Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δε διάβασα τα σχόλια και την πάτησα...
Πέρασα από την Φυλής και είπα να ρίξω μια ματιά.Στο ισόγειο 65 συναντώ τη Χριστίνα.Ήταν πολύ ώρα στο δωμάτιο και το θεώρησα υπέρ της.Την είδα και μου άρεσε πολύ.Σε συνδυασμό με το κέφι που έδειχνε στο σαλονάρισμα.Πλήρωσα τα 20 ευρώ και μπήκα σε δωμάτιο.Ήρθε η κοπέλα.Πολύ όμορφη,ωραίο δέρμα,ωραία βυζάκια,ωραίο κωλαράκι.Εδώ σταματάνε τα ωραία.Πήγε να μου κάνει ακάποτη πίπα και της είπα όχι.Ανοίγει το προφυλακτικό,το τραβάει σαν να ήταν μπαλόνι,πάει να το περάσει,τη διόρθωσα εγώ.Κάνει μια πίπα της κακιάς ώρας,έκανε δήθεν ότι τη χτυπάει και στη γλώσσα σαν τις τσόντες,αυτό τη μάρανε...Της λέω να ανέβει επάνω,βάζει ένα κιλό λιπαντικό,τι να καταλάβω;Καλύτερα να μου έδινε να γαμήσω το μπουκαλάκι από το λιπαντικό.Πιο στενό θα ήταν.Τη γυρίζω ανάσκελα μόνο που δεν την πήρε ο ύπνος.Προσπαθούσα να μην μου πέσει.Τελικά τη γυρίζω στα 4.Αρχικά στήνεται ωραία αλλά μετα τραβιέται.Χάλια μαύρα.Τελείωσα,της είπα για και την κοπάνησε.Αϊ στο διάολο,στο δρόμο βρίσκουμε τα λεφτα;ΑΧΡΗΣΤΗ.Αν δεν ξέρει ή αν δεν της αρέσει η δουλειά που επέλεξε να κάνει κάτι άλλο.Αλλά τα λεφτά είναι καλά μάλλον.Ούτε από έξω πλέον σε αυτό το μαγαζί.Παλιά είχε τη Χριστίνα την Καζακστανή και πέρναγες ωραία.Χαράμισαν το όνομα σε αυτό το βλήμα.Έπρεπε να κρεμάσουν το κιλοτάκι της Καζακστανής που πέρασε από εκεί όπως στους αθλητές του μπάσκετ και να μη δώσουν αυτό το όνομα στο κάθε παλτό.Τράβα πίσω στη Ρουμανία μωρή να κάνεις παρέα με τον κόμη δράκουλα στα Καρπάθια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
rantanplangr30
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.905
Πόντοι:
2.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, Ημεδαπος , professorx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2017
Η Χριστινα η Καζακστανη ηταν στο 69Α οχι εδω που πηρες αυτην...
23 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Χριστίνα η Καζακστανή ξεκίνησε από το ισόγειο του 65 το μακρινό 2006
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2