Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιλάμε μια μέρα πριν και ζητάω πρωινό ραντεβού κανονίζουμε bill .. επιβεβαίωση την επόμενη το πρωί στης 9 την ξύπνησα :/ και μου έδωσε το οκ.!
έφτασα κάνα μισάωρο πριν οπότε πήρα δωμάτιο και την περίμενα δεν είχα θέμα να ήταν νωρίτερα παρόλα αυτά έφτασε 10-15 λεπτά νωρίτερα!Γενικά συνεννόηση 10 ! το είχα άγχος ! πρώτη φορά με cg..
Χτυπάει η πόρτα και βλέπω ένα γλυκό κορίτσι όμορφο που σίγουρα δεν ξεκολλάνε τα μάτια σου από πάνω της σε κάποιο μαγαζί
Εμφάνιση πολύ τίμια βαμβακερό μίνι φορεματάκι που δεν ήταν καθόλου προκλητικό παρόλα αυτά όμως την έκανε αρκετά sexy
Μου ζήτησε να πάρουμε ένα καφέ και θα τον πλήρωνε αυτή τησ λεω δεν παίζει πάρε και για μένα ένα και είμαστε οκ (τελικά ήταν κερασμένο από το ξενοδοχείο)
πάμε για μπανακι πρώτα εγώ και Μέτα η Μαρία έρχεται στο κρεβάτι ξεκινάει με χάδια κλπ που δεν με χάλασαν ίσα ίσα
λόγο της ώρας ήταν ότι έπρεπε ξεκινάει ένα ωραίο τσιμπούκι που όντως όπως έχουν γράψει και οι υπόλοιποι το κάνει με
ιδιαίτερη τέχνη εκεί που τον είχε στο στόμα της και ήμουν έτοιμος για το πρωινό ζεστό γαλατάκι χτυπάει η πόρτα με τους καφεδες της λέω
πήγαινε φέρτους ήπιαμε μια γουλιά και συνέχισε την τέχνη της ζήτησα να τελειώσω στο πρόσωπο όπως και έγινε ..Δεν ξέρω αν υπάρχει
κάποιος άγραφος νόμος περί που χύνουμε εγώ της έκανα χύσιμο αλλά Brazzers έτρεχε άφθονο παρόλα αυτά της μπήκε στο μάτι την έτσουξε
αλλά παρόλα αυτά πολύ σωστή ούτε να βγάλει ένταση ούτε τίποτα απλός με συμβούλεψε να μην ρίχνω στα μάτια Μεγάλο χαμόγελο πήγε πλύθηκε και ξαναγύρισε στο κρεβάτι
ήπιαμε καφεδάκι τα είπαμε για αρκετή ώρα και εδώ να πω πως αν κάποιος ξεχαστεί μπορεί να μιλάει για ώρα (δεν το κάνει επίτηδες) εγώ δεν είχα θέμα με ρωτούσε για το ηλεκτρονικό τσιγάρο πιο να πάρει κλπ κλπ
ήπιαμε το καφέ και έγλυφε το αφρόγαλο και το μυαλό μου θόλωνε... εεεεντάξει ώρα για 2ο γύρο πίπα άφθονη με καβαλάει έχω να πω πως έχει πολύ ωραίο σώμα πράγμα που στο γαμήσι είναι ωραίο θέαμα το δουλεύει καλά
παρόλα αυτά δεν το ευχαριστήθηκα λόγο ότι είχε περάσει η ώρα βγάζουμε καπότα και ξεκινάει το κλαρίνο μέχρι που τέλειωσα στο στόμα της δεν καταπίνει
απλός μπορεί και μιλάει με το ζαχαρούχο γάλα (απάντηση προς άλλες κριτικές τώρα αν το κάνει γενικά οκ με εμένα πάντως τα έφτυσε διακριτικά)!
Πολύ καλή εμπειρία θα την ξανά διάλεγα όχι στα κοντά καθώς θέλω να δω και άλλες αλλά σίγουρα θα την τιμήσω πάλυ!
Υ.Γ1 το μεμε της ήταν οκ χωρίς να είναι πέτρα που λένε συναγωνιστές ρόγα μεγάλη!
Υ.Γ2 Αν τα χείλια ήταν λιγότερο τραβηγμένα η καθόλου τραβηγμένα θα ήταν ένα συν για μένα θα την έκανε λιγότερο barbie
χωρίς να με χαλάει απλώς πως θα την ήθελα εγώ!
ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ ! Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Reddotkilling
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
726
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, mad_max, sohoviz και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού