Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση στο γνωστό ξενοδοχείο. Η Στέλλα εμφανίστηκε στην ώρα της και μπήκε στο δωμάτιο με τον αέρα της κοπέλας που ξέρει τι κάνει και πως θα πάρει τον έλεγχο. Είχα ζητήσει από πριν να κουβαλήσει εξετάσεις μαζί της , τις οποίες και μου έδειξε (όλα κομπλέ)! Γδύθηκε και πήγε για μπάνιο. Στα της εμφάνισης μιλάμε για μια 40+ κυρία με όμορφο ρώσικο πρόσωπο μεγάλο βυζί, και ωραίο κώλο. Στην κριτική έβαλα ελαφρώς επεξεργασμένες γιατί σε αντίθεση με αυτές τις φωτογραφίες που βλέπουμε υπάρχει λίγο περισσότερο πάχος στον χώρο της κοιλιάς. Αναφέρθηκε από την μεριά της ότι έβαλε κάποια κιλά λόγω διακοπών. Το σώμα ακόμα και έτσι ήταν καλό, απλώς θα ήταν ακόμα πιο καλό αν η κοιλιά ήταν λίγο πιο επίπεδη. Σε κάθε περίπτωση για αυτές τις ηλικίες το σώμα είναι αποδεκτό, ιδιαίτερα για τους λάτρεις αυτών των ηλικιών. Πίπα καλή, με πάθος και στη συνέχεια σεξ σε διάφορες στάσεις. Η κοπέλα δεν κάνει αγγαρεία, σέβεται τα λεφτά και τον πελάτη και κοιτάει να τον ικανοποιήσει και να τον χαλαρώσει. Μου έδωσε την εντύπωση ότι κάνει και για πολύ άγριο σεξ. Στο διάλειμμα μεταξύ των 2 γύρων, προσφέρει ένα αρκετά χαλαρωτικό μασαζάκι. Στο σόσιαλ χαλαρή , χωρίς να κοιτάει να κλέψει χρόνο. Το μόνο αρνητικό, το οποίο ίσως δικαιολογείται από το ότι ήμουν ο τελευταίος της βραδιάς είναι ότι όταν την γάμαγα ιεραποστολικό, μου ήρθε μια (όχι ιδιαίτερα έντονη) μυρωδιά από την περιοχή της. Δεν ήταν κάτι το οποίο προκαλούσε δυσφορία αλλά καλό θα ήταν να μην υπήρχε καθόλου. Συμπερασματικά μια καλή συνάντηση. Σε όποιον αρέσουν οι 40+, επιβάλλεται μια γνωριμία. Βαθμολογία χωρίς περιορισμούς:

Εμφάνιση (πρόσωπο)* 7

Εμφάνιση (σώμα)* 7

Γενική συμπεριφορά* 9

Επικοινωνία* 9

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή* 9

Σχέση απόδοσης/τιμής* 8

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 05, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
269
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Antonis_Greece4, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2017
Να διορθώσω και να πω ότι ΥΠΗΡΧΕ λίγο περισσότερο πάχος στο χώρο της κοιλιάς και όχι υπάρχει όπως εκ παραδρομής έγραψα. Για το παρόν δεν έχω κανένα λόγο να αμφισβητήσω τις φωτό που ανεβάζει η κοπέλα στο νήμα της.
22 Νοεμβρίου, 2017
Είδα κατι φωτο της μαντάμ κ διαβάζω κ την κριτική σ εμφάνιση πρόσωπο 7 ήμαρτον ρε τύπε τι 7 ενα 5το πολυ σώμα 7 αμάν ρε μαν 5 το πολύ όσο γιά την τιμη 8 τι να πώ άμα είναι για τον Κόλο το 8 που δίνει άστο με 80ε υπάρχουν τεμάχια σούπερ χωρίς Κόλο οκ αλλά τι να πεις γούστα είναι αυτα. Χμμμ;Χμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!
S
sohoviz
24 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αφού δεν έχεις κάνει ραντεβού μαζί μου και δε με ιδές από κοντά τη κάθεσαι και σχολιάζεις; ) άστο της φωτογραφίες που μερικές φορές δίνουν ποιο πολύ όγκο))) καλά να περνάς)
24 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και αν θέλεις όπου θέλεις βρίσκεις και τσάμπα) δεν βάζω κανένα με το ζόρι))))
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4