυρνάω στα 4 όπου την έβαλα να μου τουρλώσει την κωλάρα και να σκυψει όσο γινότανε για να την ξεσκίσω όπως και έκανα, η θέα του τατού στην πλάτη και της τρύπα της να ξεσκίζεται απο τον πούτσο μου ήταν μοναδική , τράβηγμα μαλλιών κοκκίνισμα κωλομέριων και βρίσιμο για αρκετή ώρα μέχρι που κάπου εκεί ήρθε το τέλος, το κατάλευκο κωλαράκι της ήταν κατακόκκινο και το μωρό γούσταρε πολύ. Ντουζάκι , ντυσιμο, λίγη κουβεντούλα, φιλάκι και καληνύχτα
!
Συμπέρασμα: μικρό και συνεσταλμένο μωράκι 21ετών που αν του φερθείς καλά και παίρνεις εσύ την πρωτοβουλία δεν θα σε απογοητεύσει, όσο για το κωλαράκι του σκέτη κώλαση που γουστάρει την πούτσα σαν τρελό!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.577
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, Otimoti, napoleonV1 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2017
Αξιος!!!!!!!!!!Ναι!ΠροσκύνημαΝαι!
23 Νοεμβρίου, 2017
Μας κάβλωσες πρωί-πρωί
23 Νοεμβρίου, 2017
παντως μονο συνεσταλμενο δεν ειναι

σαν carla/stefi την ειχαμε συναντησει αρκετες φορες σε πολυ δυνατες παρτουζες και ηταν PSE κα8αρα, το καλητερο της ηταν το
DP που το χαιρομασταν ολοι
23 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ματάκι Ετσι !!!!!!
23 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι μου το'πε οτι καυλώνει πολύ με το DP
24 Νοεμβρίου, 2017
Πρέπει να το τιμήσουμε!!!
V
voukef
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6