Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα μαγκες και συναγωνιστες!! Ειμαι νεοπας στο σιτε και ειμαι αρκετα περηφανος που μπορω να αφηνω κριτικες για να προειδοποιω τους υπολοιπους συναγωνιστες για τα μανουλια αλλα και για τις ναρκες που εχει ο χωρος του CG. Γιατι οι δικες σασ κριτικες εχουν σωσει εμενα στο παρελθον!!Ματάκι Στα του αγωνα τωρα..το κοριτσι ειναι ΑΡΙΣΤΟ! Ειναι εμφανισιμη, αυτο που βλεπεις δλδ...Νταξει εχε υποψη σου οτι το βυζι ειναι πλαστικο, που σημαινει οτι στην υφη δεν λεει πολλα. κατα τ αλλα, το κοριτσι κανει οτι της λες...πιπα με γλωσσα, βαθια, και την γυρω περιοχη... κωλαρακι απο αλλο πλανητη μα το θεο ειναι απιστευτο. στρογγυλο, μαλακο, αληθνο, μπαμπατσικο ρε παιδι μου!! κοντουλα σχετικα αλλα εμενα με πεθαινουν αυτα, με τρελαινουν. πολυ καλα αγγλικα, πραγματικα δλδ, σου κανουν εντυπωση..Επισης, εχει επιπεδο. με το θεο σας μιλαω παιδια η τυπισσα οταν τελειωσα και αρισαμε να μιλαμε μου πεταξε μια ειδηση για εναν ακριβο πινακα που πουληθηκε προσφατα!!!!Τεσπα για να μην κουρασω, την συστηνω, αν και σκεφτηκα στην αρχη ν το κρατησω για την παρτη μουΚουλΕμμμμ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
714
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 paparovicz, chris1955, Bartender 74 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού