Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στο εν λογω μαγαζι Κυριακη πρωι με στοχο την Ηλεκτρα την οποια δεν ειχα δει αλλα η κριτικη του συναγωνιστη απο κατω μου κινησε την περιεργια να την γνωρισω.Λοιπον Ηλεκτρα μαλλον Ρωσσακι 25 ετων περιπου ,ξανθο καρε μαλλι,αρκετα πιρσινγκ,μετριο γενικα σωμα,1,5 βυζι κλπ.Δεν ειναι μοντελο αλλα οκ εχει καλη εμφανιση.Προγραμμα ελευ.στοματικο,69,ισπανικο κλπ.Εδωσα το 20αρι και περασα σε ενα απ τα καλα δωματια του στουντελου αυτου.Εκανα ενα ψιλοντουζακι και περιμενα το μωρο να ερθει.Ηρθε συντομα και με βρηκε στο κρεβατι να την περιμενω.Δεν μιλαει Ελληνικα σχεδον καθολου ενω και τα Αγγλικα της ειναι μετρια αλλα οκ μπορεις να συνεννοηθεις.Ηταν ευδιαθετη και με τα λιγα Αγγλικα της ηθελε να ζεστανει το κλιμα.Αφου γδυθηκε τελειως ηρθε πανω μου και αρχισε να με φιλαει στο λαιμο ενω επισης μου εφερε και τα βυζια της για πιπιλισμα.Μετα κατεβηκε πιο χαμηλα και καναμε ενα μινι ισπανικο.Με ρωτησε πως θελω την πιπα "with or without condom"και αφου ειπα without ofcourse εκανε ενα περασμα με μαντηλακι στον ηδη καθαρο πουτσο μου και αρχισε πιπα.Η πιπα της πολυ ρηχη και της πλακας,ειχε πιασει με τα δυο χερια το καβλι μου και εβαζε μονο το κεφαλι μεσα.Σε παροτρυνση μου να γλυψει τις μπαλλες της λεω "balls" και απανταει "no never" οποτε εφαγα ακυρο.Τεσπα συνεχισε την μονοτονη πιπα ενω το θετικο ειναι οτι ειχε παρει ωραια σταση για να παιζω με το μουνακι της το οποιο ηταν καπως αξυριστο.Σε οτι αφορα το κυριως σεξ ανεβηκε απο πανω μου με δικη της πρωτοβουλια και εκανε ωραια υπασια ενω εγω της εγλυφα τα βυζια μεχρι να ερθει το τελος.Το καλο ειναι οτι οταν τελειωσα δεν τραβηχτηκε αμεσως συνεχισε το καβαλημα.Στη συνεχεια αφου ξεκαβαλησε με ευχαριστησε και εφυγε απ το δωματιο.Μπορω να πω οτι δεν εκλαψα το 20αρι αλλα ουτε και ηλεκτριστηκα με τη συμμετοχη της.Θελει δουλεια/διαθεση στην πιπα αρκετη,στα υπολοιπα ειναι οκ αλλα εγω δεν νομιζω να την ξαναπαρω καθως δεν εχει να μου δωσει κατι περισσοτερο παμε για αλλα.Επομενος στοχος στο μαγαζι αυτο η Κλεοπατρα της οποιας το νινι σερνει...συναγωνιστες απο οτι βλεπω στις κριτικες απο κατω Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339, statusorama και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού