Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η τσα2 μου διαλάλησε τρεις κοπέλες περιμένοντας την εμφάνιση τους, πρώτη βγήκε η Ντάρια, "μόλις ήρθε με το αεροπλάνο απ τη Ρωσία" είπε και απόρησα πως δεν έπεσε το αεροπλάνο με το βάρος της (γλυκιά αύρα κατά τ άλλα), δεύτερη βγήκε η Βίκη από Διδ 27, μιλφογκίλφ με πανέμορφο γωνιώδες πρόσωπο για τα γούστα μου την οποία και είχα τιμήσει, η Πωλίνα ήταν στο δωμάτιο και καθώς είχα τα διαπιστευτήρια του κυρίου Καθηγητά την περίμενα να τελειώσει, με το που βγήκε η περιγραφή επαληθεύτηκε πλήρως, πρόκειται για μια επιβλητική ψηλή κοπέλα με γλυκό πρόσωπο και θετικότατη αύρα που την έβγαλε με την είσοδο της στο δωμάτιο, ξεκίνησε με μασαζάκι για να χαλαρώσω και ύστερα ακολούθησε η στάση εξηνταεννιά που απήλαυσα το κάπως στεγνό και στενό μουνάκι της,ακολούθησαν οι στάσεις ανάποδη ιππαστή και πισωκολητό όπου μου πήρε η αλήθεια αρκετή ώρα να τελειώσω, παρόλα αυτά η κοπέλα ούτε διαμαρτυρήθηκε ούτε έθεσε θέμα χρόνου ενώ στο τέλος ενδιαφέρθηκε να μάθει αν όντως είχα τελειώσει, της έδειξα το προφυλακτικό και την ευχαρίστησα με χαμόγελο. Συνοψίζοντας πρόκειται για μια Κυρία με Κ κεφαλαίο που τιμάει το κάθε δευτερόλεπτο, συχνά αναλογίζομαι πόσα guts πρέπει να έχει μια κοπέλα για να δουλεύει σε τέτοιους χώρους και διατηρεί μια τόσο φυσική ευγένεια, εδώ σε δημόσια υπηρεσία πας και η άλλη σε υποδέχεται με τα μούτρα μέχρι το πάτωμα. Όπως και να χει η Πωλίνα είναι μια κούκλα που συστήνεται ανεπιφύλακτα σε εκείνους που είναι διατεθειμένοι να της ανταποδώσουν την ευγένεια και να περάσουν καλά, οι κάφροι καλό είναι να μείνετε μακριά. Η μόνη ένσταση έγκειται στο κάπως αξύριστο μουνάκι της καθώς μια τρίχα ακόμα μου έχει καθίσει στον ισοφάγοΚεφάλι σε τοίχο! βρε Πωλινάκι, ξύριζε το που και που...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.318
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TRAVALIAROS, ThE, ZeroTolerance και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού