Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230149
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από την τέταρτη συμμετοχή μου στις κληρώσεις η δεύτερη νίκη μου έπρεπε να εορταστεί με ένα εξαιρετικό κορίτσι!
Συνάντηση με τη Λίζα σε γνωστό ξενοδοχείο της Καλλιθέας Χμμμ;. Πολύ εύκολη συνεννόηση μέσω μηνυμάτων και μπορώ να πω ότι η κυρία ήταν ακριβής στο ραντεβού της Ματάκι. Πολύ συμπαθητική φυσιογνωμία ΧαμόγελοΧαμόγελο, ευγενική συμπεριφορά, η οποία ευθύς εξαρχής μου καλλιέργησε μία GFE διάθεση για σεξ. Στην αρχή υπήρχε μία μικρή αμηχανία ίσως από το γεγονός ότι είμαστε σχετικά κοντά ηλικιακά Ντροπή και αυτό ίσως την ξάφνιασε. Πολύ θετική εντύπωση μου έκανε η καθαριότητα της, κάτι που μετράει πολύ από μέρους μου. Καπέλο
Οι φωτό που υπάρχουν στο σάϊτ δεν απέχουν καθόλου από την πραγματικότητα, ενώ θεωρώ ότι το πιο δυνατό σημείο της είναι η πυγός της, η οποία είναι ιδανική για να σχοληθεί κάποιος. Το στήθος αρκετά μικρό για το προσωπικό μου γούστο αλλά ευτυχώς οι θήλες της είναι ιδανικές για πιπιλισμα και γενικά για πολλά παιχνίδια. Στην αρχή ξεκινήσαμε με παρατεταμένο στοματικό μέσω σε στάση 69, κατόπιν διεισδυση σε ιεραποστολική στάση, την οποία διαδέχτηκε η στάση 77 και ολοκληρώθηκε στα 4 όπου και έγινε η πρώτη κατάθεση.
Μοναδικό μείον (προσωπική εκτίμηση) οι ψεύτικες κραυγούλες, οι οποίες περισσότερο με χαλάνε παρά με ανεβάζουν.
Κατόπιν, διάλειμμα με εκτεταμένη συζήτηση, μπανάκι και από τους δύο και έναρξη δευτέρου γύρου.
Η Λίζα μέσα σε ενα λεπτό "ανέβασε" το ηθικό μου και κατόπιν παρότρυνσης μου ξεκίνησε ιππασία και κωπηλατική ευθέως και reverse, αλλά πολύ γρήγορα μου γεννήθηκε η επιθυμία για "παρά φύσιν" διείσδυση. Χωρίς καμία άρνηση η Λίζα συνέχισε την ιππασία "παρα φύσιν", η οποία ήταν απολαυστική Κατσικογάμης. Για το τελείωμα το κορίτσι πήρε τα ηνία όπου και η κατάθεση έγινε στο στόμα.
Συμπερασματικά, η γενική εικόνα της κοπέλας είναι πολύ καλή, η συμμετοχής της ήταν αρκετά καλή, αλλά για να είμαι 100% σίγουρος για το αν θα πρέπει να τη χαρακτηρίσω ιδανική για GFE ή PSE καταστάσεις (ή και για τα δύο)θα πρέπει να τη συναντήσω ξανά. Το σίγουρο είναι ότι οποίοι δίνουν βάση στην εμφάνιση + συμμετοχή + ωραία πυγό η Λίζα φαντάζει μία ιδανική επιλογή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
299
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, Bestron.13, borbi2525 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2017
Long live FFBB !!!!!
Ωραίος και καλή επιλογή !!!
Εγώ έχω εγκαταλέιψει προσπάθειες με Λίζα, κάπου δε το βρήκαμε στο μνματικό κομμάτι και δε παίρνω απάντηση, πάντως φαίνεται ότι το κορίτσι ειναι δύναμη και VFM... Πάμε για το επόμενο Ματάκι
24 Νοεμβρίου, 2017
Σωστος ο παιχτης.. Προσκύνημα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2