Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πηγα να δω την Κορινα, της οποιας οι φωτογραφιες μου εδειχναν ωραια ποδια.
Πραγματι, ειναι μια λεπτη, σχετικα ψηλη κοπελα με σπαστο μαλλι και μικρα βυζια.
Πηρα αυταρχικο και μπηκα για μπανιο. Υστερα απο λιγο ηρθε το Κορινακι με την τσαντα. Αρχισα να της γλυφω τα ποδια τα οποια ειναι πολυ ωραια. Διαγραφονται οι μυες και οι φλεβες φαινονται ωραια, παταγε στις τακουναρες και με καυλωνε πολυ το θεαμα. Οι γαμπες της ειναι καλες. Εγλυφα και λιγο κωλο εξωτερικα. Μετα της ειπα να μου βαλει δαχτυλο. Καρφωσε τη δαχτυλαρα της μεσα μου και την μπαινοβγαζε. Ζητησα γλυψιμο αρχιδιων, αλλα δεν παιζει λεει. Ξενερα. Μετα εβαλε το στραπ και επεσα στα 4 στο πατωμα. Ηρθε απο πισω μου ορθια και βρηκε πολυ ωραια την τρυπα μου. Αρχισε να με πηδαει πολυ καλα, ενιωθα ολο το στραπ μεσα! Τα ποδια της σχηματιζοντουσαν πολυ ομορφα στη σταση που ειχε παρει, οι μπουταρες της ειναι γραμμωμενες. Ειπα να μην χυσω ομως εκει, οποτε σηκωθηκα και πηγα στο κρεβατι. Της ειπα να με παρει στα ισια. Εβλεπα τα χερια της και την κοιλια της οπως με πηδαγε, η αληθεια ειναι οτι το προσωπο της σε αυτη την σταση με ξενερωνε. Υστερα απο λιγο ομως και με ανωμαλες σκεψεις εχυσα.
Το οτι το σπιτι αυτο εχει ενα καλο στραπ, καλες τιμες και μπανιο το εχει κανει για εμενα μια καλη επιλογη, αλλα η αληθεια ειναι οτι οι κοπελες δεν προσπαθουν και πολυ.
Καλες τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού