Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από αρκετή προσπάθεια να μάθω λεπτομέρειες και αφού η ευγενέστατη κοπέλα του γραφείου μου έκανε τη χάρη να μου στείλει φωτό και βίντεο από την κοπέλα, αποφάσισα να τη συναντήσω.
Σαν ναυάγιο της ζωής που είμαι έχω την ακόρεστη επιθυμία να πηδάω γυναίκες επι πληρωμή και να πετάω τα λεφτά μου άσκοπα και χωρίς λόγο. Το τί αποκομίζω από τη "σπατάλη" αυτή μόνο εγώ το γνωρίζω και μπορώ να κρίνω αν το πρόσημο είναι θετικό ή αρνητικό.
Με αρκετή δόση περιέργειας λοιπόν αλλά και με την ευχή ότι θα πετύχω λαβράκι ξεκίνησα να συναντήσω την κοπέλα. Δεν είχα πολλές προσδοκίες βέβαια καθώς είχα διακρίνει από αρκετά νωρίτερα τις ερασιτεχνικά πειραγμένες πινελιές στις φωτογραφίες της. Το βιντεάκι όμως που είδα αν και λίγων δευτερολέπτων έδειχνε μια καυλιάρα γυναίκα.
Φτάνω λοιπόν στο γνωστό χοτέλι και αφού παίρνω τον αριθμό του δωματίου κατευθύνομαι στη περιστρεφόμενη πόρτα του ξενοδοχείου και ξεκινάω να μπω. Το βλέμμα απορίας και λίγου φθόνου που διέκρινα στον πορτιέρη, καθώς με είχε χαιρετήσει και το προηγούμενο απόγευμα, με προσγείωσαν στην πραγματικότητα....ο μαλάκας από συνήθεια μπήκα στο λάθος ξενοδοχείο...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Αφού λοιπόν έκανα σαν καθυστερημένο μια ολόκληρη περιστροφή στην πόρτα και ξαναβγήκα έξω, χαρίζοντας γέλιο στον τύπο, κατεθύνθηκα προς το διπλανό χοτέλι....
Με υποδέχτηκε με ένα σέξι κόκκινο φόρεμα και ψηλοτάκουνα, κατακκόκινο κραγιόν και την εντυπωσιακή μαλλούρα της να σκεπάζει τους ώμους της. Αργότερα όταν έβγαλε τα ψωλοτάκουνα προσγειώθηκε πάνω κάτω στο 1.70.
Ουκρανή η κοπέλα, από τη Μό...εεε το Κίεβο, τουλάχιστον έτσι μου είπε, και δικηγόρος στο επάγγελμα. Τραβάτε παππούδια να ανταλλάξετε νομικές απόψεις...Γερο-μύστης. Αγγλικά πολύ λίγα αλλά βγαίνει συνεννόηση. Παρόλο που δεν μιλήσαμε αρκετά διέκρινα μια έξυπνη και ευγενέστατη κοπέλα. Όλη η στάση της και η συμπεριφορά της μου έδιναν μια άκρως θετική εντύπωση.
Μετά τις συστάσεις και φρεσκάρισμα από μέρους μου έπεσε αμέσως στα γόνατα και ξεκίνησε μια λυσσαλέα πίπα χωρίς να γδυθεί. Πάρα πολύ καλή αν και χρησιμοποιεί αρκετά το χέρι της. Είναι πάντως δεκτική και το κάνει όπως την κατευθύνεις.
Βγάζοντας τα ρούχα της βλέπεις ένα πληθωρικό κορμί, σε καμμία περίπτωση χοντρή. Μου είπε ότι είναι 25χρ. αλλά την έκοψα λίγο πριν τα 30. Τεράστια υπέροχα φυσικά βυζιά Έρωτας με υπέροχες μαλακές θηλές, που όσο τις πιπιλούσα ένιωθα ότι είχα στο στόμα μου gummy-bears, έλειπε μόνο η γεύση της coca-cola...Σπασίκλας Ελάχιστες ζάρες στη βάση τους, λόγω μεγέθους και ηλικίας.
Χαλαρό κορμί με πιασίματα, και μια ουλή καισαρικής στο στομάχι της. Τίποτα το τραγικό, αλλά η απόδειξη γιατί ξεκίνησε τις βίζιτες μια όμορφη και μορφωμένη γυναικάρα. Έχει και 2-3 μικρά τατού, τα οποία δεν μπορώ να θυμηθώ που ακριβώς επάνω της.Κεφάλι σε τοίχο!
Τα μπούτια της δεν τα είδα, καθώς απέφυγε να βγάλει το καλσόν της και δεν τη πίεσα κιόλας καθώς ούτε και εγώ ήθελα να ρισκάρω να χαλάσω την θετική εικόνα που είχα μέχρι στιγμής.
Μουνάκι μικρό, υπέροχο και στενό. Καθώς το πιπιλούσα μου ήρθε στο μυαλό μια συνέντευξη του τραγουδιστή Robbie Williams που έκανε περιγραφή τη γέννα του παιδιού του και όταν το έβλεπε να βγαίνει είπε "it was like watching my favorite pub burning down..."Ναι!Ναι!Ναι! Με αυτό το σκεπτικό η ουλή της καισαρικής δεν με χάλασε καθόλου...
Στο κρεβάτι η κοπέλα τα σπάει, άκρως περιποιητική και με έντονη συμμετοχή και βαθειά γλωσσόφιλα, αν και διέκρινα μια τάση να συγκρατιέται γιατί ντρεπόταν...
Αρκετές στάσεις σε έντονους ρυθμούς, το μόνο σημείο που δεν ευχαριστήθηκα πολύ ήταν όταν ανέβηκε πάνω μου, καθώς ο σωματότυπός της δεν τη βοηθά να κινείται με άνεση. Το θέαμα πάντως από τις βυζάρες της να πηγαίνουν πάνω κάτω ήταν άκρως καυλωτικό. Έπεσε τρελό πιστόνιασμα σε σημείο που το κρεβάτι φύγει από τη θέση του πάνω από ενά μετρο....Η κοπέλα τον έφαγε άνετα χωρίς παράπονο.

Τοποθετώ τη συνάντηση στα θετικά ραντεβού που έχω κάνει, πέρασα πάρα πολύ καλά, παρόλο που δεν είμαι φαν του σωματότυπού της και επίσης την προηγούμενη μέρα είχα καρφώσει και ένα στρουμπουλό πιπίνι. Παρ΄όλα αυτά οι καύλες είχαν χτυπήσει πάλι κόκκινο. Η Tanya ή όπως αλλιώς τη λένε στην πραγματικότητα είναι μια πολύ όμορφη γυναίκα που είναι φωτιά στο κρεβάτι και με ικανοποίησε απόλυτα. Οι φωτογραφίες δεν είναι αντιπροσωπευτικές, είναι πολύ επεξεργασμένες αλλά η πραγματικότητα δεν είναι απογοητευτική, ακόμα και για μένα που τις θέλω πιπίνια και μοντέλες...
Το αντίτιμο πάντως είναι αρκετά υψηλό, για συμμαζευτείτε λίγο εκεί τα γραφεία, θα φύγετε και εσείς νύχτα. Εγώ τουλάχιστον όποτε αντιλαμβάνομαι ψεύτικες φωτογραφίες θα σας τις τρίβω στα μούτρα. Αδικώ την κοπέλα τώρα που τα αναφέρω εδώ αυτά καθώς όλα τα γραφεία πλέον μας έχουν πεθάνει στη μούφα. Μην το εκλάβετε σαν προσωπική επίθεση, να μας σέβεστε όταν απαιτείτε τα λεφτά μας. Μπορεί η βλακεία εδώ μέσα να έχει πιάσει ταβάνι αλλά δεν είμαστε όλοι έτσι...Θυμός

Καλά βόλια σε όλους τους σκληρούς χύστες του site Ναι!Ναι!Ναι!Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, callahan, ΜrKavlopoulos και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2017
Ωραίος Ναι!
20 Νοεμβρίου, 2017
Που βλέπω το βίντεο της???
20 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@apolonas1 Στο κινητό μου...Μεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3