Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 426460
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η αλυσιδα εχει φερει τωρα τελευταια καραβανια απο ισπανοφωνες, απο τις οποιες καποιες ειναι ομορφες για τα γουστα μου. Βλεποντας τη Ντιανα ειπα να παω για αυτοψια. Απο κοντα ειναι πολυ κοντη, πρεπει να ειναι και πολυ νεα, αλλα ειναι ομορφη. Ο κωλος της ειναι λιγο υπερβολικος για εμενα.
Πηρα αυταρχικο και μπηκα. Υστερα απο αρκετη ωρα ηρθε.
Κοντη με ωραιο προσωπο και ποδια, πεταχτος κωλος, ωραια πλαστικα βυζια, καθολου αγγλικα, ωραιο προσωπο. Απο την ωρα που μπηκε ηταν σαν να μου εκανε χαρη που εσκασα 80 ευρω για αυτην. Αρχισα να γλυφω ποδια και δεν ηθελε, τραβηχτηκε. Πηγα να πλησιασω βυζια, προσωπο, τραβηχτηκε παλι, με ασχημο τροπο. Ειχα αποφασισει να χυσω, οποτε δεν σηκωθηκα να φυγω αλλα αλλαξα τακτικη. Την εβαλα να μου βαλει δαχτυλο και την εστηνα οπως ηθελα. Αυτη το ετριβε απ'εξω, οποτε το επιασα και το καρφωσα μεσα μου. Αρχιδια δεν εγλυφε φυσικα. Μετα της φορεσα το στραπ και επεσα στα 4. Της αφησα να βρει μονη της την τρυπα, δεν εβρισκε οποτε καρφωσα και το στραπ. Μετα κουνιοταν λιγο. Υστερα απο λιγο ανεβηκα στο κρεβατι και την εβαλα να ξαπλωσει. Εγω απο πανω να τον παιζω με το στραπ στον κωλο κι αυτη να φοβαται μην την χυσω στη μουρη. Ενταξει, δεν θα της το εκανα, αλλα την ειχα για λιγο ετσι. Μετα της ειπα να με παρει ιεραποστολικα και σκεφτομενος το ποσο ασχημα απεφυγε πριν τον πουτσο μου, οταν ηρθε η ωρα να χυσω τα εριξα ολα πανω της, στο σωμα. Τρελαθηκε. Δεν ειπα κουβεντα, σκουπιστηκα, ντυθηκα κι εφυγα απο το δωματιο πριν απο αυτην. Ειπα στην τσατσα οτι ειναι κριμα που ειναι ομορφη αλλα δεν θελει να κανει τον πελατη να περασει καλα, Κριμα τα λεφτα δηλαδη, αλλες κοπελες τα δουλευουν αξια.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Ντιάννα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimmits, mad_max, LanciaRallye037 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού