Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651659
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η ημερομηνία κατά προσέγγιση. Μετά από κάμποσο καιρό αποχής από το άθλημα, αποφασίσαμε δημοκρατικά με τον φλούφλη, να βγούμε για τσάρκα.
Εδώ να κάνω ένα σχόλιο που αφορά στις υπηρεσίες και τις τιμές. Τα τελευταία χρόνια επισκέπτομαι σχεδόν αποκλειστικά μασαζερί στην Ελλάδα και
FKK όπου υπάρχουν. Ο λόγος είναι ότι κατά την γνώμη μου οι προσφερόμενες υπηρεσίες στα εν λόγω ιδρύματα είναι ανωτέρου επιπέδου και χαμηλότερου
κόστους από τα Studio. Υπάρχουν μπάζα, όπως υπάρχουν και πολύ όμορφες ιέρειες του έρωτα. Κατά μέσον όρο με 60-80 Ευρώ, γαμάς 30-60 λεπτά, 1 η 2 φορές
και έχεις και ένα μασαζάκι δώρο. Την συγκεκριμένη μέρα που περιγράφω, πήγα σε Studio με μπάζο, ρώτησα το κόστος και η CFO της επιχείρησης με άρχισε: 50 το απλό, 60 με Ισπανικό, 70 με 69, 80 με αλλαγή μπουζί και 100 φούλ πρόγραμμα, ότι και αν σημαίνει αυτό. Όλα αυτά για 15-20 το πολύ λεπτά. Δεν συμφέρει.
Στη τσάρκα μας λοιπόν. Μετά από κάποιες επισκέψεις, κατέληξα στο συγκεκριμένο ίδρυμα. Ανάμεσα στις περίπου 5 κοπέλες επέλεξα την Ζωή. Είναι μιά πολύ όμορφη κοπέλα,
περίπου 30 χρονών με πολύ ωραίο σώμα, με κάποιο κιλάκι παραπάνω, όσο χρειάζεται για μα μην αισθάνεσαι ορθοπεδικός.
Μετά την συμφωνία για τις υπηρεσίες, περάσαμε στο δωμάτιο για τα περαιτέρω. Εδώ να τονίσω, ότι μου έκανε πολύ καλή εντύπωση το δωμάτιο. Μεγάλο, με μπάνιο μέσα με όλα σφραγισμένα, κρεββατι για το μασάζ και λίγο πιο μέσα ένα μεγάλο διπλό κρεββάτι για το ζουμί της υπόθεσης.
Αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα, που δίνει πολύ ωραία η Ζωη, μετά μου έκανε μία βαθειά πίπα, της έκανα λίγο γλειφομούνι και μετά επήλθε το τέλος του πρώτου γύρου στο στόμα της. Μέχρι να ξαναοπλίσει ο φλούφλης, αφέθηκα στα χέρια της, όπου μου έκανε ένα πολύ ωραίο, χαλαρωτικό όπως ζήτησα, μασάζ. Μετά από περίπου 20 λεπτά, η ομάδα
μετακόμισε στο μεγάλο κρεββάτι όπου έγιναν πολλά και διάφορα μέχρι να τελειώσει και ο δεύτερος γύρος. Όλα αυτά με 80Ευρουλάκια, τα οποία ως γνωστόν, τελευταία είναι δυσεύρετα και καλό είναι να ψάχνουμε τις VFM καταστάσεις. Συνολικά μία πολύ ωραία συνάντηση η οποία και θα επαναληφθεί.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ζωή
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
134
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black panther, karota, mad_max και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2017
Συμφωνώ απόλυτα και για αυτό έχω κόψει εδώ και 2 χρόνια τα στούντιο ... στα μασσαζάδικα τα πράγματα είναι πολύ πιο ξεκάθαρα και οι υπηρεσίες τις περισσότερες φορές VFM ... + το μασαζάκι αμα μείνει χρόνος Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1