Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδάκι της προηγούμενης εβδομάδας και επίσκεψη στη νέα εμφάνιση της περιοχής.

Η ευγενική τσατσά μου παρουσίασε το κορίτσι με το "δυνατό πρόγραμμα" που περιλαμβάνει ακάποτο με +10 και κωλαράκι με +10. Η κοπέλα βγήκε από το δωματιάκι, και είδα μια συμπαθητική σκουρόχρωμη κοπέλα με όμορφο σώμα ζουμερά βυζιά. Επέλεξα το απλό πρόγραμμα και ανέβηκα στο πάνω δωμάτιο.

Μετά από λίγα λεπτά ήρθε και η κοπέλα η οποία μου ζήτησε εξαρχής συγνώμη για το τσιμπούκι γιατί ήταν συναχωμένη και δεν θα είχε αέρα να αναπνεύσει. Ευκαιρία να μην ζητήσω και φιλάκια μην την αρπάξω και εγώ.

Έβγαλε το στριγκάκι της και εμφανίστηκε ένα φρεσκοξυρισμένο και μαύρο μουνάκι έτοιμο για φάγωμα. Δέχτηκε δάχτυλα και τρίψιμο ανοίγοντας διάπλατα τα πόδια της σαν να το απολάμβανε. Με προέτρεψε να την γλύψω για να καυλώσει και το έκανα με όρεξη. Με σταμάτησε και ετοιμάστηκε για ακάποτο τσιμπούκι, αν και δεν το είχα επιλέξει, για να με ευχαριστήσει. Λόγω του κρυώματος της είπα ότι καλύτερα να βάλει το λάστιχο, και ότι θα μου το χρωστάει την επόμενη φορά. Τσιμπούκωσε βαθιά και έγλυψε @@ παρόλο το μπούκωμα. Με καβάλησε και δέχτηκε σφαλιάρες στο κωλαράκι και δάχτυλο γύρω από την κωλοτρυπίδα. Με σταμάτησε και στήθηκε άψογα στα 4 δίνοντας μου ένα φοβερό θέαμα του μουνιού και του κώλου της. Την σφυροκόπησα για λίγο και το τέλος ήρθε έτσι. Με ευχαρίστησε, μου ζήτησε ξανά συγνώμη για το μπούκωμα και αποχώρησε μετά που έπλυνε το μουνί της.

Σε γενικές γραμμές μια ευχάριστη συνεύρεση, η οποία δεν ξέρω πόσο καλύτερα θα πήγαινε χωρίς τον αστάθμητο παράγοντα του μπουκώματος. Μένει να το δω την επόμενη φορά.

Φυσικά όπως πάντα, η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2017
Όνομα κοπέλας
Μάγια
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.730
Πόντοι:
2.691
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, dimmits και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού