Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αντζελινα λοιπόν...

Ο λόγος για το Ξανθό κουκλίστικο Τσεχικο μωράκι 24 ετών

Είχα επισκεφτεί και παλαιότερα το αγαλμάτινο μωρό οχι όμως με καλές εντυπώσεις... Κάνοντας το σουλατσο μου κι έχοντας θέμα χρόνου, την ειδα εκει μπρος μου να τη παρουσιάζει η ευγενεστατη τσα και λεω δε γαμιε, δωσε μια ευκαιρία ακόμη...

Το παιδι είναι ξανθο με κουκλιστικο πρόσωπο και το λεω γιατι οι εκφράσεις ειναι λιγο μηχανικες... Με ωραιο κωλαρακι κι ενα γεννετησιο σημαδι λιγο πιο σκουροχρωμο, ζηλεμα το λενε στο χωριο μου και στηθος γρανιτη, απορω με τοσο κατσιασμα πως ειναι ακομη πετρα... Φυσικά ζγιαβυ.

Ερχεται μετα απο λιγο... Χαιρετουρες κλπ, μιλαει μια χαρα Ελληνικά, με μια καποτα και ριπαπα... Προσπαθουσε να ανορθωσει το εργαλειο ενω η τσατσα απ οξω εβηχε τα πνευμονια υης και ψιλοξενερωνα... Ξαπλωνω τη βαζω να γλυψει παλι κι ερχομαστε...

Ανεβαινει απο πανω κανα 2 λεπτο και τη γυριζω 4 να εχω θεα τη κωλαρα οπου το παιχνιδι ελαβε τελος εκει.

Χαιρετηθηκαμε και δεν θα ξανασυναντηθουμε.

Τα κανει μωρε ολα διεκπεραιωτικα... Αυτο το κουκλιστικο πρόσωπο εχει συνεχως την ιδια εκφραση λες και ειναι ζωγραφιστο...

Δεν θα ξαναοαω εννοείται απλά πρόκειται για ενα απ τα ωραιοτερα καυλακια οου παιζουν κει γυρω. Το θεμα ειναι τι θελει ο καθενας...

Προτιμω δευτεροτριτο αλλα να σου δειχνει οτι γουσταρει, παρα πρωτοκλασσατο και να ψιλοξενερωνεις.

Αυτα ρε τρελες, καλη συνεχεια!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
104
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 analjunkie

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού