Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γενικώς δεν γράφω συχνά κριτικές αλλά λέω ν'αρχίσω σιγά σιγά. Ως μη έμπειρος χρήστης και όχι και πολύ συχνός στο άθλημα επιλέγω με, θα έλεγα, "γκομενικά" κριτήρια, θα την έπεφτα σε αυτήν την κοπέλα σε ένα μπαρ ας πούμε; Την Κατερίνα την επέλεξα επειδή διάβασα στο φόρουμ (κάτι που πολλοί το βρίσκουν αρνητικό) ότι ντύνεται απλά και έχει συμπεριφορά απλής κοπέλας και, φυσικά, επειδή φαίνεται ότι έχει πολύ ωραίο σώμα. Η αλήθεια ήταν ακριβώς αυτή, ένα απλό και πολύ όμορφο κορίτσι, χαμογελαστό και αρκετά γλυκό θα έλεγα. Η πρώτη επαφή ήταν πολύ καλή, χαλαρώσαμε στο κρεβάτι, κάναμε ένα τσιγάρο και συζητήσαμε για διάφορα. Στα του αγώνος δεν θα μπω σε λεπτομέρειες, η κοπέλα τιμά τα λεφτά που παίρνει και τα έχουν πει άλλοι πολύ καλύτερα και αναλυτικότερα από εμένα. Στη βαθμολογία που βάζω επέλεξα την υψηλότερη που μου επιτρέπει το σύστημα εκτός από την συμπεριφορά. Όχι ότι η συμπεριφορά της ήταν κακή αλλά μάλλον δεν τα βρήκαμε. Ίσως έφταιγε, αυτό που λέει μια άλλη κριτική, ότι δουλεύει πολύ, ίσως να μην ταίριαζε η χημεία μας, δεν ξέρω...

Τέλος πάντων, εν κατακλείδι η Κατερίνα είναι μια πραγματικά καλή και αξιόλογη κοπέλα του επαγγέλματος, αξίζει τα λεφτά που ζητάει και τη συνιστώ ανεπιφύλακτα. Ίσως να μην την επιλέξω εγώ ξανά αλλά σίγουρα όποιος την επιλέξει δεν θα περάσει άσχημα.

Υ.Γ. Η ημερομηνία της συνάντησης είναι ενδεικτική αλλά έγινε περίπου εκείνη την περίοδο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kimi13, sokoro1967, vinc11 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού