Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κατάφερα λοιπόν να δοκιμάσω και εγώ αυτήν την πολυσυζητημένη Αννυ. Ματάκι
Μπαίνω στον οικο και προς εκπληξη μου ολα τα δωματια αδεια και η Αννυ υπηρεσια. Λεω εδω ειμαστε ευκαιρια να την δοκιμάσω.

Για μένα το σωμα της ειναι κορυφαιο με ωραια γραμμωμενα ποδια, ωραιο στηθος γεματο, ωραια γυμνασμένη πλατη, γραμμωμενα χερια και με τα τατουαζ της ομορφα κατανεμημενα επάνω της. Ποτε προλαβαινει να γυμναστει και εχει τοσο γυμνασμενο σωμα δεν καταλαβαινω.. Χμμμ;
Εκει που χανει ομως πολυ ειναι στο προσωπο εξου και το 7 στην εμφανιση.

Μπαίνει στο δωματιο λοιπον και μου φοραει αμεσως την καποτα σε πεσμενο εργαλειο. Κεφάλι σε τοίχο! Χαιδεψε το λιγο κοπελα μου σε 30 δευτερα θα ειναι στην θεση του.. Δωσε λιγο χρονο στον παικτη. Η πιπα της μετρια με ψευτοπροσπαθειες για deepthroat.
Ξεκιναμε στα 4 με εισοδο στο μουνι..δεν λεω ωραια η θεα απο πισω αλλα πες και κατι ρε κουκλα μου..γαμιωμαστε δεν κοιμομαστε..
Μετα οπως ειμαστε προσπαθεια για εισοδο στον κωλο και παροτι εβαζα μονο το κεφαλακι γιατι τραβιωταν, η τυπισσα δεν αντεξε πανω απο 1 λεπτο και εγω απο την μερια μου δεν ηθελα να την πεθανω κιολας στον πονο. Ξερω οτι ειναι χοντρο αλλα η Βερονικα σε αντιστοιχη περιπτωση μια χαρα το ειχε απολαυσει. Έρωτας Αξιζει να σημειωσω πως και και το μουνι της Αννυς ηταν σφιχτο παρ'ολη την δουλεια που εχει.
Anyway αλλαγες 2-3 στασεων ακομα ωσπου ηρθε το τελος. ΟΚ οχι δεν ειπε σε οτι σταση ζητουσα αλλα απο συμετοχη τιποτα. Ηταν κουρασμενη, βαριοταν δεν ξερω, τι να πω? Ε, οταν εχεις τοση δουλεια καθε μερα καπου λογικο εινα. Παντως στην συμμετοχη δεν πηρα αυτα που αναφερουν οι προηγουμενοι ουτε στο ελαχιστο.

Συνοψιζοντας και συγκρινοντας την Αννυ με την Βερονικα για μενα η Βερονικα εχει εξισου καλo σωμα μπορει οχι τοσο γυμνασμενο αλλα με τις ιδιες ομορφες καμπυλες, πολυ ποιο γλυκο και ομορφο προσωπο απο την Αννυ, ειναι σαφως ποιο πουτανιαρα στο κρεβατι και με ποοοοοολυυυυυυυ μεγαλυτερη συμμετοχη και καυλα. Αξιζει να σημειωσω πως οταν ειχα παρει την Βερονικα απο τον κωλο σε cowgirl σταση την τελευταία φορα μας ακουσε ολος ο οικος απο τα ουρλιαχτα και την καυλα. Γλώσσα Γλώσσα Μου ελεγε ο φιλος στο σαλονι, τι της εκανες ρε φιλε και εκανε ετσι?? Έρωτας

Χημεια ειναι αυτη και απο αυτην δεν ειχαμε λοιπον με την Αννυ.

Καλη συνεχεια μαγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννυ
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, mitsmitsa, statusorama και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2017
Είχε μέινει από "βενζίνη". Πάρτη φουλαρισμένη να μη ξέρει τι κάνει...
Για όσους ξέρουν...
20 Νοεμβρίου, 2017
Έφαγα κι εγώ φόλα πρόσφατα, έδειχνε κουρασμένη με συνέπεια η όλη διαδικασία να γίνει διεκπεραιωτικά...
20 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεσημερακι ηταν φιλτατε, κοντα εναρξη βαρδιας..δηλαδη ποτε φουλαρει? Λύπη Το βραδυ που εχει παει ειδη με 30-40 αντρες? Money Mouth
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3