Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 483 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 773137
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είναι η 3η ή 4η φορά που επισκέπτομαι το συγκεκριμένο λαδοτριβείο. Όλες τις φορές έμεινα ικανοποιημένος.
Η ημερομηνία είναι κατά προσέγγιση. Μετά που μπήκα, η θυρωρός, η οποία εκτός από την πόρτα ασχολείται και με
όλες τις υπόλοιπες υπηρεσίες, μου παρουσίασε 6-7 κοπέλες. Εδώ να πω, ότι μου φαίνεται ότι τελευταία έχει πέσει
λίγο η ποιότητα του προσωπικού. Θα ξαναελέγξω και θα αναφέρω. Από αυτές που είδα, μου άρεσε περισσότερο η Βερόνικα.
Είναι Ρωσίδα περίπου 1,60, με λίγη κοιλίτσα αλλά τίποτα αντιαισθητικό, ωραίο πεταχτό κωλαράκι, πολύ ωραίο πρόσωπο και
καταπληκτικά μωβ μάτια. Μετά από τη συνεννόηση για τις παρεχόμενες υπηρεσίες, περάσαμε σ΄ένα από τα γνωστά δωμάτια του
ιδρύματος. Αρχίσαμε με γλωσσόφιλα, πίπα ωραία αν και όχι πολύ βαθειά, δακτύλιασμα και στις 2 τρύπες. Κάποια στιγμή την
σταμάτησα γιατί ήθελα να τελειώσω στο τέλος της συνεδρίας. Μού έκανε για περίπου 10-15 λεπτά ένα ωραίο μασάζ, που με χαλάρωσε
πραγματικά. Όταν άρχισε να ξεσκαλίζει στα ενδότερα, γύρισα ανάσκελα, και επανελήφθησαν τα του πρώτου γύρου, με κατάθεση στο
στήθος της. Αυτό ήταν και το μόνο μελανό σημείο της συνάντησης, διότι είχαμε συνεννοηθεί για τελειωτικό στο στόμα. Την τελευταία
στιγμή το απέφυγε.
Γενικά όμως ήταν μιά πολύ καλή συνάντηση.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
134
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, ZeroTolerance

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2017
μωβ μάτια ???
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1