Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ΧΏΡΟΣ - ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 7
ΏΡΑ - 17:45
ΚΟΠΕΛΑ - ΕΒΕΛΙΝΑ

Κατά τις 17:45 σκάω στο Αγ. Πέτρου. Είχα καιρό να περάσω είναι η αλήθεια. Ήξερα βέβαια πως δουλεύουν εκεί Εβελίνα και Μαίρη από τις ενημερώσεις.... Παλιά έπαιρνα την Εβελίνα... Τότε που ήταν πιο λεπτή... Και πιο δεκτική....

Δυστυχώς χθες Α Π Α Γ Ο Η Τ Ε Υ Σ Η!

Μπαίνω θεωρώντας πως.... αφού κόντευε 18:00 ότι είναι 2η βάρδια (το αναφέρω γιατί ίσως έχει σημασία στην πορεία...) και τσουπ μου πετάγεται η τσατσά όχι από το κουζινάκι αλλά από το δεξιά του καναπέ 1ο δωμάτιο που καθόταν μέσα στα σκοτάδια!!! Μαζί και η Εβελίνα... Ποιος ξέρει... Ίσως κοιμόντουσαν/χαλάρωναν περιμένοντας την επόμενη κοπέλα που ΙΣΩΣ είχε αργήσει στην κίνηση (γιατί χθες γινόταν χαμός)....

Η Εβελίνα, ναι μεν ναζιάρα στο σαλόνι και γενικά σαν στυλ που το είχε από παλιά, αλλά πάχυνε αρκετά... Μου άρεσε όμως το μαλάκι που το μάκρυνε και τις πάει περισσότερο τώρα που πάχυνε.... Φορούσε καρώ φουστίτσα και δικτυωτές κάλτσες μοβ μέχρι το γόνατο... Κάτι που ήταν απομακρυσμένο το -δελο που μου αρέσει η ηρεμία... κάτι η Εβελίνα που ΠΑΛΙΑ περνούσα καλά.... πέρασα...

Το δωμάτιο το μέσα αριστερά καταπληκτικό... από διακόσμηση κλπ... με την ντουζιέρα του που έκανα και ντουζάκι.... Σίγουρα η τσατσά έχει βάλει το χεράκι της γιατί την θυμάμαι και από το Διδύμου 20.... Αν όχι αυτή ε όποιος τα έχει αυτά τα 2 τα προσέχει αρκετά...

Περίμενα αρκετή ώρα... Έρχεται η Εβελίνα και ενώ την περίμενα στον καναπέ να κάτσουμε λίγο εκεί να "παίξουμε" έρχεται το πρώτο γείωμα.... έλα μου λέει σήκω πάμε κρεβάτι και καλά με ναζιάρικο ύφος αλλά ξεκάθαρα ξενερουά...

Ξαπλώνω, τις λέω και καλά που χάθηκες μου λέει εδώ είμαι τώρα κλπ.... πήγα λίγο για χαμούρεμα φιλιά κλπ μου έδωσε ένα ψιλοπεταχτό με λίγη γλώσσα και με ξάπλωσε πίσω...
με ρωτάει πίπα με ή χωρίς... της λέω "με" αλλά αν θες αρχιδάκια γλείψε και γέλασε φάση κοροιδία όμως... χλευασμός...
Ε λέω δεν προχωράμε καλά...

Μελάτη στίση από την ξενέρα της λέω γύρνα λίγο με τον κώλο στον καθρέφτη να βλέπω τον κώλο κάτι που έκανε αδιαμαρτήρητα.... στην θέα τις κωλάρας που παρόλο που είχε παχύνει "έγραφε" στον καθρέφτη όμορφα πήρα μια καλή στίση και ανέβηκε από πάνω μου όπου μετά από λίγο τελείωσα...

Χαιρετούρες όπου εκεί μου είπε πως δουλεύει μέχρι 18:00 κάθε μέρα και εκεί συνειδητοποίησα πως ήμουν ο τελευταίος πελάτης και ίσως γιαυτό φερόταν έτσι "άντε να τελειώνουμε" στιλ.... τι να πω...

Είχα να την πάρω χρόνια αλλά κάτι τα κιλά που έχει πάρει σε συνδυασμό με την συμπεριφορά την ξεπετουά για μένα είναι η τελευταία φορά.... δυστυχώς....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stefanos vasilopoulos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2017
αμα εισουν στην θεση της και απραζες 50 καυλια την ημερα τι θα εκανες εγω εχω κανει παρτουζα με την μαιρη και την εβελινα εδωσα 150 ευρο για 1 ωρα και περασα γαματα αλλα και παλι να ξερεις κατι δεν μπωρεις να ζητας χωρις να προσφερεις βαλε φαντασια για λιγο χρημα και θα την κανεις με 20 ευρο να είναι 30 λεπτα στο δωματιο και αν εισαι μαγκας στο εν λογο τσαρδακι περνεις και την υπηρεσια μεσα στο δωματιακι και σε κανουν μαγκα
SV
Stefanos vasilopoulos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1