Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Σονια είναι ισως η τοπ επιλογή κορμιου και διάθεσης για σεξ αυτή τη στιγμη στη φυλης θα ελεγα.
Είναι νεαρη με μακρια μαυρα μαλλια πολύ ομορφο καλοσχηματισμενο κωλο και σχετικα μικρο προς μεσαιο
στηθος με ωραια ρωγα.Δεν είμαι πελατης της, νομιζω ότι αυτή ηταν η 3η φορα που την πηρα, ωστόσο
η Σονια ηταν ακομα καλυτερη απο τις προηγουμενες φορες, φαινεται οτι εχει αποδεχθει το επαγγελμα
της και τα φραγκα που βγαζει απο αυτο και γινεται καθε φορα και καλυτερη,μακαρι να σκεφτονταν ολες
οι κορασιδες ετσι.Εισοδος της Σονιας στο δωματιο οπου με ναζι και χαριτωμενιστικη φωνη ηρθε και
εκατσε στο κρεβατι διπλα μου και ηθελε αγκαλιτσες και γουτσου γουτσου,την αγκαλιασα και την φιλουσα στο
λαιμο και στα μαγουλα ενω παραλληλα χαϊδευα και τα καλλιγραμα ποδια της.Εκανα προσπαθεια για φιλι
στο στομα αλλα το απεφυγε διακριτικα, εγω σαν αδιακριτος που ειμαι της ζητησα να της δωσω ενα γλωσσοφιλο
αλλα με τη ζουζουνιστικη φωνουλα της μου ειπε οτι δε δινει φιλακια.Εκανα ενα περασμα απο τα ομορφα στητα
βυζακια της πιπιλωντας τις ρωγες της,επειτα της ζητησα να κατσουμε σε 69, η Σονια εβαλε απλοχερα την
μουναροκωλαρα της πανω στα μουτρα μου και πηρε το καυλι μου γυμνο στο στομα της, ειχα πεσει με τα μουτρα
και εγλειφα οτι εβρισκα μπροστα μου, μια το ομορφο πεντακαθαρο μυρωδατο μουνι της μια την κωλοτρυπα της
μια τα μουτια της, ημουν σε παραληρημα.Η Σονια εδινε μαχη με το καυλι μου, η πιπα της βαθια σφιχτη και υγρη,
καποια στιγμη επικεντρωθηκε στο πουτσοκεφαλο οπου το ρουφουσε και το πιπιλουσε προσφεροντας μου ατελειωτη
εγκεφαλικη ηδονη.Της ζητησα αν θα ηθελε να τελειωναμε σε αυτη τη σταση αλλα μου ειπε παλι με χαριτωμενια
οτι δεν κανει τελειωτικο στο στομα, εαν ειναι θεμα χρηματων θα εχεις οτι θελεις απο εμενα της ειπα προκειμενου
να επιτυχω στο 100% τις σεξουαλικες ορεξεις μου, η Σονια ομως κυρια δε δεχθηκε οπως αλλες.
Ζητησα απο την ιερεια του ερωτα να με καβαλησει και ανεβηκε απο πανω μου αφου μου περασε καποτα
(δυστυχως πρεπει να το γραφουμε αυτο λογω ανεγκεφαλων) και αρχισε να κουνιεται με ωραιο ρυθμο πανω κατω
βαζοντας τον ολο μεσα της αβασανιστα,η αισθηση απο το μουνακι της πολυ καλη, εχει σχετικα σφιχτο
μουνι παρα τις 10αδες πουτσες που τρωει καθε μερα.Εγω θωπευα τα ομορφα στηθη της εγλειφα τις ρωγες της
και χουφτωνα τα μπουτια της,γυρισμα σε κανονικη σταση οπου με το ενα ποδι της στον ωμο μου και το αλλο
στο κρεββατι σχηματιζοντας με τα μπουτια της μια ορθη γωνια πετυχα μεγιστη διεισδυση οπου σε μερικα
βαθια μπασιματα η Σονια τιναζοταν στο αερα και τσιριζε προφανως επειδη ακουμπουσα τη μητρα της με το
καυλι μου, την εχυσα εκει τερμα βαθια μεσα στο μουνι της. Αφου βγηκα απο μεσα της η Σονια πηρε μια
βαθια ανασα ντυθηκε μου ζητησε να ανανεωσουμε το ραντεβου μας και αποχωρησε.

Συμπερασματικα το 20ρικο ειναι λιγο για την εμφανιση την διαθεση και της υπηρεσιες της Σονιας,
ισως θα επρεπε να σκεφτει να το παει στα 25 η στα 30 ευρω το γαμησι μαζι της.
Γαμηστε τη οσο ακομα γαμιετε στο 20ρικο.
Η υπηρεσια δεν ενοχλησε ο χωρος πολυ καθαρος και το παρκινγκ με αυτοκινητο δυσκολο.

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 17, 2021
Όνομα κοπέλας
Σόνια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.454
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, Ettore και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2017
Ωπα ρε αρχοντα..! ΜαλακίαΓιατι να το ανεβασει δλδ στα 25-30? Εσυ χαλιεσαι δλδ που σου καθεται στα 20? Να το σκεφτοταν η πουτανα αυτο να πω ναι ..εσυ γαμιας πελατης γιατι?..Χμμμ; εδω ερχονται απο στουντιο στα μπουρδελα να δουλεψουν που δεν εχει δουλεια κ συ στελνεις τη σονια γι αναβαθμιση..
21 Νοεμβρίου, 2017
ε οχι και 30 ,,οπα ρε φιλε.
21 Νοεμβρίου, 2017
Της ζητησες να φιλιθιτε και αρνηθηκε..ΜΟυ το ζητησε και δισταχτικα δεχτηκα..εκτοτε καθε φορα μου το ζηταει..τελικα οταν της γραφεις κολανε οντος οι γκομενες...Κουλ
22 Νοεμβρίου, 2017
Υπερ !Μεγάλο χαμόγελο
22 Νοεμβρίου, 2017
ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΟ Ωνάσης είσαι τύπε;
23 Νοεμβρίου, 2017
τυπε λες οτι δεν εισαι πελατης της και εχεις παει 3 φορες...απο τις ποσες και πανω σε πιανει πελατη?Απο τις 20? Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6